Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Bazin inot

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
magda911

magda911

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 304
  • Înscris: 31.08.2008
imi doresc sa inot, intretinere nu initiere si vad ca nu am de unde alege. la floreasca este nici mai mult nici mai putin 460 abonamentul.;stiti vreun bazin acoperit, semiolimpic ca olimpic de unde... curat si cu preturi decente? pana si lia manoliu are preturi mari...

#2
Sutelosbo

Sutelosbo

    Banned by moderators

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,285
  • Înscris: 20.06.2011
Fă-ți abonament pe un an la World Class ! Vei beneficia și de mai multe facilități.  :thumbup:

#3
KelCooper

KelCooper

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,407
  • Înscris: 01.08.2011
World Class are preturi decente?
Pt initiator-din pacate ce vrei tu nu exista, cel putin nu in capitala! Este o promotie la vreo 500-600 euro pe an(nici nu stiu sigur) la o sala cu bazin acoperit si descoperit din afara Bucurestiului! Daca te coafeaza...

#4
Sutelosbo

Sutelosbo

    Banned by moderators

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,285
  • Înscris: 20.06.2011

View PostKelCooper, on 17th November 2011, 19:57, said:

World Class are preturi decente?
Cât e abonamentul în București ? :huh:

#5
diahim

diahim

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,043
  • Înscris: 24.04.2011
http://www.complexsp...ges/preturi.jpg
250 ron - 12 sedinte

View PostSutelosbo, on 17th November 2011, 19:58, said:

Cât e abonamentul în București ? :huh:


La oferta pe un an , 3 milioane//

#6
KelCooper

KelCooper

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,407
  • Înscris: 01.08.2011

View PostSutelosbo, on 17th November 2011, 19:58, said:

Cât e abonamentul în București ? :huh:
Pai se invarte in jurul la 1000 euro pe un an full acces cu posibilitate de a ingheta o luna, asta la Radisson. Nu stiu daca au preturi diferite in functie de locatie desi logic ar trebui sa aiba ca de exemplu la Jolie Ville nu au piscina :)
Anul trecut cam pe vremea asta a fost oferta, in jur de 600 euro pe an cu full acces. Deci depinde de cate abonamente au la momentul respectiv, e logic daca nu ai destui sa mai scazi din pret, cred ca-i valabila treaba la orice complex care se respecta.

#7
SundanceKid

SundanceKid

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 978
  • Înscris: 21.04.2009
In bacau e 110 lei abonamentu de 10 sedinte la bazinul olimpic. Altfel, 15 lei sedinta.

#8
KelCooper

KelCooper

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,407
  • Înscris: 01.08.2011
Pentru initiator, mai ieftin ca aici raport calitate pret nu cred ca gasesti, asta daca te coafeaza locatia.
@diahim-la club 2000 abonamentul pe un an e cam 1000 euro. La banii astia ai alegeri incomparabil mai bune!

#9
PhaseZ

PhaseZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 706
  • Înscris: 28.01.2011
Eu iau cursuri de perfectionare la bazinul Facultatii de Medicina. de la Eroilor, Pretul este 550 de roni pt 8 ore cu instructor personal, sau 350 in grupa. Pentru adulti doar seara de la 8 si in weekend este disponibil. Pentru inot de agrement este 250 de roni 8 sedinte. Conditiile mi se par bune: apar curata si buna ca temperatura, vestiare decente, cele de la fete sunt cu dulapioare cu cheie, la baieti nu le-au dat si cheile se pare :). bazinul, cred 25 m lungime, 6 culoare latime dar este loc. Pentru cine vrea doar inot, fara alte facilitati, sauna, masaj care sa umfle pretul mi se pare ok. Plus locatia, la 5 minute de metrou.

#10
micutzulvrajitor

micutzulvrajitor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 02.11.2011
ieftin si curat nu gasesti. e normal sa fie scump, ca asa isi selecteaza clientela. asta nu inseamna ca nu o sa dai peste ghertzoi, mai ales in Bucuresti, dar de regula sunt mai civilizati decat in locurile ieftine... din cate am auzit la IDM este destul de ok de exemplu.

eu de fiecare data cand ma duc trag un pipi in el inainte sa ies  :bigwhitegrin:

Edited by micutzulvrajitor, 18 November 2011 - 16:12.


#11
355

355

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 763
  • Înscris: 02.11.2005
la medicina e 100lei pentru studenti 8 sedinte

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate