Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

Caut urgent Polidin !

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
lidiabitu

lidiabitu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 29.10.2011
Am intrat asa intr-un fel de criza, am nevoie urgenta de 30 fiole de Polidin si am aflat ca nu se mai gaseste de ceva timp pe nicaieri in Bucuresti. Am cautat disperata in farmacii, pe net, si... nimic. Asadar, oamenilor cu suflet mare, daca aveti prin casa Polidin sau daca stiti undeva o farmacie unde se vinde, va raman profund indatorata sa-mi dati de veste si sa ma anuntati. Nu se poate inlocui cu nimic si fara el nu pot ramane insarcinata. Am folosit orice altceva se poate folosi pe lumea asta pentru a vindeca nenorocita de anexita care-mi da sterilitate ( se apropie iarna si nu pot merge la Sovata la bai iar ), am luat antibiotic, am luat supozitoare, ovule, antiinflamatoare. Numai Polidinul care imi poate rezolva problema nu-l mai gasesc. Asadar...va rog din sufletul meu, daca stiti de unde cum si cand anume pot procura zilele astea 30 fiole de Polidin, va rog sa-mi dati de veste. E urgent!! Saru'mana mult de tot !!

#2
estonyte

estonyte

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 48
  • Înscris: 30.10.2011

 lidiabitu, on 31st October 2011, 11:20, said:

Am intrat asa intr-un fel de criza, am nevoie urgenta de 30 fiole de Polidin si am aflat ca nu se mai gaseste de ceva timp pe nicaieri in Bucuresti. Am cautat disperata in farmacii, pe net, si... nimic. Asadar, oamenilor cu suflet mare, daca aveti prin casa Polidin sau daca stiti undeva o farmacie unde se vinde, va raman profund indatorata sa-mi dati de veste si sa ma anuntati. Nu se poate inlocui cu nimic si fara el nu pot ramane insarcinata. Am folosit orice altceva se poate folosi pe lumea asta pentru a vindeca nenorocita de anexita care-mi da sterilitate ( se apropie iarna si nu pot merge la Sovata la bai iar ), am luat antibiotic, am luat supozitoare, ovule, antiinflamatoare. Numai Polidinul care imi poate rezolva problema nu-l mai gasesc. Asadar...va rog din sufletul meu, daca stiti de unde cum si cand anume pot procura zilele astea 30 fiole de Polidin, va rog sa-mi dati de veste. E urgent!! Saru'mana mult de tot !!


Polidin ? Asta nu cumva nu se mai fabrica de ceva vreme ? Numai sa gasesti pe la cineva, in farmacii nici atat.

Poti arunca un ochi aici

Edited by estonyte, 31 October 2011 - 11:29.


#3
Remicade

Remicade

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,769
  • Înscris: 25.11.2009
Daca esti din Bucuresti da un telefon direct la Cantacuzino. Centrala: 021.306.91.00, 021.306.92.00

#4
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004
Eu nu stiam ca Polidinul vindeca anexite sau sterilitatea. Stiam ca e imunomodulator, aka intareste sistemul imunitar.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate