Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

pareri AdSense

- - - - -
  • Please log in to reply
94 replies to this topic

#37
Mircea Alexandru

Mircea Alexandru

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 32
  • Înscris: 10.01.2006
Eu am fost multumit ca apare numele de Romania.

Am dreptul sa port ce tricou vreau atata timp cat AdSense m-a ajutat cel mai mult in a face bani pe internet legal.

#38
OKT

OKT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 23.01.2005
Nu a vrut sa fie o ofensa. Si eu as purta un tricou cu Google daca voi vedea primul cec, nu glumesc.

#39
Mircea Alexandru

Mircea Alexandru

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 32
  • Înscris: 10.01.2006
De cat timp ai contul?

Cam cat faci pe luna si pe zi?

#40
EPoX

EPoX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,215
  • Înscris: 18.01.2004
ar fi bine sa ne spui care este traficul pe zi .... cate clickuri ai pe zi ..... in concluzie cati bani pe zi ....

#41
Erwin

Erwin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 851
  • Înscris: 13.09.2003
@EPoX E stipulat in regulamentul adsense ca aceste date (pe care le ceri sa-ti fie comunicate) sunt confidentiale.  Totusi este o alternativa (sau completare de venit) viabila, la ce-ti ofera mogulii publicitatii pe internet din Romania.

#42
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
adică neogen :w00t: alții mai sunt?

#43
Mircea Alexandru

Mircea Alexandru

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 32
  • Înscris: 10.01.2006
Mogulii?!  :lol:

Poti spune pe orice site / forum cat faci din AdSense dar nu ai voie sa publici numarul de clikuri, rata de click / impresii pagini, si costul CPM.

#44
OKT

OKT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 23.01.2005
Luna trecuta am facut peste $20. Nu e mult, dar macar i-am facut cinstit si corect. Sper ca intarzierea plicului cu PIN sa nu fie din cauza faptului ca as fi suspect de vreo incalcare a regulilor.

Edited by OKT, 16 January 2006 - 00:22.


#45
Mircea Alexandru

Mircea Alexandru

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 32
  • Înscris: 10.01.2006
Pai daca ai ajuns la 100$, dupa ce il trimite ajunge cam in 2 saptamani.

#46
decart2000ro

decart2000ro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 06.07.2005
Salut la toti , imi poate explica si mie cineva cum functioneaza chestia asta cu AdSense ca nu ma prea pricep si as vrea sa stiu si eu cum functioneaz.Mersi mult!!!!!!!!!!!

Edited by decart2000ro, 17 January 2006 - 13:20.


#47
preacher

preacher

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 867
  • Înscris: 27.03.2005
@decart, vezi pagina asta si ia "quick tour"-ul.

@OKT, cati bani ai strans pana acum? Daca ai trecut de nivelul de 100$ cum a zis si Mircea ar trebui sa ajunga in 2 saptamani. Mie mi-a venit in o luna, deci nu te ingrijora prea mult; totusi, daca intarzie prea mult trimite-le si tu un mail!

#48
zmith

zmith

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,122
  • Înscris: 10.07.2002
Care e banca voastra preferata pentru a incasa CEC-ul Google? Sau mai bine zis cu care dintre bancile din RO nu ati avut probleme la incasare?
Succese...

#49
Dan55

Dan55

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 444
  • Înscris: 22.12.2003
La BCR nu iti trebuie nici cont nici garantie, depui cecul completezi un formular si dupa maxim 30 de zile lucratoare ridici banii din care ei opresc un comision, este 1,5% iar daca suma nu depaseste 5$ se opresc 5$.

#50
zmith

zmith

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,122
  • Înscris: 10.07.2002

View PostDan55, on Jan 19 2006, 22:29, said:

La BCR nu iti trebuie nici cont nici garantie, depui cecul completezi un formular si dupa maxim 30 de zile lucratoare ridici banii din care ei opresc un comision, este 1,5% iar daca suma nu depaseste 5$ se opresc 5$.
Aha. Te anunta ei telefonic cand se pot ridica banii?

#51
OKT

OKT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 23.01.2005
Am facut $50 cam pe la jumatatea lui Decembrie cand am fost anuntat ca voi primi un plic cu PIN. Pe cont la AdSense scrie ca PIN-ul a fost generat pe 17 Decembrie. Acum suntem pe 21 Ianuarie, am strans peste $80 si inca n-am primit plicul cu PIN. A trecut cam mult timp si nu am primit nici o veste de plic. Sa cer altul nou sau sa mai astept ? Acum 3 zile le-am trimis mail ca sa stiu macar daca nu mi-au inchis contul. Ziua urmatoare am primit de la ei mail, in care sunt scrise cam aceleasi lucruri ca la AdSense Help. Atat voiam in principiu sa stiu, daca sa mai astept, sa cer alt PIN, sau sa scot reclamele de la AdSense pentru ca nu sunt sanse sa primesc vreodata bani :P.

Edited by OKT, 21 January 2006 - 11:17.


#52
necromanc

necromanc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 24.07.2002
Ne poti spune si noua care este siteul care genereaza acest venit ? ( sunt curios )

#53
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
dacă ai făcut contul înainte de 19 ianuarie 2005, nu vei primi nici un pin și nici nu îți va fi cerut vreunul.

#54
OKT

OKT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 23.01.2005
Contul l-am deschis pe la mijlocul lui Iulie 2005 si pe la sfarsitul lui Septembrie am inceput sa castig ceva mai "serios" :), adica incepand de la 30 de centi pe zi. Banii i-am strans pana acum din 2 site-uri, unul gazduit la myx care ofera serviciu de mail si altul axat pe domeniul telefoanelor mobile, aflat pe un webhost gratuit, ambele in engleza si romana. Cam atat despre micul meu experiment cu site-uri si AdSense :) .

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate