Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

O intrebare..

- - - - -
  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#55
abel4jesus

abel4jesus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 08.09.2010

View PostMembruAnonim, on 26th October 2011, 22:03, said:

Dacă na-r mai fi agramați ca tine în România am duce-o foarte bine.
La fel am si eu aceeasi parere despre tine.

View Posttehnics, on 27th October 2011, 12:49, said:

...cum ar putea...
Da, ai dreptate.

#56
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

View Postabel4jesus, on 27th October 2011, 15:48, said:

La fel am si eu aceeasi parere despre tine.


Da, ai dreptate.

:no: te prinzi cam greu

#57
sibisel44

sibisel44

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 12.12.2010

View PostMembruAnonim, on 26th October 2011, 22:03, said:

Dacă na-r mai fi agramați ca tine în România am duce-o foarte bine.
salut, se poate otine pasaport unguresc daca am bunicii nascuti in transilvania dar nu stiu maghiara de cat foarte putin????/ va multumesc

#58
Pengoon

Pengoon

    Ударник

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,939
  • Înscris: 11.06.2003
nem, nem, soha!

#59
conrad1

conrad1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 06.02.2007

View Postady_77, on 27th October 2011, 11:44, said:

asta crezi tu ! pasaport unguresc iau toti cei care stiu sa se descurce!!!
daca tu prin descurcat intelegi sa cumperi unul fals cu citeva sute de euro aia e alta treaba.

View Postsibisel44, on 4th November 2011, 18:09, said:

salut, se poate otine pasaport unguresc daca am bunicii nascuti in transilvania dar nu stiu maghiara de cat foarte putin????/ va multumesc
nu stiu cit e la tine aia foarte putin insa pina la urma depinde de persoana care iti preia dosarul trebuie sa stii macar citeva cuvinte cheie pe care o sa te intrebe la interviu si  sa speri ca nimeresti peste cineva care nu o sa te intrebe prea multe .Daca ai noroc poti sa scapi cu citeva intrebari banale ,daca nu ai noroc si te duci in locul gresit poate sa te tina la povesti si o ora.

#60
sibisel44

sibisel44

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 12.12.2010

View Postconrad1, on 7th November 2011, 13:10, said:

daca tu prin descurcat intelegi sa cumperi unul fals cu citeva sute de euro aia e alta treaba.


nu stiu cit e la tine aia foarte putin insa pina la urma depinde de persoana care iti preia dosarul trebuie sa stii macar citeva cuvinte cheie pe care o sa te intrebe la interviu si  sa speri ca nimeresti peste cineva care nu o sa te intrebe prea multe .Daca ai noroc poti sa scapi cu citeva intrebari banale ,daca nu ai noroc si te duci in locul gresit poate sa te tina la povesti si o ora.
poi o sa invat maghiara, sant din oradea si stiu f putin, dar vreau sa mai intreb ceva; daca imi depun actele la o primarie din ungaria, tot acolo o sa dau si interviu????multumesc mult, as vrea sa vorbesc cu cineva care si-a facut pasaport.VA MULTUMESC

#61
conrad1

conrad1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 06.02.2007

View Postsibisel44, on 7th November 2011, 16:49, said:

poi o sa invat maghiara, sant din oradea si stiu f putin, dar vreau sa mai intreb ceva; daca imi depun actele la o primarie din ungaria, tot acolo o sa dau si interviu????multumesc mult, as vrea sa vorbesc cu cineva care si-a facut pasaport.VA MULTUMESC
Te duci pe Primariei 27( http://polszerv.adat...p;link=emnt.org )si te indruma ei cu tot.

#62
sibisel44

sibisel44

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 12.12.2010

View Postconrad1, on 8th November 2011, 12:52, said:

Te duci pe Primariei 27( http://polszerv.adat...p;link=emnt.org )si te indruma ei cu tot.
multumesc frumos conrad

#63
flavius1990

flavius1990

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 555
  • Înscris: 04.08.2007

View Postady_77, on 26th October 2011, 18:28, said:

In afara de autostrazi? pe ce lume traiesti? ai fost vreodata in Ungaria? pai salariul il au minim dublu decat romanii,au investitii straine de cateva ori mai multe decat romanii,toate marile companii sunt prezente in Ungaria( tesco,aldi,mediamarkt,euronics,decatlon...),cu pasaportul lor mergi oriunde in lume fara viza: canada,usa,noua zeelanda,australia... poti cu ala romanesc sa faci asa ceva?
Domnilor, aveti grija ca dezinformati: cu pasaportul unguresc poti vizita fara viza doar SUA si Canada, mai incet cu entuziasmul asta privind nz si australia, ce sa mai zic de salariu ungurilor

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate