Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?
 Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...
 

Motorola Droid RAZR

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
537 replies to this topic

#91
alex321

alex321

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,014
  • Înscris: 25.12.2005

 motopanzer, on 2nd January 2012, 20:51, said:

Android 4... pentru RAZR, posibil prin februarie.
A inceput sa scada pretul la liber pentru Motorola RAZR ..Se da cu 1700 ron (okazii.ro). O fi de bine ? :peacefingers:

#92
10nutz_413x

10nutz_413x

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 460
  • Înscris: 01.02.2007

 alex321, on 3rd January 2012, 18:37, said:

A inceput sa scada pretul la liber pentru Motorola RAZR ..Se da cu 1700 ron (okazii.ro). O fi de bine ? :peacefingers:

Era de asteptat sa scada pretul, poate totusi e prea devreme cred, dar era de asteptat.
Lasa okaziile, crede-ma... foarte mari sansele sa te arzi. Un sfat ptr voi ar fi sa nu acceptati tranzactii de asemenea anvergura pe okazii fara desfacere de colet inainte, ar fi pacat...
Incep sa ma gandesc sa imi vand telefonu si sa strang pentru RAZR  :coolspeak:

#93
alex321

alex321

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,014
  • Înscris: 25.12.2005

 10nutz_413x, on 3rd January 2012, 19:42, said:

Era de asteptat sa scada pretul, poate totusi e prea devreme cred, dar era de asteptat.
Lasa okaziile, crede-ma... foarte mari sansele sa te arzi. Un sfat ptr voi ar fi sa nu acceptati tranzactii de asemenea anvergura pe okazii fara desfacere de colet inainte, ar fi pacat...
Incep sa ma gandesc sa imi vand telefonu si sa strang pentru RAZR  :coolspeak:
Stiu la ce te referi cind spui sa nu apelez la okazii.ro. Dar oamenii ofera pe linga cutia sigilata si certificat de garantie...
1700 fata de 2200 ron la magazin merita un efort...

#94
Delphinul

Delphinul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 11.12.2007
Am si eu acest telefon de 2 zile! Am avut inaintea lui cam tot ce a lansat HTC cu android de la Desire pana la Sensation, Galaxy S, iPhone 4 si altele, asa ca eu consider ca pot sa imi exprim o opinie obiectiva! Telefonul e absolut senzational, e un Galaxy S2 mixat cu Sensation. se misca extraordinar, camera face poze decente si nu slabe cum am auzit, cred totusi ca dupa update-ul la android 4.0 ICS performantele se vor imbunatati. Din punctul meu de vedere singurul minus major e lipsa modulului radio si eventual a unui fm transmitter, in rest... jos palaria pentru cei de la motorola! Astazi am facut ROOT si instalat clockworkmod recovery, daca vrea cineva informatii desre el, teste si altele, ii stau la dispozitie! Sa auzim de bine!

#95
niku77

niku77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 17.01.2010
Salut. Cei care deti acest telefon ne pot spune daca are probleme referitoare la conectarea prin wi-fi? Se plingea cineva la conctarea prin wi-fi ca nu are decat o liniuta de semnal chiar daca se afla linga router. Tot acea persoana spunea ca router-ul pe care il avea era doar pe "g".
Ne poate da cineva mai multe detalii pe tema asta? Multumesc.

#96
Delphinul

Delphinul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 11.12.2007
eu am un router tp-link 1043n nu am aceasta problema! Se misca exemplar pe wi-fi!

#97
niku77

niku77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 17.01.2010

Delphinul said:

eu am un router tp-link 1043n nu am aceasta problema! Se misca exemplar pe wi-fi!

Reclamantul spunea ca are router doar cu, conexiune de tip "g" specificand ca nu a incercat pe "n".
Multumesc de raspuns.

#98
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,000
  • Înscris: 15.04.2011
Majoritatea daca nu toate routerele care au n au si b respectiv g. ;)

#99
martonz_77

martonz_77

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 150
  • Înscris: 14.04.2011

 Papillon_, on 4th January 2012, 16:15, said:

Majoritatea daca nu toate routerele care au n au si b respectiv g. ;)

Conectat pe 3 tipuri de routere printre care si cel standard RTC (Zyxel P 870 HW) care e fara n a functionat impecabil, n-am sesizat nici cea mai mica problema.

Edited by martonz_77, 05 January 2012 - 10:51.


#100
Delphinul

Delphinul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 11.12.2007
Am si eu o intrebare! Mie telefonul mi-a venit cu incarcatorul Motorola SPN5507A si tind sa cred ca nu e cel original! La voi cu ce incarcator a venit? Va multumesc!

#101
alex321

alex321

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,014
  • Înscris: 25.12.2005

 Delphinul, on 5th January 2012, 18:41, said:

Am si eu o intrebare! Mie telefonul mi-a venit cu incarcatorul Motorola SPN5507A si tind sa cred ca nu e cel original! La voi cu ce incarcator a venit? Va multumesc!
Ne poti spune de unde l-ai luat . Multumesc

#102
Delphinul

Delphinul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 11.12.2007
Am raspuns prin PM pentru a nu se considera reclama! Va rog sa-mi spune-ti cu ce tip de incarcator a venit telefonul, daca e acelasi cu care mi-a venit si mie! Va multumesc!

#103
martonz_77

martonz_77

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 150
  • Înscris: 14.04.2011

 Delphinul, on 5th January 2012, 19:49, said:

Am raspuns prin PM pentru a nu se considera reclama! Va rog sa-mi spune-ti cu ce tip de incarcator a venit telefonul, daca e acelasi cu care mi-a venit si mie! Va multumesc!

Tot Motorola SPN5507A Model FMP5507A

#104
Bonzai2

Bonzai2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 180
  • Înscris: 27.03.2008

 Delphinul, on 4th January 2012, 12:46, said:

Am si eu acest telefon de 2 zile! Am avut inaintea lui cam tot ce a lansat HTC cu android de la Desire pana la Sensation, Galaxy S, iPhone 4 si altele, asa ca eu consider ca pot sa imi exprim o opinie obiectiva! Telefonul e absolut senzational, e un Galaxy S2 mixat cu Sensation. se misca extraordinar, camera face poze decente si nu slabe cum am auzit, cred totusi ca dupa update-ul la android 4.0 ICS performantele se vor imbunatati. Din punctul meu de vedere singurul minus major e lipsa modulului radio si eventual a unui fm transmitter, in rest... jos palaria pentru cei de la motorola! Astazi am facut ROOT si instalat clockworkmod recovery, daca vrea cineva informatii desre el, teste si altele, ii stau la dispozitie! Sa auzim de bine!

Cam cat te tine bateria tinand cont ca il ai de cateva zile si presupun ca il butonezi la greu? :)

#105
Delphinul

Delphinul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 11.12.2007
in conditiile in care il folosesc acum seara mai am 20-30% ! Vedem pe parcurs, sper sa ma tina 2 zile cand o sa ma plictisesc de el!

#106
altfel71

altfel71

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 157
  • Înscris: 26.02.2006

 martonz_77, on 5th January 2012, 22:01, said:

Tot Motorola SPN5507A Model FMP5507A

Pentru cei interesați si eu am exact același model de incarcator, respectiv FMP5507A.

#107
Delphinul

Delphinul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 11.12.2007
pentru cei ce aveti acest telefon! Vedeti ca a aparut un update la android 2.3.6! Vedeti daca puteti sa faceti update OTA, daca nu incercati pe xda forum!

#108
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,000
  • Înscris: 15.04.2011
Ati vazut ce baterie are Motorola DROID RAZR MAXX ? Li-Ion 3300 mAh link  :w00t:  si nu l-au facut o caramida.

Vreau si eu un telefon cu o baterie asa de mare.

Edited by Papillon_, 17 January 2012 - 16:20.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate