Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Investitie imobiliara in strainat...

Plita inducție gorenje IC340...

info schimbare buletin sectorul 4

Aplicație nivel scazut baterie
 Importul de cod extern avantaje v...

Alegere sistem usi glisante\...

Am primit credit in avans desi op...

Restituire prima casco dupa instr...
 3 ani dobanda fixa vs 5 ani fixa?

Sfaturi recuperare cont facebook

Piese pentru trenul de rulare Meyle

o masina legendara, Moskvitch 408
 Problema Service - Preturi diferite

IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...

Fallen Earth

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

TurocK

TurocK

Active Member

• Grup: Banned
Salutare.
Azi am aflat ca de cateva zile Fallen Earth este free.
Am descarcat jocul de pe site, i-am instalat si am vrut sa ma loghez cu vechiul cont. Aveam un cont mai vechi cu care am jucat Fallen Earth acum aproape un an, trial, pe timpul cand era cu plata.
Vechiul cont nu a functionat, in schimb cand am incercat sa-mi fac alt cont, imi spunea ca adresa de email (una de yahoo) era deja folosita. Am dat ca am uitat parola, am resetat parola...da' tot degeaba. Nu ma pot conecta in joc si nici pe browser.
Am zis sa renunt la vechiul cont si sa-mi fac altul cu o adresa de email de gmail pe care o folosesc mai rar. Am facut totul bine, dau confirmarile de pe email, zice ca totul e bine dar tot degeaba. Nu ma pot conecta nici cu acest cont in joc si nici prim browser. Imi zice ca usernameul sau parole sunt gresite cand dau sa ma conectez prin joc/ browser dar nu sunt gresite.
Am asteptat si o zi, ca am crezut ca nu se sincronizeaza bine site-ul cu serverele, dar degeaba.
Unde gresesc?
Va multumesc

Uncle_Leo

Uncle_Leo

Junior Member

Poate pentru ca in loc sa te loghezi cu username-ul ales, te logezi cu mail-ul? (Eu mi-am facut cont azi si imi merge.)

TurocK

TurocK

Active Member

Uncle_Leo, on 25th October 2011, 19:59, said:

Poate pentru ca in loc sa te loghezi cu username-ul ales, te logezi cu mail-ul? (Eu mi-am facut cont azi si imi merge.)
Am incercat acum sa ma conectez iar cu cele doua conturi si n-a mers.
Nu scriam email-ul din moment ce-ti cere username.
Ce windows folosesti?

Uncle_Leo

Uncle_Leo

Junior Member

TurocK, on 26th October 2011, 13:06, said:

Am incercat acum sa ma conectez iar cu cele doua conturi si n-a mers.
Nu scriam email-ul din moment ce-ti cere username.
Ce windows folosesti?
Windows Xp Service Pack 3. Jocul l-am downloadat acum 5 zile.
Trimite un mail la [email protected] si explica-le ce problema ai.

Edited by Uncle_Leo, 30 October 2011 - 23:40.

TurocK

TurocK

Active Member

Am incercat ieri sa ma loghez din nou si a mers. Acum am ce face cand n-am ce face :P

wolfyx17

wolfyx17

Member

• Grup: Members
ne explici si noua cam cum e jocu?

TurocK

TurocK

Active Member

Este in genul la Fallout, mmo post apocaliptic.
Gameplay-ul se aseamana cu wow (cam cu orice mmorpg) dar poate sa se joace si stil FPS.
Nu te pune de la inceput sa-ti alegi din ce factiune vrei sa faci parte/ clasa, ci in tot jocul ai posibilitatea sa-ti alegi "calea". (esti pentru x, esti impotriva y, etc).
Questurile sunt interesante tocmai datorita modului in care sunt prezentate, ai cal, iti poti face motocicleta, masina, etc.
La detalii maxime arata bestial, mai ales cand rasare/apune soarele.
Cam aat ca n-am jucat mult, sunt level 3

wolfyx17

wolfyx17

Member

ia sa-l incerc si eu

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/1uSwbZWy47Y?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

wolfyx17

wolfyx17

Member

wolfyx17, on 14th December 2011, 20:06, said:

ia sa-l incerc si eu

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/1uSwbZWy47Y?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

cum vin aia cu brisca la tine si tu le dai cu tinta in fata =)) mi se pare retardat

TurocK

TurocK

Active Member

filmuletul ala ales de tine nu este cel mai potrivit.
Uite aici la detalii mai bune jucat pe un net serios [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/C9S-mkIIjWI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]  . Si WoW pare retardat daca-ti faci o parere despre el numai de pe Youtube, fara sa-l joci

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate