Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

intrerupere tratament interferon

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Eli Mocanu

Eli Mocanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 24.05.2007
Dupa ce tatal meu a facut tratament cu interferon ptr hepatita C cronica , casa de sanatate l-a intrerupt pe motiv ca nu reactioneaza bine la el. Totusi , dupa 6 luni transaminazele i-au scazut la tgp 15 si tgo 16 ,viremia la de la 1790000 la 4820 , iar in timpul tratamentului nu a avut nici o reactie adversa. Medicul i-a spus sa ia esentiale forte,silimarina si sa revina dupa 6 luni sa mai faca un eco abdominal, dar nu stiu exact ce inseamna acest lucru. Mai are posibilitatea sa continue tratamentul cu interferon ...sau mai e ceva de facut ?

#2
voposphere

voposphere

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,910
  • Înscris: 13.03.2010

View PostEli Mocanu, on 25th October 2011, 17:10, said:

Dupa ce tatal meu a facut tratament cu interferon ptr hepatita C cronica , casa de sanatate l-a intrerupt pe motiv ca nu reactioneaza bine la el. Totusi , dupa 6 luni transaminazele i-au scazut la tgp 15 si tgo 16 ,viremia la de la 1790000 la 4820 , iar in timpul tratamentului nu a avut nici o reactie adversa. Medicul i-a spus sa ia esentiale forte,silimarina si sa revina dupa 6 luni sa mai faca un eco abdominal, dar nu stiu exact ce inseamna acest lucru. Mai are posibilitatea sa continue tratamentul cu interferon ...sau mai e ceva de facut ?

pe baza analizelor cred ca singura optiune e sa dati in judecata cas ul. javrele alea de acolo nu au intrerupt tratamentul pentru ca nu mergea , ci pentru ca doresc sa salveze niste bani pe care eventual ii fura

cred ca astia de la cas merita impuscati unul cate unul. practic fac genocid. si nu numai cu tatal tau , cu toata lumea , in special la cei cu cancer.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate