Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

Mail Nokia Symbian

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
ionut_bic

ionut_bic

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 12.11.2008
Am reusit sa imi uit parola la yahoo..foloseam remember in browser si pe messenger si astfel la reinstalare de windows am descoperit ca nu mai stiu parola si nici raspunsurile la intrebarile de securitate..singura posibilitate ar fi sa reusesc ceva de pe telefon din aplicatia mail unde inca am parola setata insa nu pot sa vad nici macar cate caractere are, fiindca daca ii dau la editare cont imi arata o casuta goala si nu acele stelute cum imi doresc(m-ar ajuta macar sa stiu din cate litere este).

Stie careva daca pot face ceva in symbian sa vad macar cate caractere are, daca nu cumva si care sunt alea?

#2
ionut_bic

ionut_bic

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 12.11.2008

View Postionut_bic, on 5th January 2012, 12:50, said:

Am reusit sa imi uit parola la yahoo..foloseam remember in browser si pe messenger si astfel la reinstalare de windows am descoperit ca nu mai stiu parola si nici raspunsurile la intrebarile de securitate..singura posibilitate ar fi sa reusesc ceva de pe telefon din aplicatia mail unde inca am parola setata insa nu pot sa vad nici macar cate caractere are, fiindca daca ii dau la editare cont imi arata o casuta goala si nu acele stelute cum imi doresc(m-ar ajuta macar sa stiu din cate litere este).

Stie careva daca pot face ceva in symbian sa vad macar cate caractere are, daca nu cumva si care sunt alea?
Nu ma ajuta nimeni?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate