Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Digi 24 HD.

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
5068 replies to this topic

#2089
dimipc

dimipc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 760
  • Înscris: 22.09.2008

View Postzerookool, on 3rd October 2011, 23:04, said:

Ii aduna pe cei mai buni  :lol:
exact ca in cazul 10tv...

#2090
sir_petre

sir_petre

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,861
  • Înscris: 06.04.2008

EXCLUSIV. Radu Moraru: "Postul 10TV este în moarte clinică".

Postul 10 TV al operatorului de cablu RCS&RDS și al cărui director general este Radu Moraru, se va închide, a declarat pentru Capital omul de televizune.

“Nu am apucat să vorbesc cu cei de la RCS&RDS însă pot să spun că 10TV este în moarte clinică”, a declarat Radu Moraru. Întrebat care sunt motivele care au stat la baza acestei decizii, Radu Moraru a declarat că sunt foarte multe și va fi nevoit să își facă un blog în care să prezinte toate aceste motive.

“Nu știu ce o să fac în viitor. Eu să am o discuție cu cei de la RCS&RDS pentru că și pe mine m-a luat prin suprindere această veste. Ei au un stil mai aparte de a comunica”, a adăugat Moraru.

În ceea ce privește numărul de oameni care vor fi disponibilizați, Moraru a spus că îi este greu să estimeze numarul acestora, însă acesta va fi de ordinul zecilor.

“Nu știu ce zic, este o situație ciudată pentru ca pe deoparte se fac angajări, iar pe de alta se dau oameni afară”, a mai spus Moraru.

Contactați de Capital, oficialii RCS&RDS nu au dorit să comenteze.

Postul 10TV emite din data de 10 decembrie 2010. Postul a fost creat în jurul emisiunii Nașul, realizată de Radu Moraru.

“După zece ani de direct, cel mai longeviv talk-show din România continuă povestea la 10 TV. Etalând aceeași publicistică de înaltă ținută, Nașul nu va înceta lupta sa pentru drepturile și demnitățile romaânilor. Într-un decor mai frumos, cu public, Nașul va invită să vizionați în fiecare seară spectacolul vieții, un show real al României profunde”, așa este descrisă emisiunea pe saitul postului de televiziune.
Sursa: http://www.capital.ro/detalii-articole/sti...ica-154002.html

Edited by megafanro, 04 October 2011 - 21:00.


#2091
Shieu

Shieu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 24.06.2009
Asta nu era televiziune sa reziste nici macar o saptamana.

#2092
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,044
  • Înscris: 20.06.2009
Unul din rarele cazuri în care ce trebuia să se întâmple...s-a și întâmplat! :thumbup: Să așteptăm totuși apariția "necrologului oficial"...! :naughty:

#2093
bogdan2011

bogdan2011

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,097
  • Înscris: 07.01.2011
Pacat, cati bani a pompat Udrea in Nasu' asta...
Poate se duce la OTV :lol:

#2094
Aether

Aether

    AirGod.

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,334
  • Înscris: 01.01.2011
Este decizie normală, doar vor să lanseze televiziune pe nișa știrilor, are unde să plece Nasul.

#2095
Nemesis-

Nemesis-

    Zeitsă

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,253
  • Înscris: 23.05.2011
Sa fim seriosi, doar cei mai handicapati dintre retarzi se uita la "Nasul", si aia sigur n-au bani de cumparat produsele afisate in reclamele din emisiune.
Advertiserii stiu asta, si de aia nu le prezinta interes aceasta "televiziune"

Edited by Nemesis-, 04 October 2011 - 19:58.


#2096
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,452
  • Înscris: 17.06.2007
Acum trebuie sa umble cu sarut mana pe la alte televiziuni sa il primeasca cu tot cu emisiune pentru ca sunt sigur ca sta el pe dinafara chiar daca acum zice ca nu mai vrea. Iar in plus o sa fie curtat de anumite televiziuni.

#2097
GABBO

GABBO

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,028
  • Înscris: 02.05.2006
Finalmente !!!

Sper doar ca Mararul sa nu fie primit la DIGI Info. E posibil si sa vrea sa se intoarca la acel canal cu nume de maini de urs.

Edited by GABBO, 04 October 2011 - 20:22.


#2098
ramiz

ramiz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,897
  • Înscris: 25.12.2010
Poate se duce la TVR  cine  stie?

#2099
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006
Sper sa nu fie primit inapoi la B1! Asteptam disparitia cat mai rapida si a altor starvuri, gunoaie care duc la prostirea publicului!

#2100
costi_ionita79

costi_ionita79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,366
  • Înscris: 18.08.2009
Eram "precis" ca Digi-News se va construi pe ruinele lui 10tv. Asta e. Se putea face un canal generalist. Dar, in Romania, interesul este altul:ochiul dracului si pupatul in parti pe care nici soarele nu prea le vede.
Mi-e rusine ca traiesc intr-o tara atat de frumoasa, condusa de...
Pardon! Poiana lui Iocan e in alta parte. :D

#2101
mardan66

mardan66

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,135
  • Înscris: 15.10.2010
10TV nu e in moarte clinica, era mort demult dar ei abia acum s-au prins... :notangel: Probabil mirosea prea tare...
Daca se duce Nasul la Digi News, nu cred ca apuca vara postul ala...

Edited by mardan66, 04 October 2011 - 20:37.


#2102
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006
Ema Zeicescu si Cosmin Stan pleaca si ei de la Realitatea la noul post Digi News. Cand se va lansa?

#2103
Fling

Fling

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 04.10.2011

View Postsir_petre, on 4th October 2011, 20:40, said:

Postul 10 TV al operatorului de cablu RCS&RDS și al cărui director general este Radu Moraru, se va închide, a declarat pentru Capital omul de televizune.

“Nu am apucat să vorbesc cu cei de la RCS&RDS, însă pot să spun că 10TV este în moarte clinică”, a declarat Radu Moraru. Întrebat care sunt motivele care au stat la baza acestei decizii, Radu Moraru a declarat că sunt foarte multe și va fi nevoit să își facă un blog în care să prezinte toate aceste motive.

“Nu știu ce o să fac pe viitor. Eu să am o discuție cu cei de la RCS&RDS pentru că și pe mine m-a luat prin suprindere această veste. Ei au un stil mai aparte de a comunica”, a adăugat Moraru.


În ceea ce privește numărul de oameni care vor fi disponibilizați, Moraru a spus că îi este greu să estimeze numarul acestora, însă acesta va fi de ordinul zecilor.

“Nu știu ce zic, este o situație ciudată pentru ca pe deoparte se fac angajări, iar pe de alta se dau oameni afară”, a mai spus Moraru.

Contactați de Capital, oficialii RCS&RDS nu au dorit să comenteze.

Postul 10TV emite din 10 decembrie 2010. Postul a fost creat în jurul emisiunii Nașul, realizată de Radu Moraru.

“După zece ani de direct, cel mai longeviv talk-show din România continuă povestea pe 10 TV. Etalând aceeași publicistică de înaltă ținută, Nașul nu va înceta lupta sa pentru drepturile și demnitățile romaânilor. Într-un decor mai frumos, cu public, Nașul va invită să vizionați în fiecare seară spectacolul vieții, un show real al României profunde”, așa este descrisă emisiunea pe site-ul postului de televiziune.


http://www.capital.ro/detalii-articole/sti...ica-154002.html

daca era aceeasi emisunie ca la b1tv Nasul rezista insa asta noua fost o porcarie. cu greu am putut sa vad doua sau trei emisiuni.

View PostNemesis-, on 4th October 2011, 20:58, said:

Sa fim seriosi, doar cei mai handicapati dintre retarzi se uita la "Nasul", si aia sigur n-au bani de cumparat produsele afisate in reclamele din emisiune.
Advertiserii stiu asta, si de aia nu le prezinta interes aceasta "televiziune"

lasa ca se uita desteptii la gadea si la ciutacu. ma lasi?

#2104
zagon

zagon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,048
  • Înscris: 30.11.2009
dispare un gunoi. :thumbdown:

#2105
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006
SE ÎNCHIDE!!! :notangel:

EXCLUSIV. Radu Moraru: "Postul 10TV este în moarte clinică".

  Postul 10 TV al operatorului de cablu RCS&RDS și al cărui director general este Radu Moraru, se va închide, a declarat pentru Capital omul de televizune.

“Nu  am apucat să vorbesc cu cei de la RCS&RDS însă pot să spun că 10TV  este în moarte clinică”, a declarat Radu Moraru. Întrebat care sunt  motivele care au stat la baza acestei decizii, Radu Moraru a declarat că  sunt foarte multe și va fi nevoit să își facă un blog în care să  prezinte toate aceste motive.

“Nu știu ce o să fac în viitor. Eu  să am o discuție cu cei de la RCS&RDS pentru că și pe mine m-a luat  prin suprindere această veste. Ei au un stil mai aparte de a comunica”, a adăugat Moraru.

În  ceea ce privește numărul de oameni care vor fi disponibilizați, Moraru a  spus că îi este greu să estimeze numarul acestora, însă acesta va fi de  ordinul zecilor.

“Nu știu ce zic, este o situație ciudată pentru  ca pe deoparte se fac angajări, iar pe de alta se dau oameni afară”, a  mai spus Moraru.

Contactați de Capital, oficialii RCS&RDS nu au dorit să comenteze.

Postul 10TV emite din data de 10 decembrie 2010. Postul a fost creat în jurul emisiunii Nașul, realizată de Radu Moraru.

“După  zece ani de direct, cel mai longeviv talk-show din România continuă  povestea la 10 TV. Etalând aceeași publicistică de înaltă ținută, Nașul  nu va înceta lupta sa pentru drepturile și demnitățile romaânilor.  Într-un decor mai frumos, cu public, Nașul va invită să vizionați în  fiecare seară spectacolul vieții, un show real al României profunde”,  așa este descrisă emisiunea pe saitul postului de televiziune.
Sursa: http://www.capital.ro/detalii-articole/sti...ica-154002.html

Edited by megafanro, 04 October 2011 - 21:04.


#2106
Aether

Aether

    AirGod.

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,334
  • Înscris: 01.01.2011
Perfect, care făcu subiectul să fie unul SENZAȚIONAL, nu știam când apucai să scriu aici.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate