Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De la un proiect in Python la un ...

Chestie ciudata

De la un proiect scris in python ...

Audi A4 B9 quattro 190 CP!
 Tepari la pariuri pe TikTok

Banca imi cere justificativ fondu...

schema pcb ELECTRA CIM150 PAS

Probleme stomac
 Sfat achizitie bicicleta oras

Canalele Sky Showtime 1 și S...

Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...
 Configuratie PC

Mufa TV

PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u
 

Capitale Europene - Ajutor ( EUROPA DE EST)

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
rob3r7o

rob3r7o

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 27.12.2007
Buna ziua romanilor de pretutindeni!

Am si eu nevoie de ajutor intr-o privinta: cei care va aflat intr-o capitala de tara europeana, sau nu neaparat sa fie capitala tarii, am nevoie daca imi puteti furniza o metoda de a lua legatura cu Primaria din fiecare tara europeana, in principal ma intereseaza capitalele, dar pana la urma nu conteaza, un oras sa fie din acea tara, ca dupa aceea ce afla. Ma intereseaza o adresa de E-mail VALIDA sau un numar de FAX.

Va multumesc anticipat pentru informatii!

#2
rob3r7o

rob3r7o

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 27.12.2007
Hai sa dezvolt...


Suntem o asociatie pentru copii, si anume ¨Asociación Humanitaria Esperanza para Niños¨ si vrem sa facem o chestie inedita si anume sa organizam o petrecere generala, am decis sa estindem putin orizonturile, nu doar cele 27 de capitale europene si in toate Capitalele din Europa, in data de 1 iunie 2012. Este o petrecere pentru copii unde timp de 4 ore (18-22 ora fiecarei tari) vrem sa uitam de politica de criza, de razboi, de probleme materiale.
Timp de 4 ore vrem sa daruim ceea ce ei ne daruiesc noua adultilor 365 de zile, an de an, si anume Bucurie. Avem nevoie de ajutorul vostru pentru a duce la bun sfarsit acest proiect care se va numi ¨Look at me¨.

De aceea avem nevoie de:
- numele primarilor din fiecare capitala
- un numar de fax sau un e-mail de la primarie
- fax sau e-mail de la fiecare Televiziue Nationala din fiecare tara
- ar fi necesar si un traducator pentru un text in rusa, germana, italiana, franceza, engleza, etc
- numele fiecarei Prime Doamne din fiecare tara din Europa


Va fi greu, vom incerca sa facem ceva nu a mai facut nici o alta organizatie pentru copii, speram sa fiti alaturi de noi la acest proiect. Informatii despre asociatie:

http://www.pctopinfo...acionesperanza/

Iar pe facebook:

http://www.facebook....207567385985650

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate