Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Sony-Ericsson P990i

- - - - -
  • Please log in to reply
169 replies to this topic

#37
CristianDia

CristianDia

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,195
  • Înscris: 08.04.2003
Nu te va opri nimeni daca vei lansa aici un topic de genul SE P990 vs XX YYY.

#38
bogdan1978buc

bogdan1978buc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 07.05.2003
Mersi Zvastrici. Vroiam doar sa arat cam ce poate, in prima etapa acest telefon, pana la "final release",  si cum se facea o comparatie cu win, am zis sa pun acolo, doar ca era inchis. Mi se pare super interesanta aplicatia aia cu bussines card scanner; implicit se va putea extinde la un soft de OCR, si la multe alte chestii. Abia astept sa apara acest telefon :)

#39
++Iggi++

++Iggi++

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 27.11.2005
Noutati? Am am P900, cam vechi deja dar daca nu o sa am probleme cu el probabil nu o sa'l schimb degraba, nu de alta dar un utilizator de PXX va fi tentat sa deschida clapa la p990 cu stylusul in mana gata de scris. Jenant din partea SE sa scoata "farmecul" seriei P adica prelungirea ecranului sub tatstatura. Dupa parerea mea P990 nu va avea acelasi succes ca batranele P800/P900

#40
gika_killeru'

gika_killeru'

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,468
  • Înscris: 03.01.2006
apare si un alt model de p990 care e mai mic si se zvoneste ca ar avea tastatura ca la p910

Edited by gika_killeru', 27 January 2006 - 22:51.


#41
Valentine

Valentine

    Un Mosotti mai serios.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,279
  • Înscris: 30.11.2003

View Post++Iggi++, on Jan 27 2006, 22:46, said:

Noutati? Am am P900, cam vechi deja dar daca nu o sa am probleme cu el probabil nu o sa'l schimb degraba, nu de alta dar un utilizator de PXX va fi tentat sa deschida clapa la p990 cu stylusul in mana gata de scris. Jenant din partea SE sa scoata "farmecul" seriei P adica prelungirea ecranului sub tatstatura. Dupa parerea mea P990 nu va avea acelasi succes ca batranele P800/P900
Inseamna ca nu ai citit review-urile facute de beta testeri zilele astea ;) Crede-ma e un aparat care o sa isi merite toti banutii!

#42
raduth

raduth

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 19.05.2004
P990 nu o sa apara prea curand, cel mai mare magazin de telefoane din UK in asteapta in stoc de abia in mai:

http://www.carphonew...in?NODE_ID=7898

#43
bogdan1978buc

bogdan1978buc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 07.05.2003
Iar noi avem rabdare, radule :P

#44
jarrive

jarrive

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 573
  • Înscris: 17.06.2005
citisi reviuu de la mobile-review, baietii sunt dezamagiti, si au si dreptate.

#45
701

701

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,559
  • Înscris: 16.06.2004

View Postjarrive, on Mar 31 2006, 08:48, said:

citisi reviuu de la mobile-review, baietii sunt dezamagiti, si au si dreptate.
Eu cred ca este exact invers; edificati-va si voi:
Incepeti de la partea 1
"As a resume – the model is very interesting and is worthy of attention. "...zice nenea.

#46
raduth

raduth

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 19.05.2004
De asemenea daca vreti un review f tare ( mie mi s-a parut cel mai bun review din cate am citit pana acum despre P990, adica din 3-4 review-uri) puteti sa cititi aici:


http://www.bengalboy...id=316&forum=10

#47
Arpi

Arpi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,950
  • Înscris: 23.06.2003

View Postraduth, on Mar 31 2006, 10:57, said:

De asemenea daca vreti un review f tare ( mie mi s-a parut cel mai bun review din cate am citit pana acum despre P990, adica din 3-4 review-uri) puteti sa cititi aici:
http://www.bengalboy...id=316&forum=10


Wow, un review f tare, plin de imagini care sa-l sustina!
Intra-adevar P990 e telefon... :naughty:

#48
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 30.07.2004
Nu e telefon, e aparat multifunctional de facut cartofi prajiti. E un PDA-phone. Adica printre altele mai are si functie de GSM. Telefon este de exeplmu Sony-Ericsson J300i. Oricum pare a fi super.

#49
bogdan1978buc

bogdan1978buc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 07.05.2003

View Post701, on Mar 31 2006, 10:15, said:

Eu cred ca este exact invers; edificati-va si voi:
Incepeti de la partea 1
"As a resume – the model is very interesting and is worthy of attention. "...zice nenea.
Peste tot lumea zice ca desi are un firmware prematur, este un produs care te face sa zici wow, in schimb lumea citeste in diagonala review-urile.

View Postraduth, on Mar 31 2006, 11:57, said:

De asemenea daca vreti un review f tare ( mie mi s-a parut cel mai bun review din cate am citit pana acum despre P990, adica din 3-4 review-uri) puteti sa cititi aici:
http://www.bengalboy...id=316&forum=10
Radu, ce am scris eu mai sus, cu cateva posturi? De ce trebuie sa dublezi? Vreau o explicatie imediat :P Te tin minte pentru faza asta ;) Asta apropo de unii care vin cu fraze d-astea, ca ei au postat nu stiu pe unde, si eu trebuia sa citesc 20.000 posturi ca sa-mi dau seama. Just kidding :)

#50
trafy-ctz

trafy-ctz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 02.03.2006
Salutare all! Mi`am cumparat un Sony Ericsson p800 ...va rog mult spuneti`mi si mie cum fac sa instalez aplicatii? mai exact unde tre sa copiez programele pe card? ca nu gasesc si mai am o intrebare..merge sa pun mp3 ca ringtone? astept un raspuns..va multumesc mult..daca puteti sa imi explicati pas cu pas ca io sunt mai greu de cap :D ...bafta all

#51
sorrow666draku

sorrow666draku

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 17.06.2006
telefonul e super tare....  :coolspeak: ca fost posesor de p9xx, o sa il recomand. cu p900 nu am avut probleme, cu 910 nici atat....    sunt telefoane bune. abia astept p990 care imi va oferi o groaza de noi aplicatii si muulte facilitati. cineva se plangea ca are NUMAI acrd de 64 inclus + mem de 80 interna. pot spune si ce daca.
     un card memory stick duo pro e relativ ieftn, daca se vrea memorie de 1 GB. asha ca nu o sa ma doara mana daca o sa mai dau ceva bani pe langa celelalte 20 si ceva...
       ecran mare, tastatura, touchscreen, jog dial, 2 mexapixel camera cu autofocus, fm radio, handsfree, sync station, symbian 9, uiq3 ....   etc etc...
        sunt sigur ca am sa fiu super multumit de el....la fel si ceilalti.
                ne auzim cand o sa-l avem in mainile noastre. ciao :w00t:

#52
rudareanu

rudareanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 22.01.2006
a aparut p990?

#53
popartakis

popartakis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 339
  • Înscris: 05.10.2005

View Postrudareanu, on Jun 21 2006, 18:11, said:

a aparut p990?
inca nu a fost scos pe piata

#54
Sany

Sany

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 20.01.2006

View Postpopartakis, on Jun 21 2006, 19:40, said:

inca nu a fost scos pe piata
Cred ca ar fi trebuit sa apara pana la ora actuala.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate