Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!
 La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...
 Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...
 AC Gree duce la palpait de becuri

Sfat / recomandare construire aco...

Cablu analog vs digital

Ce valoare stabiliti la RSSI la u...
 

My Vodafone

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
562 replies to this topic

#1
dorurad

dorurad

    Motanel foarte pufos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,817
  • Înscris: 31.10.2010
Va merge contul myvodafone? Am impresia ca mie mi l-au sters ca am nimerit ieri de 2 sau 3 ori pixelii norocosi. La rand i-am nimerit pentru ca mi-am dat seama cum sunt pusi. Apoi am invitat 3 membrii din familie ca sa fac pixeli. Toate facute pe acelasi IP. AStia sunt nesimtiti sau ce au? Aveam 5 sanse la premiul cel mare. Acum nici cont nu mai pot face :|

#2
A78

A78

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 72
  • Înscris: 02.01.2012
Nici la mine nu merge.

#3
dorurad

dorurad

    Motanel foarte pufos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,817
  • Înscris: 31.10.2010
Eu le-am trimis reclamatie prin E-mail...

@exact acum cand e la pixelmania Galaxy SII nu pot intra. Si au si la imagini flash pe site-ul ala...

Edited by dorurad, 18 January 2012 - 13:37.


#4
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Eu am 3 conturi diferite si pe toate imi spune "Combinația utilizator-parolă nu a fost validată".

#5
deeaa1989

deeaa1989

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,863
  • Înscris: 03.05.2009
Eu de fiecare data cand vreau sa ma loghez, trebuie sa-mi regenerez parola deoarece imi spune ca nu am introdus corect datele. In fine, poate chiar uit parola corecta.
Acum am incercat sa ma loghez si la fel, doar ca nu mai pot regenera parola. Imi spune ca utilizatorul nu exista.

#6
A78

A78

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 72
  • Înscris: 02.01.2012
Am sunat eu acum la *222.
Mi s-a spus ca este o defectiune in sistem pe care incearca sa o remedieze cat mai repede.

#7
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,457
  • Înscris: 24.05.2010
Nici la mine nu merge....atat pe pc cat si pe telefon

#8
A78

A78

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 72
  • Înscris: 02.01.2012
Acum functioneaza.

#9
dorurad

dorurad

    Motanel foarte pufos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,817
  • Înscris: 31.10.2010
La mine nu..

#10
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007
"My Vodafone"  :rolleyes: cade destul de des , acest lucru nu mai este demult o noutate , "Vodafone" = costuri minime / venituri maxime !

Edited by Teophileos, 18 January 2012 - 21:01.


#11
sydneyaus2005

sydneyaus2005

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 7,506
  • Înscris: 22.01.2007
nici mie nu-mi merge.
am vorbit cu o tanti, mi-a schimbat ea parola, a mers cu parola ei apoi am cerut pe net alta parola.
am facut tot ce trebuie si mumu, nu mai merge nici o combinatie.
sa fac ceva pe vodafone
si de vreo luna am primit 10-20 de apeluri cu oferte de abonament, ca mi-a expirat abonamentul ala pe 2 ani, si idioata aia nu pricepe 2 lucruri:
- nu prelungesc abonament PRIN convorbiri telefonice
- nu am nevoie de net pe telefon.

Si inca ceva, ma aburea ca in ultimele luni am facturi in medie de 12 euro/luna, eu care platesc intre 35-45 ron lunar.

ma gandesc sa trec pe cartela

#12
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007
"sydneyaus2005"  B) poate ai efectuat vreo reincarcare a unui pre-pay ... cine stie ce costuri suplimentare iti atribuie R.C.-ista  :rolleyes: de la vdf ...

Edited by Teophileos, 19 January 2012 - 13:02.


#13
dorurad

dorurad

    Motanel foarte pufos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,817
  • Înscris: 31.10.2010
Tot  nu merge contul. Imi bag picioarele in el de vodafone.. Nu stau sa sun la ei. Da-l niaba de concurs  :frust: :chair:

#14
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010

 dorurad, on 18th January 2012, 13:30, said:

Va merge contul myvodafone? Am impresia ca mie mi l-au sters ca am nimerit ieri de 2 sau 3 ori pixelii norocosi. La rand i-am nimerit pentru ca mi-am dat seama cum sunt pusi. Apoi am invitat 3 membrii din familie ca sa fac pixeli. Toate facute pe acelasi IP. AStia sunt nesimtiti sau ce au? Aveam 5 sanse la premiul cel mare. Acum nici cont nu mai pot face :|


Salut,

In cazul in care in continuare nu iti functioneaza contul de MyVodafone, da-mi mie numarul de telefon pentru a-l putea verifica.
De asemenea, poti suna la *222 sau la *555 (numar in care intri in legatura directa cu un operator - cost 0,42 Euro pe intregul apel), iar operatorii de acolo te vor ajuta.

#15
st_ri06

st_ri06

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 734
  • Înscris: 29.03.2006
Am si eu o problema ciudata nu se mai incarca vodafone nu primesc eroare ceva la log-are pur si simplu sta in loading infinit, e o problema generala?

#16
bogdandebuzau

bogdandebuzau

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,276
  • Înscris: 21.11.2008
Eu ieri tot asa am patit cu Mozilla.
Am incercat cu IE, dar nu imi aparea butonul de 'Login', asa ca am apasat orbeste unde ar fi trebuit sa fie butonul si aparent a mers pentru ca mi s-a validat username-ul si parola dar nu se mai incarca pagina, butonul Refresh nu mai avea niciun efect.
Apoi am inchis IE si am incercat sa ma loghez cu Chrome. Mi-a zis ca este incorecta combinatia username si parola. Am incercat din nou, dar apasam pe butonul de Login degeaba, pentru ca nu mai avea efect.
Am inchis browserul si am incercat cu Safari: mi-a aparut, tot asa, mesaj ca parola este incorecta (desi am scris totul corect), apoi nu mi-a mai dat voie...
Abia in dimineata aceasta a functionat normal.

#17
st_ri06

st_ri06

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 734
  • Înscris: 29.03.2006
Am folosit IE si a functionat ciudat nu am probleme cu alte site-uri doar vodafone, multumesc pentru idee.

#18
steg1985

steg1985

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 306
  • Înscris: 07.09.2009
Si taica-miu are probleme cu contul de MyVodafone....azi dimineata nu se putea loga...a reusit deabea pe la ora 12:00 csa se logheze insa contul prezinta informatii false asupra abonamentului;el are un Mega 45 iar in MyVodafone ii spune ca are Vodafone Complet Plus 450  :thumbdown:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate