Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea
 Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?
 Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 

pacanele

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
comeblack

comeblack

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 02.10.2011
salut
pt moderatori> daca am gresit sectiune unde postez sa ma atentionati sau sa redirectionati.

De un timp am inceput sa joc la sloturi sau cum zic unuii" pacanele"

am inceput cu  bancnote 5 ron, 10 ron si acum mai nou cu 50 ron

ce am realizat: cu cat introduci bancnota mai valoroasa. mizezi mai mult, bonusul iti vine mai greu

Am bagat de cateva ori la sloturi, tip Admiral. Stanleybet etc dar de fiecare data imi dadea bonusul, si nu castigam mai nimic

aparatele mele preferate sunt cele de la agentiile Loto
slots" doar ca nu le stiu numele: Cele cu  masina( cheie)/ pluta/ fiesta/ seiful/ cele care au aparut mai la inceput

Cele mai noi aparute sunt cele de la Casa Pariurilor. credeti-ma daca bagati bani la sloturile de la Casa Pariurilor: ma refer la Hulk si Gladiator, si prindeti bonusul , castigati bani nu gluma


Scriu acest topic pt a ne informa. ce strategii folosim cand jucam la aceste aparate, cat mizam etc

Incep eu cu strategia la bonusuri:  
La joc pluta: 5-4-3-2-1
masini:4-2-5-1-3
fiesta: femeie: la noroc. sau am castigat maxim cand am apasat pe ecran cu ochii inchisi, iar la barbat. prima data nu conteaza, unde se opreste ruleta, a 2 mana, in coltul din dreapta jos, apoi e noroc

seif: aici in 50% din cazuri am primit bomba/ oricum strateg mea: 4-2-5-1-3
aladin: 3 strategii: 8-3-5/   9-1-2/  3-5-7
broaste: 50% noroc. strategia mea:niv:1 centru: 2 nivel:drepta/ 3 nivel:centru/ 4 nivel:stanga/5 nivel: a doua de la dreapta la stanga
Gladiator: bonus:
1 nivel: a 2 de la drepata la stanga apoi a 2 de la stanga la dreapta
2 nivel: centru
3 nivel: a 2 de la dreapta la stanga
4 nivel: a 2 de la stanga la dreapta

daca mai stiti alte aparate/ sau strategii astept aici


CEL MAI IMPORTANT PT CEI CARE VOR SA SE LASE DE PACANELE
UN SITE UNDE POTI JUCA GRATUIT UNELE JOCURI( DE OBICEI CELE NOI) E BET365

DACA MAI STITI ALT SITE UNDE POTI JUCA ACESTE JOCURI GRATUITE SA SCRITI AICI

#2
urbanreality

urbanreality

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,104
  • Înscris: 25.07.2008

View Postcomeblack, on 20th November 2011, 19:52, said:

salut
pt moderatori> daca am gresit sectiune unde postez sa ma atentionati sau sa redirectionati.

De un timp am inceput sa joc la sloturi sau cum zic unuii" pacanele"
Cea mai mare greseala a vietii tale. Pacanelele sunt doar iluzii. Tot ce castigi vei juca din nou si vei aduce si bani e acasa. Jocurile se noroc sunt o boala.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate