Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...
 Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !
 Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online

Problema calculator
 

Vreti sa stiti cum e viata in penitenciar?Va spun eu

- - - - -
  • Please log in to reply
570 replies to this topic

#37
Bokie

Bokie

    pensionata la cerere

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,518
  • Înscris: 13.12.2011

 buleala, on 21st January 2012, 11:29, said:




Din cate stiu eu nu, insa nu am insistat pe tema asta; imi va spune daca da sau nu.... Acu este iar in puscarie;  cand este liber, ma suna sa mergem la pescuit ca in copilarie, adolescenta cand plecam cate 2 zile pe malul siretului si bantuiam toate baltile si coclaurile.
Nu am nici o indoiala ca mi-ar raspunde la toate intrebarile- eu nu-l vad sclhimbat deloc, este acelasi tip deschis si loial prieten. Banuiesc ca in puscarie are o alta personalitare, traind bineinteles o alta realitate.


ai grija sa nu te apleci daca scapi momeala. :D


 December, on 21st January 2012, 11:31, said:

Cand ai fost bre la puscarie? Tigarile astea nu mai exista de ani buni de zile.


pai la puscarie sunt strangatori. :D

#38
buleala

buleala

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,481
  • Înscris: 02.03.2007

 Bokie, on 21st January 2012, 11:30, said:

dar oamenii au nevoie de sex. se orienteaza si ei spre ce au la indemana. si pun pariu ca nu se considera homosexuali doar pentru ca fac sex cu barbati pe perioada detentiei.

De ce am eu senzatia ca nu ti-ar displace o "sodomie" :lol:

#39
Bokie

Bokie

    pensionata la cerere

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,518
  • Înscris: 13.12.2011

 buleala, on 21st January 2012, 11:34, said:

De ce am eu senzatia ca nu ti-ar displace o "sodomie" :lol:


habar n-am de ce ai tu impresia asta.

#40
malls

malls

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,096
  • Înscris: 28.04.2011

 buleala, on 21st January 2012, 11:29, said:

eu nu-l vad sclhimbat deloc, este acelasi tip deschis si loial prieten. Banuiesc ca in puscarie are o alta personalitare, traind bineinteles o alta realitate.
Fata de tine poate nu e schimbat, dar eu cred ca o experienta ca asta isi pune amprenta bine de tot pe tine. Trebuie sa fie tare greu! Atat acolo, cand trebuie sa induri tot ce ti se intampla si sa fii privat de orice drepturi, cat si cand te intorci in societate.

#41
cel-ce-stie

cel-ce-stie

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 96
  • Înscris: 21.01.2012

 Bokie, on 21st January 2012, 11:24, said:

te-ai lipsit vreodata de 2 tigari pentru o partida se sex oral?
Nu, preferam masturbarea e o chestie de demnitate adica daca e omul amarat nu trebuie si umilt,dar tine de caracter,si in plus stiam ca dincolo de ziduri voi avea o viata si o femeie,preferam sa dau de mila o tigara

#42
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,785
  • Înscris: 27.01.2009
mie-mi place mai mult aici decat la revolutie
e mai interesant
baga mare -cel ce stie -
povesteste mai departe
ar fi interesant ca sa mai apara inca 2 -3 oameni care au trecut pe acolo ca sa putem vedea diferente de la puscarie la puscarie

#43
buleala

buleala

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,481
  • Înscris: 02.03.2007

 Bokie, on 21st January 2012, 11:33, said:

ai grija sa nu te apleci daca scapi momeala. :D

Eu?! ...
In grup, cam eu dau directie acestuia, intelegi ce zic?! :lol: ... Adiaca, daca consider ca esti bun "la pat" dau ok-ul :lol:

#44
un_terorist

un_terorist

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,707
  • Înscris: 03.01.2012

 December, on 21st January 2012, 11:31, said:

Cand ai fost bre la puscarie? Tigarile astea nu mai exista de ani buni de zile.
Asta ma intrebam si eu, Assos nu am mai vazut de cel putin 6 ani.

#45
malls

malls

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,096
  • Înscris: 28.04.2011

 cel-ce-stie, on 21st January 2012, 11:36, said:

Nu, preferam masturbarea e o chestie de demnitate adica daca e omul amarat nu trebuie si umilt,dar tine de caracter,si in plus stiam ca dincolo de ziduri voi avea o viata si o femeie,preferam sa dau de mila o tigara

Respect!

#46
buleala

buleala

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,481
  • Înscris: 02.03.2007

 Bokie, on 21st January 2012, 11:34, said:

habar n-am de ce ai tu impresia asta.
Pai tu nu vezi decat futul in cur intr-o puscarie..
Se vede ca n-ai facut armata... Tot o colectivitate de barcbati este si acolo
Apoi, relatii sexuale dintre barbatii de acolo sunt consimtite.

#47
kreatorxia

kreatorxia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 547
  • Înscris: 25.02.2010

 malls, on 21st January 2012, 11:35, said:

Fata de tine poate nu e schimbat, dar eu cred ca o experienta ca asta isi pune amprenta bine de tot pe tine. Trebuie sa fie tare greu! Atat acolo, cand trebuie sa induri tot ce ti se intampla si sa fii privat de orice drepturi, cat si cand te intorci in societate.

tocmai de asta e bine sa nu ajungi acolo. sunt putine cazuri de oameni nevinovati care ajung in puscarii. nu am nicio compasiune pentru cei care sunt acolo si nu-i inteleg pe recidivisti. daca buleala scrie o carte despre ala, eu nu o voi cumpara. :)

#48
buleala

buleala

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,481
  • Înscris: 02.03.2007

 cel-ce-stie, on 21st January 2012, 11:36, said:

Nu, preferam masturbarea e o chestie de demnitate adica daca e omul amarat nu trebuie si umilt,dar tine de caracter,si in plus stiam ca dincolo de ziduri voi avea o viata si o femeie,preferam sa dau de mila o tigara
Fii corect; daca erau femei, nu mai vedeai o chestiune de umilire- recunoaste; si recunoaste sa nu ai f*** in cur un barbat.
Oricum nu te intreb daca ai avut vreo experienta in acest sens.

#49
kreatorxia

kreatorxia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 547
  • Înscris: 25.02.2010

 cel-ce-stie, on 21st January 2012, 11:36, said:

Nu, preferam masturbarea e o chestie de demnitate adica daca e omul amarat nu trebuie si umilt,dar tine de caracter,si in plus stiam ca dincolo de ziduri voi avea o viata si o femeie,preferam sa dau de mila o tigara

mie mi se pare ca m-as umili eu sa dau m..e unui barbat. nici nu cred ca mi s-ar scula...

#50
malls

malls

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,096
  • Înscris: 28.04.2011

 kreatorxia, on 21st January 2012, 11:40, said:

tocmai de asta e bine sa nu ajungi acolo. sunt putine cazuri de oameni nevinovati care ajung in puscarii. nu am nicio compasiune pentru cei care sunt acolo si nu-i inteleg pe recidivisti. daca buleala scrie o carte despre ala, eu nu o voi cumpara. :)

Dar nu o cumperi pt prietenul lui sau pt Buleala, o cumperi pt tine. Cum ai citit, probabil, carti pline de crima si omor, ai putea sa citesti experienta unui om in puscarie. Oricum, deja ne departam de la subiect.

Eu inca nu stiu ce atitudine sa adopt fata de oamenii de acolo. De cele mai multe ori caut sa le gasesc circumstante atenuate si ii compatimesc.

#51
buleala

buleala

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,481
  • Înscris: 02.03.2007

 kreatorxia, on 21st January 2012, 11:40, said:

tocmai de asta e bine sa nu ajungi acolo. sunt putine cazuri de oameni nevinovati care ajung in puscarii. nu am nicio compasiune pentru cei care sunt acolo si nu-i inteleg pe recidivisti. daca buleala scrie o carte despre ala, eu nu o voi cumpara. :)
Ce legatura are una cu alta? Este o prostie ce spui

Marin Preda,Dostoievski nu trebuiesc cititi, ptr ca au scris despre viata in penitenciar?!
Despre ce vorbesti?

 malls, on 21st January 2012, 11:46, said:

Dar nu o cumperi pt prietenul lui sau pt Buleala, o cumperi pt tine. Cum ai citit, probabil, carti pline de crima si omor, ai putea sa citesti experienta unui om in puscarie. Oricum, deja ne departam de la subiect.

Eu inca nu stiu ce atitudine sa adopt fata de oamenii de acolo. De cele mai multe ori caut sa le gasesc circumstante atenuate si ii compatimesc.
In fiecare dintre noi zace un potential ifractor, sa nu zic criminal.

Sa nu uitati asta, flacai.
Granita dintre un penitenciar si libertate nu-i decat un gard, prevazut cu o poarta.

#52
Bokie

Bokie

    pensionata la cerere

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,518
  • Înscris: 13.12.2011

 buleala, on 21st January 2012, 11:39, said:

Pai tu nu vezi decat futul in cur intr-o puscarie..
Se vede ca n-ai facut armata... Tot o colectivitate de barcbati este si acolo
Apoi, relatii sexuale dintre barbatii de acolo sunt consimtite.


in armata?  :w00t:

 buleala, on 21st January 2012, 11:41, said:

Fii corect; daca erau femei, nu mai vedeai o chestiune de umilire- recunoaste; si recunoaste sa nu ai f*** in cur un barbat.
Oricum nu te intreb daca ai avut vreo experienta in acest sens.

asa, sa mearga la prostituate e tot o chestiune de umilire a femeii respective. dar nu-si pune problema si nu i-ar da 10 lei de pomana.

 kreatorxia, on 21st January 2012, 11:44, said:

mie mi se pare ca m-as umili eu sa dau m..e unui barbat. nici nu cred ca mi s-ar scula...

nu vad care-i diferenta intre a da m.ie unui barbat sau a da unei femei. ba as spune chiar ca un barbat probabil o suge mai bine ca stie ce isi doreste. asa ca treci peste prejudecatile astea ca ai doar de pierdut. ;)

#53
buleala

buleala

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,481
  • Înscris: 02.03.2007

 petre69, on 21st January 2012, 11:36, said:

mie-mi place mai mult aici decat la revolutie
e mai interesant
baga mare -cel ce stie -
povesteste mai departe

Asa este- este mai interesant

#54
Bokie

Bokie

    pensionata la cerere

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,518
  • Înscris: 13.12.2011

 buleala, on 21st January 2012, 11:50, said:

Ce legatura are una cu alta? Este o prostie ce spui

Marin Preda,Dostoievski nu trebuiesc cititi, ptr ca au scris despre viata in penitenciar?!
Despre ce vorbesti?

nu trebuie, verbul "a trebui" nu se conjuga. ai grija cum scrii cartea aia.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate