Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Egreat R6S, R150, R200s, R300

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
3855 replies to this topic

#3781
zapptorres

zapptorres

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 22.03.2014
Salut,

ultimul update la hd4all din inceputul lui iunie functioneaza defectuos atat pe filme pe 220 si pe ADULT.

Nu poate nimeni sa faca ceva.
Va rog.

#3782
Stary-Night

Stary-Night

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 30.03.2006

 rykryk, on 15 martie 2018 - 08:47, said:

https://www.mediafir.../?9o0cebybn6n6s
Eu folosesc 3056 si e ok

Sint 3 versiuni de 3056 in linkul tau, poti sa imi spui te rog pe care o folosesti?

Merci.

#3783
rykryk

rykryk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 13.02.2011
Cel fara PLUS.

#3784
zedek

zedek

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 29.01.2010
Mai merge cuiva filmeseriale.online? Se vad doar titlurile, nu exista link pt stream.

#3785
George78910

George78910

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,593
  • Înscris: 14.11.2016
La mine merge am verificat acum.

#3786
turda

turda

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 07.06.2011
Rezolvarea este data de @vb6rocod in forumul :HD4ALL media player cu android MXQ 4k ...valabila si pentru Egreat sau PC. Multumim.

#3787
rykryk

rykryk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 13.02.2011
Pentru HDFORALL pe un Egreat R150 (da, inca il folosesc 😛 ) cum obtin acel captcha?

#3788
zaxpisi

zaxpisi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 13.03.2008
Momentan au probleme cu acest cod, sursa! La ce a făcut @vb6rocod ca soluție nu mai apare codul capcha acum!
Din ce am încercat până acum merge în continuare pe Pc, pe oricare dintre celelalte(toate cu android) nu merg în aplicație, merg însă ”pe direct” pe sit!

Attached Files



#3789
turda

turda

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 07.06.2011
Solutia de gasire a codului Captha care se poate folosi la orice sistem(PC,Android sau Egreat) dar numai pentru IP-ul respectiv al locatiei, propusa de @vr6rocod este astfel:intri pe PC pe siteul filmeserialeonline , setari pagina( lateral sus) ,mai multe instrumente,instrumente pt.dezvoltatori,la storage,cookies,..unde se afiseaza rubrica cu codul Google Captcha. La mine merge perfect.Nu stiu de ce nu merge insa tvhub ...care alta mica blocare. Succes.

#3790
rykryk

rykryk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 13.02.2011
multumesc frumos turda, functioneaza

#3791
ROvag

ROvag

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 14.05.2014
Buna Ziua
Detin si eu de mult timp Un R300 cu verisiune de soft 3.0.5.6 ( fara plus ) .Merge HD4ALL Sectiunea Filme "On Line Subtitrate " merge fara probleme Totusi sectiunea " TVLive " nu functioneaza cum ar trebui caci dupa cum vad eu ca programatorul face mereu update-uri in aceasta sub-sectiune , inseamna ca nu am instalat / Bifat / Debifat ceva de nu se vede TV Live.A fost un moment , o minune cind am prins , HBO ,1 , 2 , 3 in format HD , tot atunci am vazut si canalul Brazzers , pe care nu l-am vazut in viata mea , nu inteleg care sint parametri ca sa functioneze si aceasta Sectiune TV LIVE . Programele respective nu- le-am mai vazut in momentul cind am scos Routerul din priza si la conectare bineinteles s-a schimbat IP . Am 3 aparate Egreat R300 si nu functioneaza la nici unul aceasta sectiune , In acest moment Rulez doar cu un aparat , Folosesc internet 1000Mb de la RCS pe conexiune Router Asus , fara probleme de intrerupere de Internet.
Merge la cineva  ?
Cum a facut ?
Ceva Sfaturi , Sugestii , sint binevenite.
Multumesc anticipat.
Respect pentru D-nu Cristi Stoica.

Edited by ROvag, 08 November 2018 - 17:35.


#3792
turda

turda

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 07.06.2011
Iti recomand sa faci o actualizare cu tasta 3, chiar daca nu este mentionat textul respectiv ! unele.. pe filme s-ar putea sa mearga....Tot timpul se schimba conditiile de emitere si este admirabila munca imensa a dezvoltatorilor care cauta si reusesc sa implementeze solutii pentru ca sa vedem si noi cate ceva....Le multumim !

#3793
radurobertin

radurobertin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,077
  • Înscris: 11.06.2009
Salut.Nu am mai fost de ceva timp pe topicul asta,si vin sa cer ajutor.Am un r6s al unui prieten si de cateva luni nu ii mai merge HD4all.Cand incerc sa deschid HD4all imi spune 404 not found.Am gasit un update manual pentru Usb,cu cateva pagini in urma,dar nu pot sa mai intru in system tools,imi spune,,cererea nu poate fi procesata''.Are cineva vreo solutie?Sa instalez din nou firmware 3.0.5.5 by C.S?Sau exista vreunul mai recent?Daca cumva mai este cristianstoica activ pe acest topic il rog sa ma ajute cu un sfat cum as putea sa rezolv problema.Eu ,personal am un Himedia Hd900 cu acelasi Realtek si tot cu firmware de Cristian Stoica si isi face update la Hd4all fara probleme.

#3794
georgedr72

georgedr72

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 10.06.2005
Salut.
Ma poate indruma si pe mine cineva sa "deschid" cineplex ? Am introdus user si pass, dar nu mi apare lista de seriale. Mai trebuie setat si altceva ?
PS: daca are cineva timp si chef sa descrie "mura-n gura" rezolvarea filmeseriale.online, ar fi minunat. Multumesc anticipat ptr raspunsuri.

Edited by georgedr72, 26 December 2018 - 11:17.


#3795
vb6rocod

vb6rocod

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,004
  • Înscris: 26.05.2005
1. Poate nu ai introdus user/pass corect. Verifica si pe cineplex daca te poti loga cu user/pass. Vezi sa fie potrivire si la litere mici/mari.
2. Daca user/pass e corect (apesi "2" si vezi ce scrie la "setari actuale"), apasa 3 (logout) apoi back si intra din nou in seriale --> cineplex (cont).

#3796
zaxpisi

zaxpisi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 13.03.2008

 georgedr72, on 26 decembrie 2018 - 11:16, said:

Salut.
Ma poate indruma si pe mine cineva sa "deschid" cineplex ? Am introdus user si pass, dar nu mi apare lista de seriale. Mai trebuie setat si altceva ?
PS: daca are cineva timp si chef sa descrie "mura-n gura" rezolvarea filmeseriale.online, ar fi minunat. Multumesc anticipat ptr raspunsuri.
a. intri pe : http://www.filmeserialeonline.org/ în ”google chrome”, alegi la nimereală un film oarecare (fig. 1 de exemplu);
b. se deschide figura 2, fără bifă în pătrățel, îl bifezi și intri fără să mai faci nimic în ctrl+shift+i sau dacă nu poți intri în dreapta sus pe cele 3 puncte verticale(meniu chrome), mergi până la ”more tools”, ”developer tools” click mouse și îți apare meniul din fig 3!
c. te duci în aplication(aplicații) I și urmezi pașii II și III(fig. 4) și afli acel nenorocit de ”cod capcha” vezi fig. 5!
Acest cod obținut e valabil pe orice device(telefon, pc, laptop, media-player) din interorul rețelei din casă/apartament!
La orice modificare a internetului(eu am RDS și din când în când mai restartez ONT-ul de fibră) se schimbă acest cod!
Baftă sper că ai îndemânare!

Attached Files

  • Attached File  1.png   884.99K   52 downloads
  • Attached File  2.png   261K   49 downloads
  • Attached File  3.png   451.4K   49 downloads
  • Attached File  4.png   480.04K   51 downloads
  • Attached File  5.png   483.96K   50 downloads

Edited by zaxpisi, 30 December 2018 - 15:57.


#3797
georgedr72

georgedr72

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 10.06.2005

 zaxpisi, on 30 decembrie 2018 - 15:53, said:

a. intri pe : http://www.filmeserialeonline.org/ în ”google chrome”, alegi la nimereală un film oarecare (fig. 1 de exemplu);
b. se deschide figura 2, fără bifă în pătrățel, îl bifezi și intri fără să mai faci nimic în ctrl+shift+i sau dacă nu poți intri în dreapta sus pe cele 3 puncte verticale(meniu chrome), mergi până la ”more tools”, ”developer tools” click mouse și îți apare meniul din fig 3!
c. te duci în aplication(aplicații) I și urmezi pașii II și III(fig. 4) și afli acel nenorocit de ”cod capcha” vezi fig. 5!
Acest cod obținut e valabil pe orice device(telefon, pc, laptop, media-player) din interorul rețelei din casă/apartament!
La orice modificare a internetului(eu am RDS și din când în când mai restartez ONT-ul de fibră) se schimbă acest cod!
Baftă sper că ai îndemânare!

Merci, zaxpisi, pentru efort. Tot nu reusesc.
In Chrome, la pct 2 mie mi apare ca in 2 atasata de mine. De aceea nu reusesc sa gasesc codul.
Nu inteleg de ce mie nu mi apare antirobotul pentru a vedea sursele video. Pur si simplu imi apar direct !

Attached Files

  • Attached File  2-.jpg   60.64K   26 downloads
  • Attached File  2.jpg   279.98K   30 downloads

Edited by georgedr72, 31 December 2018 - 14:21.


#3798
georgedr72

georgedr72

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 10.06.2005
"ca sa ai GoogleCaptcha nu trebuie sa fii logat in cont" . Multumesc frumos, CS !

Attached Files

  • Attached File  4.jpg   307.28K   33 downloads

Edited by georgedr72, 05 January 2019 - 09:59.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate