Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri? Este fiabil?Aer condition...

1 zi/noapte Gura Portitei

Samsung Galaxy S23 Plus

Recomandare TV Samsung QLED
 Cat ar trebui sa ma coste o incar...

UBB camin

Boxe active pentru terasa

pret manopera
 ce acte sunt necesare la inregist...

stabilizator tensiune problema lu...

Voi raportati undeva tentativele ...

Cat timp se pierde cu fisa medica...
 Ce se poate face intr-o balta de ...

Jaluzele sau rolete interior

Imagine cu tenta galbuie

Noul Suzuki Swift 2024

imprimata canon lbp330 - ordine printare aiurea

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

aeon

aeon

Guru Member

• Grup: Senior Members
am o imprimanta canon lbp 3360 conectata in retea, 11 computere

problema stupida pe care o am este la unul din computere cu win7 x64 de la care se tipareste intens, job-urile trimise la printat (orice, pdf, xls, jpg..) sunt aruncate pur si simplu random in coada
iar cand tiparesti 10-15 documente unul dupa altul, trimise intr-o ordine dorita, in fapt pe hartie ajung amestecate aiurea :(
in coada apare corect ora si secunda in campul Submitted, initial am crezut ca sorteaza dupa acest camp si cumva sunt decalaje din cauza procesarii mai lente a unor job-uri fata de altele, dar nu, orele sunt ok, dar job-urile amestecate (pur simplu, daca in lista sunt, sa zicem, 3 documente si printezi un al 4-lea, acesta este inserat undeva in lista, poate primul, poate in mijloc...)

se pare ca daca sortez de la inceput dupa nume de exemplu (click pe butonul din fereastra unde sunt afisate job-urile), ordinea ramane corecta, dar numai pana la restart computer, dupa care incepe iar random

alte computere (cele putin cele cu win 7 x32) cu nu au aceasta problema (nu am verificat la toate), dar oricum este neimportant, ele tiparind putin si rar
am incercat mai multe seturi de drivere, mai vechi, mai noi, pcl5, 6, ufrII..nimic, tot random

sugestii? exista undeva vreo o optiune sa forteze ordinea printarii dupa momentul trimiterii la printare (camp Submitted)?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate