Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masina de spalat vase si grasimea

Campanie/Petitie - noua lege acce...

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 

My Vodafone

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
562 replies to this topic

#37
na-alexandru

na-alexandru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 249
  • Înscris: 17.07.2017

View PostHeroicStar, on 19 mai 2020 - 21:17, said:

Este platforma MeinVodafone din Germania in spate acum care e mai stabila decat ceea romaneasca

https://www.vodafone.de

Ii acelasi drac care era si inainte. Mare branza au facut. Au schimbat sistemul de login, de disconnect si au pus 2 optiuni. Foarte mare optimizare. Si nici nu merge. Le sunt picate modulele. Mi s-a buguit contul cu totul, ca nu mai merge nici din aplicatia de pe telefon. Tot asa vodafone, tot asa!

#38
HeroicStar

HeroicStar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,405
  • Înscris: 04.08.2019

View Postna-alexandru, on 19 mai 2020 - 21:19, said:

Ii acelasi drac care era si inainte. Mare branza au facut. Au schimbat sistemul de login, de disconnect si au pus 2 optiuni. Foarte mare optimizare. Si nici nu merge. Le sunt picate modulele. Mi s-a buguit contul cu totul, ca nu mai merge nici din aplicatia de pe telefon. Tot asa vodafone, tot asa!

Ma nene tu esti Mitica Nemultumitu', stii povestea lui ? Esti prea tanar, sa iti povesteasca unu batran. Nu ai de unde sa stii tu ce este schimbat, eu stiu, eu tocmai am oferit cateva info. Normal ca sunt niste lucruri in plus pe care alta companie nu le are. Dar fiind nemultumitu etern, cand nu se schimba nimic , de ce? Cand se schimba iar nu e bine. La importanta nu intra sistemul de login, si butoanele. Nu poti vorbi despre optimizare cand trebuie sa importi o baza de 10 milioane de clienti , crezi ca se face in 24 de ore? Functiile noi care vor veni o vor face unica si mult mai buna. Este mentenanta si acum si poate si maine, depinde de importingul din vechea baza. Nu ti-ar place sa faci schimbare E-sim singur? Sa iti faci singur numbershare? Eh nu.. si multe altele.

Edited by HeroicStar, 19 May 2020 - 21:26.


#39
Buxelm

Buxelm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 21.12.2015

View PostHeroicStar, on 19 mai 2020 - 21:17, said:


Este platforma MeinVodafone din Germania in spate acum care e mai stabila decat ceea romaneasca


Oare chiar asa sa fie?! E cam mare diferenta intre cele doua. Nici pe departe nu seamana. MyVodafone e total diferit de Mein Vodafone.

#40
HeroicStar

HeroicStar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,405
  • Înscris: 04.08.2019

View PostBuxelm, on 19 mai 2020 - 21:34, said:

Oare chiar asa sa fie?! E cam mare diferenta intre cele doua. Nici pe departe nu seamana. MyVodafone e total diferit de Mein Vodafone.

Ma refer in spate ca si cod/functii/stabilitate etc. Nu ca si butoane si login, am tot repetat :)

#41
Buxelm

Buxelm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 21.12.2015
In fine, nu-mi vine a crede pentru ca MeinVodafone e mostenire de la KabelDeutschland care a fost introdus in portalul Vodafone. Poate mai simplu de implementat era motorul de la MyVodafone UK.

#42
HeroicStar

HeroicStar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,405
  • Înscris: 04.08.2019
Ar fi si ceva din Myvodafone UK pe acolo, clar nu va mai fi platforma romaneasca cum si 4GTV a fost eliminata si a fost introdusa platforma Vodafone TV cu origini din UK

#43
StefanRO

StefanRO

    Hai noroc straine

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,756
  • Înscris: 06.03.2018
Opa

Attached Files



#44
adyyynis

adyyynis

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 28.11.2016

View PostHeroicStar, on 19 mai 2020 - 21:24, said:



Ma nene tu esti Mitica Nemultumitu', stii povestea lui ? Esti prea tanar, sa iti povesteasca unu batran. Nu ai de unde sa stii tu ce este schimbat, eu stiu, eu tocmai am oferit cateva info. Normal ca sunt niste lucruri in plus pe care alta companie nu le are. Dar fiind nemultumitu etern, cand nu se schimba nimic , de ce? Cand se schimba iar nu e bine. La importanta nu intra sistemul de login, si butoanele. Nu poti vorbi despre optimizare cand trebuie sa importi o baza de 10 milioane de clienti , crezi ca se face in 24 de ore? Functiile noi care vor veni o vor face unica si mult mai buna. Este mentenanta si acum si poate si maine, depinde de importingul din vechea baza. Nu ti-ar place sa faci schimbare E-sim singur? Sa iti faci singur numbershare? Eh nu.. si multe altele.

Ce nu are alta companie si are asta ca nu inteleg?

Numai crash-uri atat in pagina web cat si in, sa nu mai vorbesc de aplicatia minune care la alte companii e de 10 ori mai buna.

Edited by adyyynis, 19 May 2020 - 23:03.


#45
HeroicStar

HeroicStar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,405
  • Înscris: 04.08.2019
Le am pe toate, nu e buna nici una, toate au crashuri si zeci de mentenante. Sa speram ca, carcoteala de a spera tot in mai rau , nu va fi reala!

#46
kallatis

kallatis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 493
  • Înscris: 26.05.2006
La crearea unui cont nou, la confirmarea numarului moare.

Attached Files



#47
HeroicStar

HeroicStar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,405
  • Înscris: 04.08.2019
Inca este mentenanta! Cand dispare banneru din Myvodafone atunci isi revine

#48
dariusgherman

dariusgherman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,523
  • Înscris: 28.08.2007
Oare astia de la Vodafone, pot face ceva cum trebuie, BINE, cap-coada? Sau au doar oameni incapabili pe acolo? Sa speram ca nu dureaza sa reparare My Vodafone ca si implementarea VoLTE lansat in 2014 si disponibil in 2019...cat de cat....

#49
StefanRO

StefanRO

    Hai noroc straine

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,756
  • Înscris: 06.03.2018
Nu cred ca e ceva facut de români,  este importat de pe Europa, sa nu fie băgat prin cloud, daca băgat prin cloud , se propagă mai greu la noi ...depinde acum ce sistem folosesc dânșii

#50
HeroicStar

HeroicStar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,405
  • Înscris: 04.08.2019
Done si update la Myvodafone in playstore/appstore rog update

#51
heinz

heinz

    Cheers!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,586
  • Înscris: 11.02.2016
Era mai buna interfața veche...

#52
HeroicStar

HeroicStar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,405
  • Înscris: 04.08.2019
Era, dar dupa multe feedbackuri s-au facut investitii sa se schimbe tot , complet, design, codu din spate, baza de functii etc

#53
nelutu79

nelutu79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,665
  • Înscris: 10.01.2007
La mine nu functioneaza.

Attached Files


Edited by nelutu79, 20 May 2020 - 11:50.


#54
HeroicStar

HeroicStar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,405
  • Înscris: 04.08.2019
Te loghezi cu utilizator si parola sau e-mail si parola. Mai incearca, este posibil sa nu fie toti importati cam maine e finalul

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate