Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum se foloseste zoom motorizat?

Extindere apa - trecere in domeni...

La mulți ani @Digix!

[cum] telefon cu folosire in SUA
 Montare AC deasupra frigiderului?

Cunoaste cineva metoda de semideg...

De ce in unele tari sunt sparte p...

Marime siguranța AC - 24.000...
 E de la monitor sau nu?

Rezervare gresita

Ce erau chestiile astea pe cerul ...

Apa plata ieftina vs scumpa
 Serial: Those About to Die

Malwarebytes Windows Firewall Con...

hotel pentru copii

Nu pot reinstala windows 11

vanilla wow,joaca cineva?

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

evon

evon

~Learning Forex~

• Grup: Senior Members
va salut!
Ce server vanilla imi recomandati ? wow one ,nu pot juca ca imi tot da disconnected from server ( desigu daca il cumpar,degeaba joc vanilla ca nu ai aceeasi experienta ca originalul), vreau un sv fara bugs in general,si fara donatii extreme,totusi unde sa depui munca nu gluma.

evon

evon

~Learning Forex~

dar un sv de tbc?

Jeezhas

Jeezhas

Junior Member

• Grup: Members
Eu zic sa mai incerci wow-one, poate iti merge pana la urma.
Pe langa el eu am mai jucat pe vanillagaming, dar nu era la fel de bun.

De TBC inca n-am gasit unu decent (in afara de smolderforge, care e doar PvP). Daca gasesti tu anunta si pe-aici te rog :naughty:

evon

evon

~Learning Forex~

View PostJeezhas, on 24th January 2012, 23:51, said:

Eu zic sa mai incerci wow-one, poate iti merge pana la urma.
Pe langa el eu am mai jucat pe vanillagaming, dar nu era la fel de bun.

De TBC inca n-am gasit unu decent (in afara de smolderforge, care e doar PvP). Daca gasesti tu anunta si pe-aici te rog :naughty:
eu vanilla nu stiu sa joc,am instalat wow-one,dar nu gasesc iconita de bg-uri.... la fel  si la TBC :).
Tbc-ul wow-one se pare ca e mort,nu pot intra pe site,tot timpul dau pe tbc,ma duce inapoi pe index... Mi-ar place sa o ard pe vanilla.
Apropo,imi poti recomanda niste addons pentru vanilla only? gen quest helper? si cum se clasifica un jucator in vanilla? ca in wotlk e dupa gs,si in cataclysm e dupa item lvl. :rolleyes:

Jeezhas

Jeezhas

Junior Member

View Postevon, on 25th January 2012, 15:21, said:

eu vanilla nu stiu sa joc,am instalat wow-one,dar nu gasesc iconita de bg-uri.... la fel  si la TBC :).
Tbc-ul wow-one se pare ca e mort,nu pot intra pe site,tot timpul dau pe tbc,ma duce inapoi pe index... Mi-ar place sa o ard pe vanilla.
Apropo,imi poti recomanda niste addons pentru vanilla only? gen quest helper? si cum se clasifica un jucator in vanilla? ca in wotlk e dupa gs,si in cataclysm e dupa item lvl. :rolleyes:

Credeam ca ai jucat vanilla si cand era de actualitate, scuze :D
Pt bg-uri te duci in camera cu warmasteri, vorbesti cu ei si stai la coada pana iti gaseste loc. Nu era "look for bg" tool atunci (l-au bagat prin Cata parca). La fel si pentru instante, trebuie sa-ti faci tu grupu din chat.

Sincer sa fiu, nu ti-as recomanda sa joci vanilla (mai ales acu pe privat), deoarece nu prea cred ca o sa iti placa. Daca l-ai fi jucat la vremea lui si ai fi revenit era alta treaba (nostalgie, ceva), dar asa o sa ti se para o varianta incompleta a jocului (lipsesc foarte multe "unelte" adaugate pe parcursul expansionurilor). Plus ca fiind pe privat, din start calitatea va fi mai scazuta la un joc care depinde foarte mult de comunitate (eu am innebunit pe vanillagaming de cati cretini am intalnit).
Si TBC la fel, depinde mult de ceilalti jucatori ca sa te distrezi.
Eu unul iti recomand Wotlk sau Cata, de exemplu pe moltenwow. La astea macar daca e serverul mai mic (sau plin de prosti) mai reusesti totusi sa faci cate ceva.

PS: in classic se clasificau jucatorii dupa cate epice/blues aveau pe ei  :rolleyes:

evon

evon

~Learning Forex~

View PostJeezhas, on 26th January 2012, 20:16, said:

Credeam ca ai jucat vanilla si cand era de actualitate, scuze :D
Pt bg-uri te duci in camera cu warmasteri, vorbesti cu ei si stai la coada pana iti gaseste loc. Nu era "look for bg" tool atunci (l-au bagat prin Cata parca). La fel si pentru instante, trebuie sa-ti faci tu grupu din chat.

Sincer sa fiu, nu ti-as recomanda sa joci vanilla (mai ales acu pe privat), deoarece nu prea cred ca o sa iti placa. Daca l-ai fi jucat la vremea lui si ai fi revenit era alta treaba (nostalgie, ceva), dar asa o sa ti se para o varianta incompleta a jocului (lipsesc foarte multe "unelte" adaugate pe parcursul expansionurilor). Plus ca fiind pe privat, din start calitatea va fi mai scazuta la un joc care depinde foarte mult de comunitate (eu am innebunit pe vanillagaming de cati cretini am intalnit).
Si TBC la fel, depinde mult de ceilalti jucatori ca sa te distrezi.
Eu unul iti recomand Wotlk sau Cata, de exemplu pe moltenwow. La astea macar daca e serverul mai mic (sau plin de prosti) mai reusesti totusi sa faci cate ceva.

PS: in classic se clasificau jucatorii dupa cate epice/blues aveau pe ei  :rolleyes:
Mersi de sfaturi,si da ai dreptate vanilla tbc is mai mult de nostalgie,eu as fi vrut sa le testez :D
wotlk joc spidernet,am un dk 5kgs la horde Vividk si acuma joc la ally cu un priest,lvl 12 momentan  :thumbdown: blizzlike sux0r

evon

evon

~Learning Forex~

uppz

klin89

klin89

New Member

Momentan, moltenwow e cel mai mare server si cel mai bun de Wotlk si developeaza cataclysm, in rest.. romanesti nu am ce sa iti recomand.
de TBC vazusem unu bun gen lastwow parca,ala ar fi cam cel mai bun.. si de vanila sunt vreo 2 servere. cam 800-1500 jucatori online parca.

evon

evon

~Learning Forex~

View Postklin89, on 26th February 2012, 21:55, said:

Momentan, moltenwow e cel mai mare server si cel mai bun de Wotlk si developeaza cataclysm, in rest.. romanesti nu am ce sa iti recomand.
de TBC vazusem unu bun gen lastwow parca,ala ar fi cam cel mai bun.. si de vanila sunt vreo 2 servere. cam 800-1500 jucatori online parca.
pe wotlk si spidernet e bun :) mici buguri in ICC la quests dar eh... trece :lol:
eu am cont de dat pe spidernet cu dk 80 5k gs iteme variate :lol: pe un hunter/shammy

Aiur

Aiur

New Member

Vanilla gaming ftw !

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate