Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vecinii din curte au pus monopol ...

La multi ani @MariusEXxTREME!

Temperatura AC

Sunt sigure bolurle de plastic (B...
 Dimensionare putere centrala / ca...

Impamantare suplimentara

Scartiei frana fata bicicleta noua

Instalare aer conditionat in apar...
 Telefoane prietenoase cu vederea?

Alegere teava pentru incalzire pr...

Opinia publica despre medici/ asi...

Senzor Temp PMOD-TMP3 cu TCN75A
 Amazing Race

Recomandare fosa ecologica

La multi ani @LouisCyphre!

Vinieta Bulgaria Online

WoW - ce tabara si clasa sa aleg?

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

sandokan965

sandokan965

Member

• Grup: Members
cel mai bine este cu Alianta ! de obicei sunt mai buni in raid si batlleground , fiindca sunt mai multi ............. dar si hoarda este buna!
totul depinde de cum iti faci skilurile , dar nu uita si de MACRO-uri , care te ajuta muuult de tot!

victor.andrey

victor.andrey

Member

pot sa-ti dau linkul la serverul privat, doar ca jocul e semi tradus in engleza.

dar din cate observ jocul cred ca e baguit, imi tine cpu-ul in 100% si are ceva lag.
e ok daca vrei sa-ti faci o impresie

evon

evon

~Learning Forex~

• Grup: Senior Members

sandokan965, on 1st January 2012, 15:07, said:

cel mai bine este cu Alianta ! de obicei sunt mai buni in raid si batlleground , fiindca sunt mai multi ............. dar si hoarda este buna!
totul depinde de cum iti faci skilurile , dar nu uita si de MACRO-uri , care te ajuta muuult de tot!
da asa e din pacate :( mai ales pe freakz si pe spidernet mai ales :(
:confuzzled:  la raid n-as zice asta :lol: hoarda pe freakz e in top pe evolution.
Apropo desi joc din Aprilie tot nab am ramas cu wow... un tutorial cum sa iti echipezi hunterul pentru cata 4.0.6a freakz? ca sunt tutoriale destule dar is de 4.2. Am 800k gold am luat crossfire carabine niste legs de hunter,in rest nu stiu ce sa echipez,si cum imi dau seama daca itemul e pvp sau dps.

Edited by evon, 01 January 2012 - 18:03.

dgamma

dgamma

Active Member

Jucati pe original sau nu mai jucati deloc.
Pe original ambele tabere sunt bune, cea mai handicapata si OP clasa e frost mage, blood dk, feral druid.
Cele mai grele clase sunt shamanul, warrul,lock si hunter, in realitatea pe original hunterul e printre cele mai puternice, dar multi tampiti il joaca si il joaca foarte prost in PVP si zic ca-i slab, dar cea mai buna echipa de arena din lume depinde de un MM hunter =).
Eu iti recomand, daca vrei sa joci cu fata, n-ai skill, esti super noob, sub rogue sau frost mage.

evon, on 1st January 2012, 18:03, said:

da asa e din pacate :( mai ales pe freakz si pe spidernet mai ales :(
:confuzzled:  la raid n-as zice asta :lol: hoarda pe freakz e in top pe evolution.
Apropo desi joc din Aprilie tot nab am ramas cu wow... un tutorial cum sa iti echipezi hunterul pentru cata 4.0.6a freakz? ca sunt tutoriale destule dar is de 4.2. Am 800k gold am luat crossfire carabine niste legs de hunter,in rest nu stiu ce sa echipez,si cum imi dau seama daca itemul e pvp sau dps.
Itemele de PVP au resilience. Tot ce nu are resilience nu e de PVP. Nu stiu cum e pe serverul tau de 2 lei si daca functioneaza resilience.

evon

evon

~Learning Forex~

• Grup: Senior Members

dgamma, on 9th January 2012, 16:38, said:

Jucati pe original sau nu mai jucati deloc.
Pe original ambele tabere sunt bune, cea mai handicapata si OP clasa e frost mage, blood dk, feral druid.
Cele mai grele clase sunt shamanul, warrul,lock si hunter, in realitatea pe original hunterul e printre cele mai puternice, dar multi tampiti il joaca si il joaca foarte prost in PVP si zic ca-i slab, dar cea mai buna echipa de arena din lume depinde de un MM hunter =).
Eu iti recomand, daca vrei sa joci cu fata, n-ai skill, esti super noob, sub rogue sau frost mage.

Itemele de PVP au resilience. Tot ce nu are resilience nu e de PVP. Nu stiu cum e pe serverul tau de 2 lei si daca functioneaza resilience.
frate pe retail rogue e cel mai op pentru lupta apropiata,si fire mage la indepartare,e plin de stuns si critice.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate