Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @LouisCyphre!

Vinieta Bulgaria Online

Investitie imobiliara in strainat...

Plita inducție gorenje IC340...
 info schimbare buletin sectorul 4

Aplicație nivel scazut baterie

Importul de cod extern avantaje v...

Alegere sistem usi glisante\...
 Am primit credit in avans desi op...

Restituire prima casco dupa instr...

3 ani dobanda fixa vs 5 ani fixa?

Sfaturi recuperare cont facebook
 Piese pentru trenul de rulare Meyle

o masina legendara, Moskvitch 408

Problema Service - Preturi diferite

IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Allods Online Help

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

LordKame01

LordKame01

New Member

• Grup: Members
Joaca careva acest joc?As vrea sa stiu ma-i multe is doar level 3.... si sunt deschis la discuti :D Astept

Atikus

Atikus

New Member

• Grup: Members
Sallut 1 Si eu joc Allods am ajuns panla pe la level 16 si m-am lasat penru ca te cam plictisesti de joc daca nu bagi niste banuti . Jocul in sine e interesant si are o suprafata foarte mare de joc si mai multe harti care le poti vizita treptat in masura ce cresti in level. recent au mai adaugat si ceva caractere noi insa eu tot la vechiul paladin am ramas. daca ai nevoie la ajutor in joc sa ma anunti. apropo joci pe cel european sau pe cel de SUA ?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate