Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
NVIDIA Shield Programe Romania IP

Se opreste motorul in mers Golf 5

Linie vinetie mana stanga

Protectie soare/vizuala in interior
 Tratament pt piele..canapea

Buget 19k-masina noua-sfaturi

Grosime adeziv gresie

TVA doar la valoarea adaugata sau...
 Inregistrare ecran

M-am inregistrat in e-factura. Ca...

Voi cum faceți fața ava...

Spital stomatologic sector 4 grat...
 Pastrare numar inmatriculare !

Supraveghere autoturism in parcar...

Bsod repetat

Angst Romania - Oficial in Insolv...

Star Wars: The Old Republic

- - - - -
  • Please log in to reply
44 replies to this topic

lecastbound

lecastbound

New Member

• Grup: Members
Pentru cei care n-au auzit de el, SWTOR este un nou MMORPG al carui beta testing period tocmai s-a incheiat. Urmeaza sa fie lansat oficial pe 20 decembrie (va putea fi jucat cu pana la 5 zile mai devreme de catre cei care au facut precomanda) - trailere gasiti aici.

Din cate observ jocul are reclama foarte buna pe site-urile straine si multa lume zice ca se apuca de el cand apare. Wowhead a deschis deja sister-siteul Torhead, prin care au facut reclama noului MMO printre jucatorii de WoW.

A jucat careva pe beta? Cum vi s-a parut?
Va apucati de joc cand apare? Astept opinii / new insights :)

wolfyx17

wolfyx17

Member

Daca e facut de bioware inseamna ca e bun.

GigiMaciuca

GigiMaciuca

Member

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Nd8iZB4IW_o?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Trailerul asta mi s-a parut genial! Inca nu m-am hotarat ce fac in vacanta de iarna, dar daca nu plec nicaieri, il cumpar! :D

lecastbound

lecastbound

New Member

Jocul a fost released oficial acum 2 zile (early game access-ul a inceput deja de 7 zile) - gasiti live stream-uri de pe serverele oficiale pe net, daca sunteti curiosi.

View PostGigiMaciuca, on 6th December 2011, 22:33, said:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Nd8iZB4IW_o?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Trailerul asta mi s-a parut genial! Inca nu m-am hotarat ce fac in vacanta de iarna, dar daca nu plec nicaieri, il cumpar! :D

Cum e, l-ai incercat?

Cineva de pe-aici care joaca pe oficial - sa imparta niste pareri despre joc? I think I'll buy it soon too, poate facem un grup si jucam impreuna, daca mai sunt fani pe aici.

GigiMaciuca

GigiMaciuca

Member

M-am chinuit 2 zile sa-l downloadez cu 300k/sec (doar dimineata mergea cu 3MB) si cand mai ramanea ceva gen 1GB de downloadat dadea o eroare, ii dadeam repair, imi zicea "file repaired succesfully" si o lua de la capat cu cei 13GB. Azi am formatat, mai bag maine o fisa, sa fiu sigur ca nu e de la mine cand le fac ticket-ul.

...si cand ma gandesc ca am pierdut juma' de noapte cautand tutoriale si calculatoare de skill & stuff :P

Edited by GigiMaciuca, 22 December 2011 - 21:17.

evon

evon

~Learning Forex~

• Grup: Senior Members
vad ca jocul asta are grafica de WoW,ruleaza la fel ca el ??

GigiMaciuca

GigiMaciuca

Member

In ce sens? Ca cerinte are asa: http://www.swtor.com/info/faq#171060

What are the system requirements for the game?

Processor:

AMD Athlon 64 X2 Dual-Core 4000+ or better
    Intel Core 2 Duo 2.0GHz or better
    Operating System:
    Windows XP or later

RAM:

Windows XP: 1.5GB RAM
    Windows Vista and Windows 7: 2GB RAM

Note: PCs using a built-in graphical chipset are recommended to have 2GB of RAM.

Star Wars: The Old Republic requires a video card that has a minimum of 256MB of on-board RAM as well as support for Shader 3.0 or better. Examples include:

ATI X1800 or better
    nVidia 7800 or better
    Intel 4100 Integrated Graphics or better

DVD-ROM drive – 8x speed or better (required for installation from physical editions only) Internet connection required to play.

Ca gameplay, cauta pe youtube.

lecastbound

lecastbound

New Member

View Postevon, on 22nd December 2011, 21:51, said:

vad ca jocul asta are grafica de WoW,ruleaza la fel ca el ??

Seamana in unele privinte. Ambele sunt MMORPG-uri, deci game play-ul e asemanator, dar contextul e total diferit.

evon

evon

~Learning Forex~

View Postlecastbound, on 23rd December 2011, 18:20, said:

Seamana in unele privinte. Ambele sunt MMORPG-uri, deci game play-ul e asemanator, dar contextul e total diferit.
da stiu,dar zic de fps,ca la grafica nu prea vad sa exceleze.

wolfyx17

wolfyx17

Member

wow e de baza la toate mmorpg-urile

GigiMaciuca

GigiMaciuca

Member

Pana la urma l-am instalat si e destul de dragut. Mi-a luat vreo 2 ore sa ma obisnuiesc cu controalele, hartile si gameplay-ul in general, dar apoi a mers destul de ok. La inceput ca ma bateam cu un mob ma uitam oriunde, numa' in directia lui nu, ca sa nu mai zic ca nu intelegeam de ce nu scoate ala sabia cand sunt langa carcalac :)) Ma rog, cand am gasit setarea de targetare automata a celui mai apropiat inamic s-a simplificat considerabil jocul :D

Cand l-am luat ma asteptam sa semene cu Jedi Academy de acum 100 de ani, dar vad ca seamana mai mult cu Mass Effect ca gameplay (vorbarie, mai omori un mob, mai discuti cu unu, mai faci un quest etc). WoW n-am jucat, deci nu pot sa-l compar :P

Illidan_Rhade

Illidan_Rhade

Junior Member

Au aparut cumva servere private?

Alucard

Alucard

Steven Hyde

De pe 15 luna asta devine f2p.
http://www.swtor.com...rticle/20121108

tiestodj20

tiestodj20

Senior Member

Pai cred ca nu cumpara nimeni jocul, normal ca le convine mai mult sa fie gratuit.

GigiMaciuca

GigiMaciuca

Member

De cumparat cred ca l-a cumparat lumea, dar problema e ca multi nu si-au prelungit subscriptia. Eu cel putin, m-am lasat ca pentru 2-3 ore pe saptamana nu mi s-a parut ca merita investitia. Cand l-am cumparat a fost vacanta si am avut timp de el, dar dupa, nu prea.

Mi-l instalez din nou cand se face free to play :)

Alucard

Alucard

Steven Hyde

Sa vedem ce impresie imi face si mie. De cand era in faza de proiect urmaresc swtor, am aplicat si pentru beta tester, am fost selectat dar din nefericire in zilele respective mi-a crapat un hdd si n-am avut cum sa joc. Daca e cu multa vorbarie cred ca o sa ma dezamageasca. Sa vad gameplay...

Kroghy

Kroghy

Guru Member

eu l-am cumparat si am jucat 5 luni dar m-am lasat, la end game e sub wow, insa pe 15 il instalez inapoi, fara bani ar fi ok

Alucard

Alucard

Steven Hyde

Si wow e etalon? Mie nu mi-a placut deloc wow. Joc Cabal pe server oficial de vreo 6 ani ... si de abia acum am inceput sa ma satur. De fapt de vreo 4-5 luni mi s-a luat de el si asteptam cu nerabdare sa incerc swtor.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate