Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...
 

My Vodafone

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
562 replies to this topic

#19
recicle_bin

recicle_bin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 16.10.2007
Am incercat si eu acum sa intru in myVodafone si am obtinut utmatoarea eroare:

Error 404--Not Found





From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.4.5 404 Not Found

The server has not found anything matching the Request-URI. No indication is given of whether the condition is temporary or permanent.

If the server does not wish to make this information available to the client, the status code 403 (Forbidden) can be used instead. The 410 (Gone) status code SHOULD be used if the server knows, through some internally configurable mechanism, that an old resource is permanently unavailable and has no forwarding address.


Aceasta eroare a venit dupa ce m-am autentificat.

#20
st_ri06

st_ri06

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 734
  • Înscris: 29.03.2006
Mda 'traiasca' Vomafone pentru calitatea serviciilor sale.

#21
Dragos_1978

Dragos_1978

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 09.03.2012
Nici la mine nu a mers MyVodafone dimineata,am incercat sa ma loghez de vreo 10-12 ori insa mesajul pe care il primeam era "Combinaþia utilizator-parolã nu a fost validatã".
Intr-un final cand am reusit sa ma logez in cont nu puteam sa vad informatile despre unul dintre abonamente (am 2 in acelas cont).
In consecinta am sunat la *222 si le-am cerut sa stearga contul...
Daca nu sunt in stare sa optimizeze un site respectiv sa tina sub control o baza de date,asta spune multe.

#22
steg1985

steg1985

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 306
  • Înscris: 07.09.2009

View Poststeg1985, on 14th March 2012, 14:23, said:

Si taica-miu are probleme cu contul de MyVodafone....azi dimineata nu se putea loga...a reusit deabea pe la ora 12:00 csa se logheze insa contul prezinta informatii false asupra abonamentului;el are un Mega 45 iar in MyVodafone ii spune ca are Vodafone Complet Plus 450  :thumbdown:

Mda...dupa ce a sunat la RC si a vorbit cu 2 persoane diferite,i-au sters contul si i-au spus sa-si faca cont din nou....aceeas poveste,in loc de Mega 45 apare ca abonament Vodafone Complet Plus 450.

#23
dyo67

dyo67

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 257
  • Înscris: 26.07.2006
In continuare sunt probleme cu MyVodafone. Se incarca greu paginile si se navigheaza foarte greu.
HAL DE SITE! :thumbdown:

#24
menumorut81

menumorut81

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 672
  • Înscris: 19.07.2010
Cu Firefox imi merge execrabil , dar cu Chrome merge ok

#25
danv1979

danv1979

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 13.03.2004
Astazi am incercat de mai multe ori sa-mi accesez contul din My Vodafone...nici o sansa. Ma pot loga, dar cam atat :(

#26
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010
Buna danv1979.

Ne poti da, te rugam, mai multe detalii? Ai incercat accesarea contului cu diferite browsere de internet? Iti apare o eroare atunci cand accesezi diferite informatii din cont?

Multumesc.


View Postdanv1979, on 18th March 2012, 18:57, said:

Astazi am incercat de mai multe ori sa-mi accesez contul din My Vodafone...nici o sansa. Ma pot loga, dar cam atat :(


#27
johnnickelby

johnnickelby

    Survivor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,740
  • Înscris: 05.11.2008
Ar trebui sa-l opreasca si sa-l puna la punct. Nu te poti prezenta cu asa ceva cand esti Vodafone, bineinteles daca te respecti si-ti respecti clientii.

#28
dariusgherman

dariusgherman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,517
  • Înscris: 28.08.2007
L-au stricat, cel putin din browser, e in mententanta de ieri, initial pana azi la 13 dupa au pus 15 si acuma au pus ora 20. My Vodafone ~ https://www.vodafone.ro/personal

Edited by dariusgherman, 19 May 2020 - 15:49.


#29
na-alexandru

na-alexandru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 249
  • Înscris: 17.07.2017
Se lucreaza cel mai probabil la o noua versiune a MyVodafone (varianta web). Pe moment ii nenorocit, vedem ce-o fi mai incolo

Attached Files



#30
StefanRO

StefanRO

    Hai noroc straine

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,745
  • Înscris: 06.03.2018
Au dat domnu si fac si dansii pagina aia mai rapida... poate se gandesc sa ofere o platforma mai lite... ca are 20000 de module instalate si parca sta unu si baga carbuni la greu

#31
kallatis

kallatis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 493
  • Înscris: 26.05.2006
Am vrut sa ma inregistrez de pe desktop si cand ajunge la identificarea prin sms, pica link-ul.
Am stricat deja 2 adrese de mail, pentru ca deja nu ma lasa sa fac cont a doua oara pe aceeasi adresa.
"Link-ul de confirmare a expirat
Te rugăm să creezi un cont nou."
Si nu mai accepta acceasi adresa de mail.
pam-pam

#32
na-alexandru

na-alexandru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 249
  • Înscris: 17.07.2017
Oricum n-au modificat nimic, ii acelasi site cu aceeasi interfata cu aceleasi module. Singura diferenta e ca acum nu mai functioneaza deloc.

Attached Files



#33
na-alexandru

na-alexandru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 249
  • Înscris: 17.07.2017
O mica-mare problema pe site: apare ca cica as fi conectat sub un cont cu numele "Iancu George", cine o fi acest nene si cum Vodafone mi-a facut legatura cu el, numai developerii stiu. Partea buna e ca nu ii bug-ul asa de grosolan incat sa am acces la numarul lui.

Attached Files



#34
adyyynis

adyyynis

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 28.11.2016
Din pacate vodafone a devenit o pacaleala.

#35
Inginerul_

Inginerul_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,946
  • Înscris: 18.02.2018

View Postna-alexandru, on 19 mai 2020 - 20:19, said:

apare ca cica as fi conectat sub un cont cu numele "Iancu George", cine o fi acest nene si cum Vodafone mi-a facut legatura cu el, numai developerii stiu.
Asta este marele aitiu' din Romania. Live with it.

#36
HeroicStar

HeroicStar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,405
  • Înscris: 04.08.2019

View PostHeroicStar, on 17 mai 2020 - 17:53, said:

Nu e daramata, este in lansare o noua platforma , care va aduce multe beneficii, la un cont de abonat va puteti asocia si numere de prepaid, se va loga cu e-mail si parola, mai multa stabilitate si functii noi, dupa cum va ziceam sa schimbat drastic politica pt a fi nr 1 ca retea premium pt a lasa Orange in urma. Normal ca sunt multe de facut dar probabil prin management, s-au trezit amintirile din fostul Connex pt ca simt eu ca se schimba mult in bine. Si sunt o gramada de noi proiecte.
De luni/marti sa va faceti update din playstore/appstore la MyVodafone

S-a mai discutat pe subiectul Mistyery Box si am explicat

La un cont de abonat iti poti asocia si numerele prepaid. Poti combina si mai multe conturi de persoane fizice.. ca Owner si useri

[ https://images2.imagebam.com/d8/9a/86/30a3c81344239364.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Este platforma MeinVodafone din Germania in spate acum care e mai stabila decat ceea romaneasca

https://www.vodafone.de

Edited by HeroicStar, 19 May 2020 - 21:06.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate