Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Nokia Lumia 710

- - - - -
  • Please log in to reply
391 replies to this topic

#325
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,027
  • Înscris: 29.06.2011
Nu stiu ce inseamna la tine butonat intens dar cred ca-l poti descarca si in cateva ore. La mine a tinut cel mai putin o zi si maxim 6 zile. Il am de cateva luni.
Pentru update conteaza ce SIM ai in telefon deoarece eu nu mai am abonamentul cu care am luat telefonul, am tot Cosmote dar alt abonament ?

#326
andrey_2014

andrey_2014

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 16.10.2012
La Cosmote acest telefon costa cam 999 lei .. deci la ce specificatii mi se pare ieftin si arata super . Dupa voi ... ce pareri aveti? Functioneaza bine, functioneaza bine jocurile gen temple run 2 sau angry birds? Ca sa stiu sa nu consum banii degeaba !

#327
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,860
  • Înscris: 25.01.2007
la windows phone nu mai exista "agata telefonul", "lag", etc. totul merge bine. temple run nu exista pentru windows phone, amgry birds au aparut de luna aceasta. inca nu toate versiunile de joc, doar vre-o 3.

#328
andrey_2014

andrey_2014

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 16.10.2012
Am auzit de la anumite persoane ca Lumia 710 functioneaza mult mai prost decat 610? Este adevarat? Care sunt principalele dezavantaje la acest telefon? Din cate stiu .. bluetooth-ul nu functioneaza intre alte telefoane, zune face putine probleme ... Camera cum functioneaza , se vad bine pozele? Aplicatiile sunt toate cu bani? sau si free? tine bateria bine? Am inteles ca daca lasi telefonul sa se descarce de tot nu o sa mai functioneze...

#329
Razvan91

Razvan91

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,558
  • Înscris: 19.09.2008
aplicatii sunt si free si pe bani. Camera cred ca e ok. Posibil ca si la 610. Transfer prin bluetooth doar de la 7.8 poti.

#330
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,860
  • Înscris: 25.01.2007
poti cauta prin windows store, sa-ti faci o idee cam ce aplicatii sunt.
http://www.windowsph...com/ro-ro/store

#331
laurashgeo

laurashgeo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 392
  • Înscris: 16.05.2005
7.10.8862.142 si apoi 7.10.8862.144 sunt ultimile doua update-uri pe care le-am descarcat acuma de pe zune.

#332
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,027
  • Înscris: 29.06.2011
La mine inca nu merge.

#333
laurashgeo

laurashgeo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 392
  • Înscris: 16.05.2005
710-le alb al sotiei e plin de crapaturi pe laterale. Am mai vazut vreo cateva negre si niciunul nu le avea.
Plasticul dintre capacul bateriei si fata telefonui are doua fisuri simetrice pe laterale, in dreptul butoanelor fizice de pe fata plus o ditamai crapatura in partea de sus, intre butonul de inchis deschis si mufa jack. Mi-a zis ca a cazut de cateva ori pe ciment, destul de sus...
Ale voastre au ceva fisuri?
Am gasit un filmulet cu detalii la dezansamblare, dar nu stiu daca gasesc de cumparat doar plasticul ala din mijloc.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Jl66vQ4LGSo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#334
razvan1503

razvan1503

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 19.04.2009
A aparut o noua actualizare pentru hartile din aplicatia Nokia drive, pentru a le instala trebuie dezinstalata aplicatia si instalata din nou cel putin la mine numai asa merge

#335
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,027
  • Înscris: 29.06.2011
trebuie dezinstalata aplicatia Nokia drive sau doar hartile ?

#336
razvan1503

razvan1503

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 19.04.2009
Toata aplicatia

#337
floryn-dof

floryn-dof

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 05.10.2012
Normal ar trebui sa se update-ze aplicatia, fara a fi reinstalata. Nu ti-a aparut mesaj de update ??? Daca NU, ciudat.

#338
razvan1503

razvan1503

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 19.04.2009
Pentru update la aplicatie imi apare mesaj dar pentru update la harti nu apre nici un mesaj

#339
floryn-dof

floryn-dof

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 05.10.2012
Mda, nu stiu sigur cu hartile cum ar trebui sa fie normal dar eu cred ca ar fi trebuit sa se update-ze si hartile singure, fara a le sterge si reinstala.

#340
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,027
  • Înscris: 29.06.2011
Telefonul meu a facut un update de la 7.10.8773.98 la 7.10.8779.8 ,prin Zune, doar atat. Nu am observat sa se fi schimbat ceva la telefon.

#341
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,860
  • Înscris: 25.01.2007
cica au remediat ceva pe la live tile, care nu functionau o.k.

#342
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,027
  • Înscris: 29.06.2011
Eu cand am vazut ca pot updata am crezut ca in sfarsit o sa am si eu 7.8, dar de unde....

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate