Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Nokia Lumia 710

- - - - -
  • Please log in to reply
391 replies to this topic

#379
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,020
  • Înscris: 29.06.2011
Al meu a inceput sa nu mai mearga GPS-ul offline. Nu se conecteaza la satelit.

#380
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,847
  • Înscris: 25.01.2007
ai harta incarcata in telefon?
incearca sa dezinstalezi si reinstalezi aplicatia.

#381
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,020
  • Înscris: 29.06.2011
Nu este de la aplicatie deoarece mai am doua aplicatii ce folosesc legatura la satelit si atunci cand nu se conencteaza nu se conecteaza nici o aplicatie. Nokia Drive este reinstalat de curand deoarece nu reuseam sa updatez harta. Cred ca este o problema a telefonului.

#382
dan_27

dan_27

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 21.06.2012

View Postbubu2310, on 22 ianuarie 2013 - 03:19, said:

are cineva probleme cu receptia apelurilor?Cand sunt sunat se aude un sunet ciudat timp de 5-10 secunde dupa care dispare si se aude normal ,nu de fiecare data dar oricum ma enerveaza teribil (ac lucru nu se aplica si cand sun pe cineva ...functioneaza bine atunci) ..

Are cineva idei ce poate avea?
Si eu am aceiasi problema. Ai reusit sa rezolvi cumva? Sau daca stie altcineva ce ar putea fi...
Ms.

#383
wodeen

wodeen

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 14.09.2013
Buna ziua !
Am si eu un lumia 610 si am o problema de ieri seara .
Nu-mi mai merge 333 . Adica formez 333 apelez mi se inchide dar nu primesc mesajul . Am incercat si cu *133# dar tot nu merge .
Mai am inca o problema , uneori nu mi se trimit mesajele (SMS) . Uneori da , uneori nu ..
Daca ati putea sa-mi dati un sfat ar fi de mare ajutor :) .
P.S Cartela e de orange.

#384
Orange_helper

Orange_helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 7,604
  • Înscris: 19.12.2011

View Postwodeen, on 14 septembrie 2013 - 11:52, said:

Buna ziua !
Am si eu un lumia 610 si am o problema de ieri seara .
Nu-mi mai merge 333 . Adica formez 333 apelez mi se inchide dar nu primesc mesajul . Am incercat si cu *133# dar tot nu merge .
Mai am inca o problema , uneori nu mi se trimit mesajele (SMS) . Uneori da , uneori nu ..
Daca ati putea sa-mi dati un sfat ar fi de mare ajutor Posted Image .
P.S Cartela e de orange.

Salut,
Te rugam sa ne trimiti un mesaj privat in care sa ne spui numarul tau de telefon. Verificam situatia si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange helpers

#385
onutcristian

onutcristian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 11.10.2012
eu am o problema cu castile la lumia 710. nu pot sa folosesc microfonul.... am incercat si cu alte casti dar degeaba.cel cu care vorbesc nu ma aude sau ma aude foarte incet si gros.daca aveti vreo solutie va multumesc anticipat

#386
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006
Am un Lumia 710 cumparat in 2012 si am fost foarte multumit de el, dar a cam venit timpul sa-l schimb. Bineinteles tot cu un Lumia.  Problema este ca nu pot sa ma hotarasc cu care. Deocamdata oscilez intre 625 si 720 dar parca imi place si 820. Vreau ceva cu un ecran mai mare pentru internet, o baterie buna , GPS care sa mearga cel putin la fel de bine ca pe 710( pe mine nu m-a dezamagit niciodata) ... Jocurile nu ma intereseaza iar camera foto putin mai mult decat jocurile. Buget in jur de 1000 - 1100 lei.

Ceva sfaturi???

#387
bogdan08s

bogdan08s

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 06.03.2010
Prima mea recomandare ar fi Lumia 920. Daca gasesti unul sh si cu garantie eu as zice sa nu eziti sau mai pui inca ~200 lei si il iei nou din magazin. Daca zici ca nu conteaza asa mult camera, ia Lumia 820.

#388
aduzaime

aduzaime

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 16.05.2009
Buna ziua. Imi poate spune cineva daca pot seta telefonul Lumia 710 sa nu depaseasca un anumit cost suplimentar (ca atunci cand atinge un anumit cost sa nu mai permita apeluri) ?

Edited by aduzaime, 26 January 2014 - 16:23.


#389
razvan1503

razvan1503

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 19.04.2009
Merge sa setezi din "counters" dar partea proasta e ca limita o poti pune doar in functie de cate minute de convorbiri vrei sa folosesti pe luna

#390
nob0dy

nob0dy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 781
  • Înscris: 05.06.2007
Salut. Vreau sa va intreb pentru incarcare este nevoie de incarcatorul original? Am un nokia lumia 710 de ceva timp si il incarcam cu un incarcator lg, iar astazi s-a descarcat de tot apare bateria rosie si nu se mai incarca, cand il conectez se aprinde dar nu incarca arata tot bateria rosie si se stinge.

#391
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,020
  • Înscris: 29.06.2011
La voi pozele de pe onedrive se incarca la rezolutie maxima ? La mine nu.

#392
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,092
  • Înscris: 30.04.2007
servus! ma poate orienta cineva catre un tutorial sau "indicatii pretioase" cum se pot EXPORTA - COPIA contactele DIN acest dispozitiv, catre alt telefon, fisier "citibil" direct (txt, doc, xls, pdf ... etc), sau chiar alt telefon?

cu multumiri anticipate!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate