Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

Strategii pariuri sportive!

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
Asdfghjklzx

Asdfghjklzx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 12.01.2012
Ce parere aveti de martingale? A castigat cineva folosind acest sistem? Ce alte sisteme folositi pentru castiguri constante?

#2
trackback

trackback

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,394
  • Înscris: 04.08.2011
Sure bets. N-am jucat prea mult, dar daca iti alegi bine casele de pariuri si te tii de treaba castigi.

#3
Asdfghjklzx

Asdfghjklzx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 12.01.2012

 trackback, on 12th January 2012, 17:22, said:

Sure bets. N-am jucat prea mult, dar daca iti alegi bine casele de pariuri si te tii de treaba castigi.
Ca sa fac sure bets imi trebuie conturi la peste 20 de agentii de pariuri sportive plus un capital foarte mare ca sa simt castigul dupa ce platesc taxele de depunere si retragere. http://www.oddsportal.com/sure-bets/ Uite un link cu un site de surebets foarte bun dupa parerea mea. Poate te ajuta. Cat ai castigat pana acum la surebets? Cu cat ai inceput?

#4
trackback

trackback

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,394
  • Înscris: 04.08.2011
Ti se pare bun, dar sa verifici cotele alea si sa vezi ca nu`s afisate in timp real. Deja cand le afiseaza pe site majoritatea sunt deja modificate de casa de pariuri, nu mai sunt aceleasi. Cel mai bine e sa cumperi un abonament la arbets , oddstorm sau multe altele.

Cat despre mine am zis ca am jucat, nu ca am si obtinut castig simtitor. Mi-am planuit sa incep cu 100 euro (nu cu 1000). Asa ca mi-am ales Neteller ca si metoda de retragere pentru ca se procesa cel mai repede tranzactia, apoi am ales cateva case care nu luau la vremea aia comision la retragerea prin neteller si am plasat cateva pariuri astfel: pe cei 100 euro ii imparteam la casele de pariuri respective plasand pariul sigur, apoi de la casa care castigam retrageam in neteller si repetam procedura, dar de data asta impartind la casele de pariuri ceva mai mult de 100 euro.
Intr-adevar mergea greu la inceput, si mi se facuse lene. Oricum probabil daca as fi continuat m-as fi ales cu limitari de conturi sau chiar inchideri de conturi, insa m-a apucat o nebunie sa pariez live toata suma pe cote de 1.01 pana cand la un pariu am pierdut tot dupa ce  facusem vreo 300 euro din aia 100.

Edited by trackback, 12 January 2012 - 17:55.


#5
Asdfghjklzx

Asdfghjklzx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 12.01.2012

 trackback, on 12th January 2012, 17:54, said:

Ti se pare bun, dar sa verifici cotele alea si sa vezi ca nu`s afisate in timp real. Deja cand le afiseaza pe site majoritatea sunt deja modificate de casa de pariuri, nu mai sunt aceleasi. Cel mai bine e sa cumperi un abonament la arbets , oddstorm sau multe altele.

Cat despre mine am zis ca am jucat, nu ca am si obtinut castig simtitor. Mi-am planuit sa incep cu 100 euro (nu cu 1000). Asa ca mi-am ales Neteller ca si metoda de retragere pentru ca se procesa cel mai repede tranzactia, apoi am ales cateva case care nu luau la vremea aia comision la retragerea prin neteller si am plasat cateva pariuri astfel: pe cei 100 euro ii imparteam la casele de pariuri respective plasand pariul sigur, apoi de la casa care castigam retrageam in neteller si repetam procedura, dar de data asta impartind la casele de pariuri ceva mai mult de 100 euro.
Intr-adevar mergea greu la inceput, si mi se facuse lene. Oricum probabil daca as fi continuat m-as fi ales cu limitari de conturi sau chiar inchideri de conturi, insa m-a apucat o nebunie sa pariez live toata suma pe cote de 1.01 pana cand la un pariu am pierdut tot dupa ce  facusem vreo 300 euro din aia 100.
De ce sa te alegi cu limitari de conturi sau inchideri de conturi? Cum stiau respectivii de la casa de pariuri x ca tu faci surebets folosind casa de pariuri x,y si z? Ce presupune un abonament la artbets? Am citit ca sunt cei mai buni.

#6
trackback

trackback

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,394
  • Înscris: 04.08.2011
Depinde de noroc, depinde de cat de mult ai pariat la casa respectiva si de cate ori ti-a iesit varianta castigatoare la ei. Fi sigur ca daca la acea casa de pariuri ai iesit in majoritatea timpului numai pe plus nu o sa iti mai permita sa pariezi sume mari pe o singura cota.

Nu e o regula sa fi prins cu asta, dar de obicei dupa un timp lung multi sunt depistati. N`a fost cazul meu, dar am auzit spusele altora.

Daca-ti faci abonament la arbets primesti pariuri sigure in timp real (la ei e numai tenis deci cu 2 cote) timp de o luna.

Edited by trackback, 12 January 2012 - 18:07.


#7
adibig2003

adibig2003

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 12.01.2011
Va astept pe www.1x2surebets.ro pentru a vedea cateva exemple reale de arbitraj, realizate personal. Deasemenea va astept pe www.1x2forum.ro pentru a discuta despre fiecare aspect al arbitrajului sportiv. Discutii pro/contra, exemple reale (nu ipotetice), detalii despre software dedicate acestei industrii.
Momentan forumul nu este finalizat(in maxim 1 saptamana va fi  gata), dar pana atunci pot raspunde  oricarei solicitari!

#8
blondblo

blondblo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 19.05.2012
vand ponturi pariuri sportive

am si un grup de 662 de membri pe facebook

acolo mai dau si ponturi gratuite zilnic

am o reusita de 90 % predictii finale( inainte de inceperea meciului)

si o reusita de 80% ponturi live  in special pe bet365

1 pont= 5 euro paypal/ 10 $ coduri amazon.com/co.uk

2 ponturi= 7.5 euro paypal/ 15 $ cod amazon.com/co.uk

abonament zilnic: 20 euro paypal/ 50$  coduri amazon.com/co.uk

abonament saptamanal:50 euro paypal

abonament lunar 100 euro paypal

pariez zilnic online: in jur de 10-20 pariuri online

info in mesaje

#9
don7frye

don7frye

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 14.01.2013
Toata frumusetea pariurilor e sa le pui tu cu mana ta .Cine naiba vrea sa cumpere pariuri cand pot sa isi puna singuri mintea la contributie !!

#10
AdiFCD

AdiFCD

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,309
  • Înscris: 23.12.2008
onbetro - ai report. Aici pe Softpedia e mai greu sa iti faci reclama. Macar daca aveai macar un site cat de cat decent... dar al tau e penibil :)

#11
onbetro

onbetro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 16.02.2013
salut,

iti accept parerea, dar te rog sa-mi trimiti si tu un link spre al tau. O sa-l citesc cu placere, mai ales daca am de unde invata. Sunt deschis la idei noi.

mc

#12
dannypapuc

dannypapuc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 27.07.2007
inspirati-va ca mine de pe www.apuestasdeldia.com si la sfarsit de luna o sa iesiti in castig. Toate pariurile propuse sunt gratuite iar daca vreti va deschideti cont pe bet365 dand clic pe reclamele lor. Intrati asa in utilizatorii vip ,ce primes meciurile mai repede. bafta si sper sa nu supar pe nimeni

#13
silviu_rusu

silviu_rusu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 18.07.2007
Surebets par tentante dar sunt multe motivele pentru care le evit.

Mie personal imi place sa imi aleg singur predictiile. Folosesc www.morningbet.com/live-search sa filtrez meciurile in functie de starea mea de moment. Cateodata pariez pe favorite, alta data impotriva lor dar asta e optiunea fiecaruia.

Din aceleasi motive evit si tipsterii.

Bafta tuturor.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate