Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Izolație coș de fum

Un imn al iubirii (spirituale)

Depistare cartela ?

TV Samsung nu recepționeaza ...
 Reconventionala la apel?

Detector gaz defect.

Inlocuire serpentina boiler termo...

Primele supermaketuri, hypermarke...
 Combinatie de conturi pentru tran...

Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...
 Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

afaceri cu sex shop-urile

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

bibirez

bibirez

New Member

• Grup: Members
din cate am observat in romania nu sunt foarte multe magazine tip sexshop. poate ca in urmatorii ani aceasta sa fie o afacere destul de profitabila, s-au macar sa se extinda ca la ora actuala in romania nu este o idee foarte raspandita, adica eu nu stiu decat de 2 firme care se ocupa cu asa ceva

Aussie

Aussie

New Member

bibirez, on Oct 5 2005, 00:50, said:

din cate am observat in romania nu sunt foarte multe magazine tip sexshop. poate ca in urmatorii ani aceasta sa fie o afacere destul de profitabila, s-au macar sa se extinda ca la ora actuala in romania nu este o idee foarte raspandita, adica eu nu stiu decat de 2 firme care se ocupa cu asa ceva

<{POST_SNAPBACK}>

Sex, drugs and Rock'n'Roll always sells:))

Idea nu e rea. Eu locuiesc in Australia (Melbourne) si aici le gasesti prin toate suburbiile. Faptul foarte putine dau faliment (deocamdata nu am auzit de nici unul) ma face sa gandesc ca sant profitabile.

In Romania este problema cu mentalitate, trebuie sa se mai deschida lumea la minte ca sa accepte faptul ca un sex-shop este un business ca orice altul.

Cum se zice in Engleza:
Demand and supply. If you need (demand) something I will sell (supply) it to you.

Simplu.

xnick

xnick

Member

Bibirez - afacerea are mare potential; la noi in cartier baza sunt cele trei-patru vanzatoare plus colaboratoarele lor care, pentru unele produse mai scumpe, fac si demo la domiciliul clientilor si service post garantie cu program nonstop.  :w00t:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate