Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Intarziere plata adsense?

- - - - -
  • Please log in to reply
135 replies to this topic

#37
d33pic313lu3

d33pic313lu3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 02.11.2011

View Postbeke76, on 28th November 2011, 14:45, said:

Nimic !
Am vazut ca sunt mai multi cu problema asta pe forumul Google... insa pana acum nici un raspuns oficial nici acolo.
Sunt aproape sigur ca este o eroare cauzata de trecerea la noua interfata.
Eu cred ca pana miercuri  se rezolva.:)


Mai bine lasau vechea interfata... eu ma obisnuisem cu ea si in plus nu crea probleme...
Sa vedem daca primim banii maine pentru ca teoretic 30 e ultima zi de plata, iar daca nu sa asteptam MTCN-ul pe mail la inceputul lui decembrie  :thumbdown:

#38
d33pic313lu3

d33pic313lu3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 02.11.2011
Am primit in sfarsit un email de la adsense cu privire la problema semnalata ieri de catre mine...

Quote

Bună,

Vă mulțumim pentru a aduce această problemă în atenția noastră. Eu sunt în prezent de lucru cât de repede pot pentru a investiga problema dvs. și voi fi sigur să vă trimită un alt e-mail de îndată ce am orice fel de informații mai multe. Vă mulțumim pentru răbdare, și vă rog să-mi spuneți dacă există orice altceva va pot ajuta cu în acest timp.

Cu stimă,

Echipa Google AdSense

Sper sa rezolve problema cu plata maine :D

@beke76 tu nu ai primit nici un raspuns de la adsense?

Edited by d33pic313lu3, 29 November 2011 - 23:51.


#39
porcusoru

porcusoru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,433
  • Înscris: 04.04.2008
La mine contul merge brici nu am intampinat "pana acum" problem cu noua interfata Adsense acum nu stiu ce sa zic ...

#40
byrev

byrev

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 14.12.2005
Raspuns Oficial in Email (aseara)

Al 2-lea raspuns :

Quote

Thanks for your question. We're aware of this issue and hope to have it sorted out by the end of the day.

For additional payments related information, visit our Payments Guide at http://www.google.com/adsense_payments . You can also visit our Help Center at http://www.google.com/adsense_help for common questions and optimization tips.

Sincerely,


The Google AdSense Team

Primul raspuns:

Quote

Hi,

Thanks for bringing this issue to our attention. I'm currently working as quickly as I can to investigate your concern and I'll be sure to send you another email as soon as I have any more information. Thanks for your patience, and please let me know if there's anything else I can help you with in the meantime.

For additional payments related information, visit our Payments Guide at http://www.google.com/adsense_payments . You can also visit our Help Center at http://www.google.com/adsense_help for common questions and optimization tips.

Sincerely,


The Google AdSense Team


#41
geoaf89

geoaf89

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 21.11.2011
30 noiembrie 2011 >>> plata efectuata <<< by Google Adsense

#42
d33pic313lu3

d33pic313lu3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 02.11.2011
Plata Efectuata si la mine tot azi pe 30 Noiembrie

...Mai bine mai tarziu decat niciodata

Edited by d33pic313lu3, 30 November 2011 - 12:59.


#43
Andreasgv

Andreasgv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 23.07.2010
PLata efectuata :D

#44
porcusoru

porcusoru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,433
  • Înscris: 04.04.2008

View Postgeoaf89, on 30th November 2011, 11:34, said:

30 noiembrie 2011 >>> plata efectuata <<< by Google Adsense

Ma miram daca nici adsense nu plateste inseamna ca.... ( ma abtin ) :rolleyes:

#45
xundrow

xundrow

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 09.12.2011
Da-mi PM cu id tau sau lasa-l aici. (momentan nu pot trimite PM-uri.)

#46
Nik75

Nik75

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 06.05.2010
Salut iar au probleme adsensu cu istoricu platii la mine apare pe luna noiembrie 0,00 € Venituri neplătite
Înainte de 01.12.2011
si eu am depasit pragul de plata. La voi e aceias problema

#47
porcusoru

porcusoru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,433
  • Înscris: 04.04.2008

View PostNik75, on 19th December 2011, 08:34, said:

Salut iar au probleme adsensu cu istoricu platii la mine apare pe luna noiembrie 0,00 € Venituri neplătite
Înainte de 01.12.2011
si eu am depasit pragul de plata. La voi e aceias problema

nu e ok cel putin din partea mea

#48
porcusoru

porcusoru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,433
  • Înscris: 04.04.2008
Se pare ca am intrat si eu in asteptare :thumbdown:

[ http://i40.tinypic.com/98efcj.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Bine recunosc ca este devreme ca sa ma stresez insa sunt sigur ca va dura ceva pana voi primi plata insa era frumos sa ma bucur de banuti acestia de craciun :peacefingers:

Edited by porcusoru, 23 December 2011 - 09:36.


#49
geoaf89

geoaf89

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 21.11.2011
Sa posteze cineva aici imediat dupa ce au fost emise platile ,ca sa ne ingramadim in banci ,ca poate inchid si astia.. :naughty:

#50
Nik75

Nik75

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 06.05.2010

View Postgeoaf89, on 23rd December 2011, 11:39, said:

Sa posteze cineva aici imediat dupa ce au fost emise platile ,ca sa ne ingramadim in banci ,ca poate inchid si astia.. :naughty:


La mine nu scrie nimic nu sa actualizat istoricu pe luna noiembri Sold la sfârșitul lunii noiembrie 0,00 € si anul trecut am luat plata pe 21 Dec parca vad ca iar asteptam ca luna trecuta. Eu nu inteleg de ce nu isi rezolva o data problemele astia de la adsens ca o au de 3 luni ce e asa greu trebuia sa lese interfata aia veche si nu mai erau probleme acum

#51
geoaf89

geoaf89

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 21.11.2011
vreo plata emisa ? se pare ca le e greu astora de la adsense sa confirme platile ..s-au cam smecherit pentru ca au vazut ca le merge si nu zice nimeni nimic  :thumbdown:

#52
Nik75

Nik75

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 06.05.2010

View Postgeoaf89, on 23rd December 2011, 14:22, said:

vreo plata emisa ? se pare ca le e greu astora de la adsense sa confirme platile ..s-au cam smecherit pentru ca au vazut ca le merge si nu zice nimeni nimic  :thumbdown:

La mine nu sa modificat nimic tot Sold la sfârșitul lunii noiembrie 0,00 € . Porcusoru e fericit la el barami scrie Plata in curs dar la noi pauza sa dus craciunu nostru inainte sa inceapa .

#53
porcusoru

porcusoru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,433
  • Înscris: 04.04.2008
[ http://img534.imageshack.us/img534/2632/2566w.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://img853.imageshack.us/img853/9465/5288u.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

:thumbdown:

#54
Nik75

Nik75

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 06.05.2010
Mi sa emis plata pe noiembrie dar nu pot vedea (MTCN - Money Transfer Control Number)  

Vă rugăm să rețineți că am emis de curând o plată pentru veniturile dvs. AdSense.

Pentru mai multe informații, vă rugăm să vă conectați la contul dvs. la adresa  și să accesați pagina Plăți la adresa  . În funcție de forma dvs. de plată, este posibil să găsiți în această pagină și un număr de referință, pe care îl puteți utiliza pentru a încasa plata.

Rețineți că TEF este forma de plată pe care o recomandăm. Pentru mai multe informații, vă rugăm să accesați:

Cu stimă,

Echipa Google AdSense

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate