Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Lady Gaga vine in Romania

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
36 replies to this topic

#19
blackcat

blackcat

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 29.11.2001
Urita-i proasta! Si mai are si pu|a!

#20
Corupt

Corupt

    Parazit nebun

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,312
  • Înscris: 03.02.2010

 blackcat, on 17th January 2012, 20:02, said:

Urita-i proasta! Si mai are si pu|a!

Ai distrus visele lui Tom. :(

#21
Corupt

Corupt

    Parazit nebun

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,312
  • Înscris: 03.02.2010
Ei bine e oficial acum:

Stefani Joanne Angelina Germanotta alias Lady Gaga va susține un concert în România, pe 16 august, pe stadionul Național Arena din București.

Concertul va putea fi urmărit în Capitală de peste 50.000 de spectatori. Biletele urmează să fie puse în vânzare și vor avea prețuri cuprinse între 130 și 495 de lei.

Show-ul cântăreței americane va include, pe lângă celebrele efecte speciale și costume spectaculoase, numeroase momente pline de erotism.

Oficialii Emagic urmează să comunice, în această săptămână, vârsta minimă a persoanelor care vor putea intra pe Național Arena, având în vedere că în Coreea de Sud, organizatorii au decis ca spectacolul susținut de Lady Gaga, pe 27 aprilie, la Seul, să fie accesibil doar persoanelor care au împlinit 18 ani.

Edited by Corupt, 12 April 2012 - 17:12.


#22
mateimateimatei

mateimateimatei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,491
  • Înscris: 07.03.2011
Lady Gaga are o voce placuta si un spectacol extraordinar iar voi va gasiti sa veniti cu replici gen e urata , are pu.la etc?

#23
Nemesis-

Nemesis-

    Zeitsă

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,253
  • Înscris: 23.05.2011
hehe ar trebui sa impuna si o varista maxima, pt ca la noi astia peste 30 de ani zici ca-s crescuti in pesteri.. si oricum sunt prea inchisi la minte ca sa poata asista la un astfel de show

#24
dgamma

dgamma

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,989
  • Înscris: 02.09.2011
Da... logic.
Gaga e cea mai buna cantareata din istoria muzicii.
Isi compune versurile, are o voce incredibila, stie sa si cante la diferite instrumente si mai si stie sa danseze.
Cine spune ca n-are voce ori e $*&#, afon sau n-a vazut-o in viata lui intr-un spectacol pe youtube.
16 august?? Da, abia astept :). :thumbup:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/nq6aybjUQkU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/F_GMgkcc2KM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by dgamma, 16 April 2012 - 20:49.


#25
popascu

popascu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,775
  • Înscris: 22.04.2008
io zic ca e foarte grasa.

#26
nicopuscasu

nicopuscasu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 26.06.2009

 popascu, on 16th April 2012, 21:57, said:

io zic ca e foarte grasa.
Io zic ca nici gratis nu as merge la vreun concert de al ei.....daca si paparuda asta ne este model in viata( unora), mai bine imi iau campii :confuzzled:

#27
dgamma

dgamma

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,989
  • Înscris: 02.09.2011
nicopuscasu
Pa si din cauza asta te duci la un concert, sa vezi un model in viata???
Off doamne, ce au unii oameni in cap???
In fond am putea vedea un model in ea. Am putea sa nu mai fim niste prosti care ne copiem pe zi ce trece, ce face unul face si celalat, originalitate zero, sa ne ferim sa fim noi insine etc. Sa ne pese de ce zic toti retardatii despre noi, in fond conteaza sa ne simtim noi bine, fraierii pot sa vorbeasca la infinit, cui ii pasa :).

Edited by dgamma, 16 April 2012 - 21:13.


#28
nicopuscasu

nicopuscasu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 26.06.2009

 dgamma, on 16th April 2012, 22:05, said:

nicopuscasu
Pa si din cauza asta te duci la un concert, sa vezi un model in viata???
Off doamne, ce au unii oameni in cap???
In fond am putea vedea un model in ea. Am putea sa nu mai fim niste prosti care ne copiem pe zi ce trece, ce face unul face si celalat, originalitate zero, sa ne ferim sa fim noi insine etc. Sa ne pese de ce zic toti retardatii despre noi, in fond conteaza sa ne simtim noi bine, fraierii pot sa vorbeasca la infinit, cui ii pasa :).
Ma duc la un concert sa vad niste oameni normali care canta o muzica normala.
Nu ma duc la un concert sa vad stiu eu ce transexuali sau drogati care se despoaie pe scena de amorul artei.
Asta nu este arta. Daca tu crezi cumva ca nenea sau tanti asta L. G face arta, te inseli.
De ce as da bani sa vad asa zisa originalitate a ei?? Ce vezi tu original la persoana asta? Ce ti se pare interesant incat sa rupi 100 lei si sa o vezi cum se scalambaie pe scena?

#29
malls

malls

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,096
  • Înscris: 28.04.2011

 nicopuscasu, on 16th April 2012, 22:17, said:

Ma duc la un concert sa vad niste oameni normali care canta o muzica normala.
Eu o prefer pe Gaga in locul Innei sau mai stiu eu ce mare diva romaneasca.

Nici mie nu-mi plac persoanele extravagante, care fac orice sa iasa din tipar si de multe ori pica in penibil, insa atunci cand fac cu adevarat muzica, aspectul asta conteaza mai putin.

Fie ca-ti place sau nu Gaga, trebuie sa recunosti ca e un fenomen.
Si nu, nu e numai show-ul de ea, tipa chiar face muzica. Ai ascultat-o live? Canta impecabil. Canta la voce si pian impecabil. Canta impecabil in timp ce danseaza. Madona nici in visele ei n-o sa reuseasca sa faca simultan si show si muzica.

#30
nicopuscasu

nicopuscasu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 26.06.2009
Malls, eu nu o prefer nici pe Inna, mi se pare doar un produs de marketing.
Sa dau vina pe diferenta de varsta intre mine si voi, dar eu chiar nu o suport pe L. G.
Intr-o zi pe Facebook, acum vreo juma de an, am pus un status '' sunt singura careia nu-i place L. G?''...si din cei 200 si ceva de preteni, doar o domnisorica a raspuns ca ei ii place, restul lumii era pe aceeasi baricada cu mine.

#31
malls

malls

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,096
  • Înscris: 28.04.2011

 nicopuscasu, on 16th April 2012, 22:45, said:

eu chiar nu o suport pe L. G.
Atunci e evident, nu vei veni s-o vezi, dar nici nu-i vei mai atrage atentia lui dgamma cum ca Gaga este o tampita si ca se dezbraca de amorul artei pe scena. Gusturile nu se discuta.

 nicopuscasu, on 16th April 2012, 22:17, said:

Nu ma duc la un concert sa vad stiu eu ce transexuali sau drogati care se despoaie pe scena de amorul artei.
Gandeste-te ca, pentru vremea aia, Freddie Mercury era de 100 ori mai extravagant decat e Gaga acum. Lui ii contesti muzica din cauza orientarii sexuale sau a faptului ca ramanea in chiloti pe scena? Eu zic ca n-are nicio treaba una cu alta.

Edited by malls, 16 April 2012 - 22:03.


#32
edigee

edigee

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,158
  • Înscris: 16.10.2008

 dgamma, on 16th April 2012, 21:46, said:

Gaga e cea mai buna cantareata din istoria muzicii.
Asta-i una dintre cele mai mari aberatii posibile! Ce muzica ai ascultat la viata ta sa vii cu astfel de afirmatie? De Aretha Franklin ,Billie Holiday sau Maria Calas ai auzit?
In alta ordine de idei ,eu nu contest ca tipa e talentata . Problema este ca majoritatea sunt furati de aparitiile ei scenice si publice in general  si mai putin atenti la ce/cum canta.

Edited by edigee, 16 April 2012 - 22:28.


#33
SophistiKat

SophistiKat

    Semper Fidelis

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,502
  • Înscris: 02.10.2010

 nicopuscasu, on 16th April 2012, 21:17, said:

Asta nu este arta. Daca tu crezi cumva ca nenea sau tanti asta L. G face arta, te inseli.
Tie si daca ti-ar da cineva peste ceafa tot nu ai recunoaste ce e arta!  :console:

 nicopuscasu, on 16th April 2012, 21:45, said:

...si din cei 200 si ceva de preteni, doar o domnisorica a raspuns ca ei ii place, restul lumii era pe aceeasi baricada cu mine.
Cei care se aseamana se aduna.
Important e ca GaGa umple stadioanele, în schimb parerea ta nu are audienta d?cât printre amicii tai!  :console:

 edigee, on 16th April 2012, 22:27, said:

si mai putin atenti la ce/cum canta.
Eu sunt atenta la versuri, si gasesc ca are o voce agreabila.
Bineînteles, nu e Mariah Carey, dar eu o ador, e vocea unei generatii... :)

 malls, on 16th April 2012, 21:35, said:

Madona nici in visele ei n-o sa reuseasca sa faca simultan si show si muzica.
Înseamna ca n-ai asistat la nici un concert de-al Madonnei!  :rolleyes:

Edited by SophistiKat, 16 April 2012 - 22:53.


#34
britishpub

britishpub

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,586
  • Înscris: 01.10.2010
cred ca eu si gaj1cutza mea mergem. ;)

am vazut recent un DVD pe HBO, cred ca era New York-ul, dar nu bag mana in foc. instrumental era super, show super, voce mediocra inspre buna. overall merita categoric concertul.

#35
Corupt

Corupt

    Parazit nebun

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,312
  • Înscris: 03.02.2010
Haideti sa va mai dau o veste:

Biletele pentru concertul pe care cântăreața americană Lady Gaga îl va susține la București, pe Național Arena, pe 16 august, vor fi puse în vânzare vineri, la prețuri cuprinse între 150 de lei și 695 de lei, informează organizatorii evenimentului, Emagic.

Începând de vineri, fanii cântăreței Lady Gaga vor putea să cumpere online biletele pentru concertul artistei, de pe www.myticket.ro, urmând ca acestea să fie disponibile și în rețeaua Diverta.

Biletele au prețuri cuprinse între 150 și 695 lei, în funcție de distanța față de scenă:
  
  • biletele în picioare (categoria Gazon A) - cele mai apropiate de scenă - costă 345 de lei, în categoria Gazon B - 150 de lei
  •     locurile pe scaune vor costa 185 de lei, 245 de lei, 275 de lei, 315 lei, 325 de lei, respectiv 475 lei.
  •     Va exista un număr limitat de bilete în tribuna oficială - locuri premium, cu fotolii din piele - la prețul de 695 de lei.
Sursa

#36
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,232
  • Înscris: 13.06.2004
Nu știu ce găsește lumea la piticania asta, care nemachiată mai e și urâtă. Da, nu pot să zic că are voce, dar se dă aiurea în spectacol și nici nu intrepretează melodii ca lumea ca să-și pună în valoare vocea.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate