Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sifon pe circuitul frigorific.

Cel mai adormit Hard Disk.

Salariu minim european in Romania

verificare specificatii lapgop Asus
 Problema cu o camera Panasonic MD...

Probleme cu reddit

Problema sunet boxa noua

Despre proiectarea drumurilor urb...
 Final Cut Camera

Z6III vs Z8

Foloseste careva CFD-uri si sa ai...

Un calculator ieftin ?!
 macbook pro 16 VS AMD Laptop

Sistem ON-GRID fara curent din re...

rectin Romania - site uri fake

Recomandare telefon

sfaturi

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

gheruta1997

gheruta1997

Junior Member

• Grup: Members
Salut!!!

Deci chiar nus tiu ce sa mai joc!!!!!  :deadtongue:

acum 3 ani m-am apucat de metin2 ro,m-am jucat vreo 2 ani numai metin2 ro (ce vremuri frumoasee),pe urma am dat de wow :worthy: ,eram in culmea fericirii ca aveam 30 de magii cine mai era ca mine  :naughty: , ma rog prinsesem firul jocului si chiar stiam sa joc[am avut 2 meserii full, gear 5.5k ( pe un server privat romanesc) ] si dupa jumatate de an m-am plictisit si m-am apucat iar de metin2  :deadtongue: si am jucat din martie pana acum 2 zile metin2 dar iar m-am plictisit iar si nici de wow nu prea am chef (nu stiu e dorinta aia de a juca dar lenea de a creste sau lenea de a face raid-uri etc )

cum as putea sa nu stiu.......... sa imi vina cheful de wow ??

P.S: daca raspunsurile nu au treaba cu ce am scris mai bine nu va mai chinuiti sa scrieti :)

danielfp

danielfp

Member

Mai bine citesti o carte. Daca anul trecut in usernameul tau e real, situatia e trista.

De ce nu le dai delete la amandoua?

Edited by danielfp, 31 October 2011 - 21:55.

gheruta1997

gheruta1997

Junior Member

View Postdanielfp, on 31st October 2011, 10:54, said:

De ce nu le dai delete la amandoua?
daca raspunsurile nu au treaba cu ce am scris mai bine nu va mai chinuiti sa scrieti

1.Ori esti chior

2.Ori faci pe prostu'

Edited by gheruta1997, 31 October 2011 - 22:03.

dorurad

dorurad

Motanel foarte pufos

• Grup: Senior Members

View Postgheruta1997, on 31st October 2011, 22:02, said:

daca raspunsurile nu au treaba cu ce am scris mai bine nu va mai chinuiti sa scrieti

1.Ori esti chior

2.Ori faci pe prostu'

3. ori faci tu pe prostu'. se vede ca metinu a inceput sa faca victime. mai iesi omule afara din casa, fa-ti prieteni si intreabai de alte jocuri sau cauta pe google. uite niste jocuri mai nou aparute si unele putin mai vechi:

nfs world
nfs undercover
nfs shift 1,2 si 3
crysis 1 si 2
mirror's edge
gta IV

sper sa iti placa si dezinstaleaza metinul si ce mai jucai tu ca iti distrug viata! nici sa scri nu prea sti din cate vad...

Unliving

Unliving

Junior Member

ce viata sa-si distruga, prostovanii nascuti dupa 95 is vai de mama lor, biebarei toti. O alta generatie de esecuri. Bine ca a inceput, totusi, invatamantul romanesc sa-si bage mintile in cap, sa nu mai lase toti "nereusitii" in treptele superioare de educatie.

gheruta1997

gheruta1997

Junior Member

1.eu nu stau numai la pc, eu stiu cum sa imi impart timpul

2.nu am nevoie de lectii de viata sau de educatie...... nu pentru asta am deschis topicul acesta

3. AICI E ARIA DE JOCURI NU DE MORALE !!!

O zi buna!!

user033

user033

Active Member

peste maxim 1 luna se deschide server oficial de Lineage2 european , free 2 play:

www.lineage2.eu

Succes ;)

dorurad

dorurad

Motanel foarte pufos

View Postgheruta1997, on 1st November 2011, 15:14, said:

1.eu nu stau numai la pc, eu stiu cum sa imi impart timpul

2.nu am nevoie de lectii de viata sau de educatie...... nu pentru asta am deschis topicul acesta

3. AICI E ARIA DE JOCURI NU DE MORALE !!!

O zi buna!!

Nimeni nu s-ar mai luat de tine daca ai sti sa scri corect românește si sa nu mai pui intrebari tâmpite(din moment ce ai zis ca ai jucat 2 ani metin, insemana ca esti un jucator inrait, adica nu ai facut altceva decat sa te joci metin si ce ai mai zis tu).

@Ți-am lăsat mai sus o listă cu jocuri pe care le poti incerca. Sa nu zici ca sunt rau...

Edited by dorurad, 01 November 2011 - 19:32.

gheruta1997

gheruta1997

Junior Member

View Postdorurad, on 1st November 2011, 08:32, said:

Nimeni nu s-ar mai luat de tine daca ai sti sa scri corect românește si sa nu mai pui intrebari tâmpite(din moment ce ai zis ca ai jucat 2 ani metin, insemana ca esti un jucator inrait, adica nu ai facut altceva decat sa te joci metin si ce ai mai zis tu).

@Ți-am lăsat mai sus o listă cu jocuri pe care le poti incerca. Sa nu zici ca sunt rau...

Poi da.... am jucat metin2, 2 ani si tocmai de asta vreau sa ma apuc de wow ca sa ma las de metin dar... nu prea am acea motivare de a juca....

n00bzZ

n00bzZ

Junior Member

View Postdorurad, on 1st November 2011, 19:32, said:

Nu cumva '' scri'' se scrie cu doi de ''i'' ?

wolfyx17

wolfyx17

Member

View Postgheruta1997, on 31st October 2011, 20:41, said:

Salut!!!

Deci chiar nus tiu ce sa mai joc!!!!!  :deadtongue:

acum 3 ani m-am apucat de metin2 ro,m-am jucat vreo 2 ani numai metin2 ro (ce vremuri frumoasee),pe urma am dat de wow :worthy: ,eram in culmea fericirii ca aveam 30 de magii cine mai era ca mine  :naughty: , ma rog prinsesem firul jocului si chiar stiam sa joc[am avut 2 meserii full, gear 5.5k ( pe un server privat romanesc) ] si dupa jumatate de an m-am plictisit si m-am apucat iar de metin2  :deadtongue: si am jucat din martie pana acum 2 zile metin2 dar iar m-am plictisit iar si nici de wow nu prea am chef (nu stiu e dorinta aia de a juca dar lenea de a creste sau lenea de a face raid-uri etc )

cum as putea sa nu stiu.......... sa imi vina cheful de wow ??

P.S: daca raspunsurile nu au treaba cu ce am scris mai bine nu va mai chinuiti sa scrieti :)
in caz ca vrei sa joci alveva uitete aici mmohut.com . In curand se va lansa Guild Wars 2. Poate iti cumperi WoW si joci aia Kung fu panda. sunt variante.

gheruta1997

gheruta1997

Junior Member

Gata.... am reusit sa ma las de kakatu ala de joc (metin2) si m-am apucat de wow pe serverul cel mai populat din romania ( sper sa nu se considere reclama ... wow.freakz.ro ) si parca ma simt mai bine.....

Multumesc !!!

wolfyx17

wolfyx17

Member

View Postgheruta1997, on 4th November 2011, 13:19, said:

Gata.... am reusit sa ma las de kakatu ala de joc (metin2) si m-am apucat de wow pe serverul cel mai populat din romania ( sper sa nu se considere reclama ... wow.freakz.ro ) si parca ma simt mai bine.....

Multumesc !!!
wtf !!! Playeri: 1081 (Max: 2818) si toti romani, si mai e si CATACLYSM !!! Mersi pustiu, esti tare! Ma bag si eu.

gheruta1997

gheruta1997

Junior Member

View Postwolfyx17, on 4th November 2011, 04:40, said:

wtf !!! Playeri: 1081 (Max: 2818) si toti romani, si mai e si CATACLYSM !!! Mersi pustiu, esti tare! Ma bag si eu.

stiu.... sa vezi seara cum e  :naughty:  

pe primul realm o sa vezi vreo 2000 de playeri si pe al doilea cam vreo 500-600  :thumbup:

e bine ca toti adminii se tin de treaba :)

wolfyx17

wolfyx17

Member

View Postgheruta1997, on 4th November 2011, 13:51, said:

stiu.... sa vezi seara cum e  :naughty:  

pe primul realm o sa vezi vreo 2000 de playeri si pe al doilea cam vreo 500-600  :thumbup:

e bine ca toti adminii se tin de treaba :)
da cat e XP rate ? instantele merg toate? Tre sa cumperi neapara kkturi de iteme cu donor?

gheruta1997

gheruta1997

Junior Member

View Postwolfyx17, on 4th November 2011, 08:28, said:

da cat e XP rate ? instantele merg toate? Tre sa cumperi neapara kkturi de iteme cu donor?

XP rate sunt 20x dar... daca vrei te loghezi pe site si iti schimbi ratele ... sunt intre 1-20x

instantele inca nu s-au scriptat toate mai sunt doar cele 25hc si 10hc dar numai stiu care.... si la intrebarea aia cu donor nu pot sa iti raspund... sunt incepator de wow :)

Edited by gheruta1997, 04 November 2011 - 18:41.

dorurad

dorurad

Motanel foarte pufos

aloo.. ve e aici? chat? vorbiti prin p.m despre wow. nu aici.

un moderator, inchideti topicul ca se face la off aici...

evon

evon

~Learning Forex~

Apuca-te  pe noul server VOLANS pe metin2.ro

stiu ca nu ii rezisti :naughty: baga mare..

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate