Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa
 [email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...
 Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 

Yahoo Messenger

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
cotzomyn

cotzomyn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,654
  • Înscris: 10.01.2010
Salutare ! Am gasit pe getjar aplicatia yahoo mesenger dar nu este compatibila cu telefoanele  touch. Stice cineva cum se poate transforma ? Am gasit ceva aplicatii pe net dar nu au functionat. Aplicatia se misca foarte bine si are si limba romana. O puteti testa doar cu tastatura virtuala.

Attached Files



#2
whiteboy

whiteboy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 927
  • Înscris: 18.12.2007
shMessenger

#3
cotzomyn

cotzomyn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,654
  • Înscris: 10.01.2010

 whiteboy, on 16th October 2011, 01:27, said:

shMessenger
Stiu de shmessenger...probabil daca citeai era altul raspunsul tau

#4
lenneshh

lenneshh

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 24.10.2011
Ai o gama varianta de Messenger-uri... iti zic cateva,care le-am avut pe un telefon touch si care ar trebui sa mearga : Nimbuzz,Ebuddy,IM+

Dar pentru Yahoo Messengeru oficial,intra in Ovi Magazin din telefon,BB WORLD,Android Store depinde de ce sistem ai,si cauta Yahoo Messenger...
Daca nici dupa ce ti-am zis nu gasesti...da-mi un mesaj privat cu modelul telefonului si o sa incerc sa te ajut eu

#5
cotzomyn

cotzomyn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,654
  • Înscris: 10.01.2010

 lenneshh, on 5th November 2011, 12:53, said:

Ai o gama varianta de Messenger-uri... iti zic cateva,care le-am avut pe un telefon touch si care ar trebui sa mearga : Nimbuzz,Ebuddy,IM+

Dar pentru Yahoo Messengeru oficial,intra in Ovi Magazin din telefon,BB WORLD,Android Store depinde de ce sistem ai,si cauta Yahoo Messenger...
Daca nici dupa ce ti-am zis nu gasesti...da-mi un mesaj privat cu modelul telefonului si o sa incerc sa te ajut eu
Din cate am vazut pentru telefoanele cu touch nu a aparut nici o vrsiune. Oricum se conecteaza cam greu. Am sa raman Nimbuzz :) , cu totate ca au inceput sa bage si ei reclame.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate