Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Google AdSense - 0,00 € Venituri neplatite inainte de 1 Octombrie 2011

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
netul

netul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,261
  • Înscris: 30.10.2005
Venituri finale
0,00 €
Venituri neplătite Înainte de 01.10.2011

Plăți
În această lună nu se va efectua nicio plată. Veniturile dvs. neplătite înainte de 1 octombrie 2011 au fost calculate la suma de 0,00 €. Plățile se efectuează în decurs de 30 de zile de la sfârșitul lunii în care veniturile dvs. neplătite ating 70,00 €



Mai are cineva aceasta problema? Din cate am citit pe forumurile straine, multi au aceasta problema. La voi cum e?

#2
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005
Adica ti-au dat reset? O fi o eroare. La noi nu e asa.

#3
cheloo emil

cheloo emil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 08.11.2005
mai suntem cateva persoane cu problema asta. http://forum.seopedi...recuta-0-a.html
Eu cred ca o sa tina in sah cu "bug-ul" asta vreo 2 luni si apoi ne inchid conturile.
Din cate citit au patit destui asa lunile trecute (chiar daca atunci aparuse o altfel de eroare - cu payment on hold).

#4
Sorin84k

Sorin84k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,682
  • Înscris: 17.02.2008
La mine indica corect, dar eu am sub 1 euro venituri.

#5
r3ticul

r3ticul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 336
  • Înscris: 28.02.2006
same problem here! Pe 25-25 ne lamurim :)

#6
AionMania

AionMania

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 25.11.2009
Aceiasi problema am si eu si nu stiu ce este de facut...eu oarecum depind de banii de la google, cred ca nu li se nazare sa nu faca plati in octombrie.Cred ca nu sunt chiar atat de tampiti.

#7
ChimiMoC

ChimiMoC

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 13.06.2009
Aceasi Problema o am si eu!

Mor cu ei de gat daca se intampla ceva... ca e o suma foarte mare!


Ce este de facut fratilor?

#8
ramar

ramar

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 01.03.2007
Aceeasi problema.

Interesant este insa ca in interfata veche apare mesajul: You are scheduled to be sent a payment by the 30th of this month. If you're receiving a standard delivery check, please allow up to 4 weeks for delivery, depending on your location. If you're using EFT or secured express delivery, your payment should arrive by the 5th of next month.

Pe cand in noua interfata: A payment will not be issued this month. Your unpaid earnings prior to October 1, 2011 was calculated to be €0.00.

#9
netul

netul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,261
  • Înscris: 30.10.2005
La mine s-a rezolvat problema, dupa ce am completat formularul de aici: http://www.google.co...b...18471&hl=en

#10
AionMania

AionMania

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 25.11.2009

 netul, on 25th October 2011, 23:50, said:

La mine s-a rezolvat problema, dupa ce am completat formularul de aici: http://www.google.co...b...18471&hl=en

Netu am completat si eu de vre-o 3 ori si nu s-a intamplat nimic, zi-mi tu ce ai bifat acolo ca trebuie sa bifezi niste casute...poate ca nu bifez eu bine...suntem deja in noiembrie poate ii pune naiba sa nu imi faca plata si ma paseaza la sfarsitul lunii noiembrie ca eu trebuia sa iau plata acum in octombrie.

#11
netul

netul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,261
  • Înscris: 30.10.2005
Am auzit ca sunt f multi cu aceeasi situatie ca a ta.

#12
linkex

linkex

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 06.11.2011
Salutare

Iau bani de la Adsense de 5 ani de zile si luna trecuta mi-a cam dat fiori si nervi .

Dupa multa frustrare, posturi pe forum la adsense si stress, am primit intr-un final un mail de la google adsense support care m-a mai linistit, in care promiteau ca daca nu se rezolva problema cu interfata lor de rahat si nu imi apare acolo finalized earnings si payment details imi vor trimite MTCN-ul pe mail .

Zis si facut dupa inca vreo 4 zile am primit pe mail MTCN-ul dar in acelasi timp au rezovlat si problema si acum vad in cont toate detaliile .

Pot sa spun ca debia ieri s-a rezolvat problema si mi-am luat banii pe septembrie 2011 .

what a strech !

Cheers !

#13
ionutzm05

ionutzm05

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 902
  • Înscris: 23.06.2009
Aaaah.. de asta am primit si eu pe mail MTCN-ul de la plata trimisa luna trecuta. Ma intrebam de ce mi-au trimis MTCN-ul platii din octombrie pe mail cand eu am ridicat banii de mult :) . Nu am avut oricum problema intalnita de voi.

Edited by ionutzm05, 08 November 2011 - 18:32.


#14
d33pic313lu3

d33pic313lu3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 02.11.2011
si eu am avut problema asta in octombrie, am completat formularul acela si s-a rezolvat, pe 24 am primit plata, apoi in noiembrie a aparut iar eroarea si s-a rezolvat in acelasi fel doar ca... de pe 23 plata mea este in asteptare si azi este in 25. Nici odata nu mi sa intamplat ca plata sa fie in asteptare mai mult de cateva ore, acum incep sa ma ingrijorez cu privire la aceasta plata. Mai are cineva aceiasi problema?

Edited by d33pic313lu3, 25 November 2011 - 02:12.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate