Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!
 Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 

oferta termopan

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
durham

durham

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 26.10.2011
buna ziua, sunt o femeie nepriceputa, am ajuns aici prin intermediul internetului , daca ma poate ajuta un expert in termopane cu cateva sugestii referitoare la preturi si calitatea aleasa:

am gasit urmatoarea oferta (pentru ploiesti)
-profil geamuri Rehau (5 camere 70mm)
-geam 32mm 4 season
-feronerie G.U.
-geam 118cm/89cm (2 deschideri normal si oscilobatant)
-geam 180cm/121cm (fix fara deschidere)
-usa 187 cm/ 89cm (deschidere normala)

ce nu stiu:
am primit oferta de 1650 ron - garantie 5ani - toate actele + certificate etc. este bun pretul ?
cum trebuie montate sau cum trebuie sa le monteze pentru o calitate maxima (izolare fonica si termica) sa stiu detalii daca se poate(am gasit pe net ca locul indicat este la mijlocul zidului si pt.zonele foarte reci in interior este corect?)
ce reprezinta afirmatia gasita pe net :"termopanul alb dureaza 50ani cel color 25" o simpla traducere pentru profani (asa ca mine) cum adica daca vreau profil rehau pvc stejar auriu nu rezista 40-50ani ?

va multumesc pentru ajutor.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate