Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

Bollywood România.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
49 replies to this topic

#19
mariusx25

mariusx25

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 351
  • Înscris: 13.12.2005
E incredibil sa avem toate junkurile platite din banii nostri.

#20
djreluk

djreluk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 31.01.2011
bollywood tv asta va fi introdus si la rcs -rds pe cablu , si la dth satelit?daca da stept raspuns!

#21
Venboteam

Venboteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,312
  • Înscris: 05.01.2012

View Postdjreluk, on 25th January 2012, 14:41, said:

bollywood tv asta va fi introdus si la rcs -rds pe cablu , si la dth satelit?daca da stept raspuns!
Inca nu se stie!

#22
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006
A intrat și la Dolce... :thumbdown:  :thumbdown:

#23
sir_petre

sir_petre

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,861
  • Înscris: 06.04.2008
Daca Bollywood TV se lansa la RCS&RDS era catalogat din prima stârv. Asa cum au fost catalogate mai multe canale. Ba mai mult nici nu apucau sa se lanseze si erau deja stârv-uri. Digi 24HD nici nu sa lansat si este deja un stârv.

Daca un program tv se lanseaza la un alt operator si RCS&RDS nu-l introduce in secunda 2, patronul RCS&RDS este injurat ca de ce mama lui ungur nu introduce programul respectiv. Sint o gramada de programe care sint exclusiv la alti operatori si RCS&RDS-ul este injurat ca nu vrea sa introduca respectivele programe.

Pachetul Bollywood costa 9,92 lei la UPC, nu stiu citi euro va fi la Dolce. Citi abonati credeti ca va stringe acest exceptional pachete de filme?

Edited by megafanro, 12 February 2012 - 20:17.


#24
chaosss

chaosss

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,730
  • Înscris: 24.10.2005

View Postmegafanro, on 11th February 2012, 23:28, said:

A intrat și la Dolce... :thumbdown:  :thumbdown:

Se poate renunta cumva la el  ? Este pachet separat ori inclus la Dolce Extra ?

Aceste canale ar trebui sa fie optionale. Nu stiu cine mai este asa interesat de filme indiene.  :thumbdown:

Edited by chaosss, 12 February 2012 - 02:17.


#25
costi_ionita79

costi_ionita79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,366
  • Înscris: 18.08.2009
Inca nu au intrat oficial.

#26
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006

View Postcosti_ionita79, on 12th February 2012, 17:16, said:

Inca nu au intrat oficial.
Corect. Până când nu va intra oficial voi scoate și la Dolce D.T.H.

Edited by megafanro, 12 February 2012 - 17:36.


#27
maistoru

maistoru

    ex

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,752
  • Înscris: 10.05.2008

View Postsir_petre, on 12th February 2012, 02:05, said:

Pachetul Bollywood costa 9,92 lei la UPC, nu stiu citi euro va fii la Dolce. Citi abonatii credeti ca va stringe acest exceptional pachete de filme?
mai scump ca MaxPack la RCS ???
wtf?

#28
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006

View Postmaistoru, on 12th February 2012, 20:07, said:

mai scump ca MaxPack la RCS ???
wtf?
Da, este mai scump. :)

#29
SebyD

SebyD

    Radio de la A la... Play!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,436
  • Înscris: 20.11.2010
UPC deja s-a pus pe recrutat clienti pentru pachetul Bollywood. Azi m-au sunat de la RC si mi-au propus pachetul. E scump, ba si mai mult e degeaba dupa parerea mea.
Or s-o ia si astia pe urmele Cinestar mai devreme sau mai tarziu.

Edited by SebyD, 13 February 2012 - 14:55.


#30
chaosss

chaosss

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,730
  • Înscris: 24.10.2005
Am aruncat de curiozitate o privire pe siteul Port.ro pentru a vedea grila pentru o saptamana a celor doua canale Bollywood .
Sunt difuzate 3-4 filme pe zi, care sunt redifuzate de 3-4 ori pe zi si 7/7 pe saptamana.   :lol:

Sunt cumva seriale sau filme artistice ? De exemplu, filmul April fool de pe Bollywood clasic va fi difuzat in aceasta saptamana de 21 de ori.  :wacko:
Daca sunt filme seriale mai inteleg, 3-4 episoade zilnic, dar daca sunt filme artistice cu asa de multe redifuzari, atunci au o problema.

Edited by chaosss, 14 February 2012 - 00:48.


#31
ramiz

ramiz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,897
  • Înscris: 25.12.2010
Pai  ce credeati ca astia o sa cumpere mii de filme  indiene    ?sa nu fim naivi  au cumparat cateva filme si  o sa le tot ruleze  pana ne plictisim de ele! :thumbdown:

#32
catutza25

catutza25

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 410
  • Înscris: 16.02.2008

View Postchaosss, on 14th February 2012, 00:47, said:

Am ar :rolleyes: uncat de curiozitate o privire pe siteul Port.ro pentru a vedea grila pentru o saptamana a celor doua canale Bollywood .
Sunt difuzate 3-4 filme pe zi, care sunt redifuzate de 3-4 ori pe zi si 7/7 pe saptamana.   :lol:

Sunt cumva seriale sau filme artistice ? De exemplu, filmul April fool de pe Bollywood clasic va fi difuzat in aceasta saptamana de 21 de ori.  :wacko:
Daca sunt filme seriale mai inteleg, 3-4 episoade zilnic, dar daca sunt filme artistice cu asa de multe redifuzari, atunci au o problema.

1. Am citit pe undeva, nu mai stiu unde, ca lansarea oficiala va fi pe undeva prin martie. Ceea ce inseamna ca acum sunt in teste.
2 Tot asa, am citit pe undeva ca sunt in plin proces de titrare a filmelor.
Cand vor intra mai peste tot probabil vor diversifica oferta. Cred ca sunt constienti ca nu pot sa ceara 10 lei (cat e la UPC) pentru 6 filme reluate in d...isperare. Si din cate stiu, la UPC e gratuit pana prin martie.

ramiz said:

Pai  ce credeati ca astia o sa cumpere mii de  filme  indiene    ?sa nu fim naivi  au cumparat cateva filme si  o sa le  tot ruleze  pana ne plictisim de ele!

Quote

Bollywood este produs de către ISG, companie ce a lansat canale tematice  indiene în Orientul Mijlociu, Africa și Canada și are licențiate peste  9.000 de titluri defilme, zeci de seriale și emisiuni, dar și peste  30.000 de clipuri muzicale.

Edited by catutza25, 14 February 2012 - 08:57.


#33
mojook

mojook

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,561
  • Înscris: 28.03.2004

View Postcatutza25, on 14th February 2012, 08:51, said:

1. Am citit pe undeva, nu mai stiu unde, ca lansarea oficiala va fi pe undeva prin martie. Ceea ce inseamna ca acum sunt in teste.
2 Tot asa, am citit pe undeva ca sunt in plin proces de titrare a filmelor.
Cand vor intra mai peste tot probabil vor diversifica oferta. Cred ca sunt constienti ca nu pot sa ceara 10 lei (cat e la UPC) pentru 6 filme reluate in d...isperare. Si din cate stiu, la UPC e gratuit pana prin martie.
Pai daca e gratuit, de ce nu se poate urmari decat de cei care s-au abonat?

#34
SebyD

SebyD

    Radio de la A la... Play!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,436
  • Înscris: 20.11.2010
Subscriu

#35
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,876
  • Înscris: 28.11.2006
Bollywood TV si Bollywood Classic au aparut pe Dolce DTH (pozitiile 226 si 227) :scared:

Bollywood TV emite 16:9, la o calitate decenta (cel putin pe CRT-ul meu se vede acceptabil), Celalalt e 4:3 si cand m-am uitat eu dadeau un film vechi, deci nu pot sa spoun prea multe despre calitate.

#36
George78910

George78910

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,593
  • Înscris: 14.11.2016
Asa sta stuatia celor 4 Bollywood la operatorii mari:
Bollywood TV: UPC, Telekom si Digi (astazi)
Bollywood TV HD: UPC si Telekom
Bollywood Clasic: UPC si Telekom
Bollywood Film: UPC si AKTA.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate