Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font
 Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?
 Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 

Filme de actiune

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Jarnin

Jarnin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 20.07.2005
Stiu ca majoritatea tinerilor din ziua de azi urasc filmele old school cu Van Damme, Stallone etc. da' parca cateodata mi-e dor de un film de actiune bun. Am vazut azi the 51st state si, desi filmul nu a fost prea reusit, mi-a adus aminte de vremurile cand la putere erau filmele de actiune. Rar mai vad in ziua de azi filme de gen (am mai vz acu' cateva luni A man Apart care la fel a fost bunicel...). Daca mai cunoasteti filme noi de actiune bune...postatzi. Incep eu : 15 Minutes (film care desi scartaie la regie are un subiect destul de interesant).

#2
naughtydream01

naughtydream01

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,797
  • Înscris: 13.03.2005
Crash.

#3
Jarnin

Jarnin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 20.07.2005
super film Crash dar nu a fost tocmai de actiune. thriller. ;). oricum, bun film.

#4
GrLght

GrLght

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,211
  • Înscris: 13.11.2003
7 seconds (2005), nu e extraordinar dar nici cel mai prost film din lume

#5
Jarnin

Jarnin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 20.07.2005
da...7 seconds e film d-ala care trece direct pe DVD cu buget redus si sunet in studio...merg si mai vechi. hai ca mai zic io unu care se difuzeaza pe HBO. A man Apart. P.s: A observat cinveva ca pe HBO se vede de la o vreme mult mai bine (si prin cablisti buni cica are si sunet dolby sorround. cool.)

Edited by Jarnin, 28 September 2005 - 21:29.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate