Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sifon pe circuitul frigorific.

Cel mai adormit Hard Disk.

Salariu minim european in Romania

verificare specificatii lapgop Asus
 Problema cu o camera Panasonic MD...

Probleme cu reddit

Problema sunet boxa noua

Despre proiectarea drumurilor urb...
 Final Cut Camera

Z6III vs Z8

Foloseste careva CFD-uri si sa ai...

Un calculator ieftin ?!
 macbook pro 16 VS AMD Laptop

Sistem ON-GRID fara curent din re...

rectin Romania - site uri fake

Recomandare telefon

Help me

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

necuvintele

necuvintele

Member

• Grup: Members
Bun deci am jucat wow o perioada lunga de timp(5 ani cred) si m-am plictisit de el groaznic pentru ca de la burning crusade am impresia ca si-au batut joc de frumusetea asta de joc....
Ma plictisesc groaznic in weekend,la tv nu prea am la ce sa ma uit si dupa ce vin de la un suc deja ma plictisesc...
In timpul saptamanii nu am mult timp pentru jocuri,am cateva ore asa ca as vrea o recomandare pentru un mmorpg
Nu vreau jocuri gen aion sau alte dastea facute de orezari(nu stiu daca aion e facut de orezari dar asa pare),as vrea un free mmorpg dar sa fie bun din punct de vedere al grafiicii,al storylineului si sa nu necesite atat de mult timp pentru level pentru ca  in timpu' saptamanii nu prea am timp si in weekend mai am si alte treburi....

primejdie_06

primejdie_06

Member

... citeste o carte/asculta o muzica/vezi un film/uita-te pe geam sa vezi cum vine iarna/orice crezi ca-ti face placere... nu sunt optiuni viabile antiplictis? exista viata si fara MMORPGfuckingS indiferent ce plm o fi insemnand asta... parerea mea :)

Edited by primejdie_06, 22 October 2011 - 12:44.

necuvintele

necuvintele

Member

View Postprimejdie_06, on 22nd October 2011, 13:40, said:

... citeste o carte/asculta o muzica/vezi un film/uita-te pe geam sa vezi cum vine iarna/orice crezi ca-ti face placere... nu sunt optiuni viabile antiplictis? exista viata si fara MMORPGfuckingS indiferent ce plm o fi insemnand asta... parerea mea :)
Crede-ma ca muzica ascult ,adica asta e singuru' lucru care imi place si de care nu ma plictisesc,sa citesc o carte...hmmm...asta nu, adorm foarte repede la carti...si in legatura cu filmu',pai pacat ca maj filmelor aparute sunt de cacat....numai am rabdare sa ma uit la un film...majoritatea tin mult prea mult si nu se merita sa iti pierzi timpu' cu ele....
Oricum o sa iti urmez sfatu' si asa nu am ce face

Edited by necuvintele, 22 October 2011 - 13:05.

primejdie_06

primejdie_06

Member

... imi pare rau, jocuri nu stiu sa-ti recomand pentru ca nu joc nimic inafara de cate un tetris fulminant cand imi aduc aminte pe tetrisfriends... filme sunt si bune nu trebuie neaparat sa fie noi, depinde mult de ce stiluri esti atras... spre exemplu am revazut cu placere ieri (noaptea trecuta mai bine zis) natural born killers si jacob's ladder... cat priveste faza cu cartile sa stii ca nu e bine, exercitiul citirii este foarte important (nici eu nu-l practic deci sunt un gen de lup moralist)... nu stiu cum e vremea prin romania dar aici azi e soare (nu stiu prin ce miracol) si am sa ies sa ma plimb prin parcuri... weekend placut si fara plictiseala!

wolfyx17

wolfyx17

Member

View Postprimejdie_06, on 22nd October 2011, 11:32, said:

... imi pare rau, jocuri nu stiu sa-ti recomand pentru ca nu joc nimic inafara de cate un tetris fulminant cand imi aduc aminte pe tetrisfriends... filme sunt si bune nu trebuie neaparat sa fie noi, depinde mult de ce stiluri esti atras... spre exemplu am revazut cu placere ieri (noaptea trecuta mai bine zis) natural born killers si jacob's ladder... cat priveste faza cu cartile sa stii ca nu e bine, exercitiul citirii este foarte important (nici eu nu-l practic deci sunt un gen de lup moralist)... nu stiu cum e vremea prin romania dar aici azi e soare (nu stiu prin ce miracol) si am sa ies sa ma plimb prin parcuri... weekend placut si fara plictiseala!

weeeeeee baiatu cerea mmorpg nu tetris si alte prostii!

Eu acu joc Lord of the rings online nush cat de bun e, dar nu e facut de asiatici.
uitete pe mmohut.com au acolo ij de mii de Free2play mmorpg

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate