Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Stiri sportive

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
S-a tot discutat despre obiectivitatea - subiectivitatea si prezentarea unor materiale complet idioate in Romania la Stirile din Sport.
Aici propun sa discutam despre aceste subiecte...
Tot aici ultimele balbe :P

Chiar daca se spune ca  " aia de la PRO TV dau cele mai idioate reportaje" ei au cea mai mare audienta. Ei stiu mai bine ce vor oamenii desi multi se ascund dupa degete...este ? :P

#2
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Ceva interesant... nimeni altul decat Florin Calinescu revine si prezinta Stirile TV Sport Special. Chiar acum ma uit la el...Parca mai bine ii sta in postura de invitat decat de moderator.

#3
CGF

CGF

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,308
  • Înscris: 07.07.2005
In general stirile din sport sunt o panarama.
Nu vezi decat cine se marita cu Mutu si tot felul de alte porcarii.
Penibil

#4
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
S-a ajuns la un anumit punct in care toata lumea generalizeaza. Ok, din 10 reportaje se da unul ca Mutu si-a luat un ceas nou. Care-i problema ? Poate pe unii fani - Mutu - ii intereseaza lucru' asta. PRO TV, TVR, ANTENA fac ce vor cu spatiul alocat pentru Stirile Sportive. Aia care nu vor sa se uite, schimba canalu'. Nu este corect sa spui ca Stirile Sportive sunt o panarama. Daca ar exista numai ziare ? Pai s-ar scrie numai balarii. Cum s-ar mai putea demonstra ? Ziaristii dau interviurile si declaratile live mai departe cum vor ei. Filmat este altceva. Una' este sa vezi ceva filmat si altceva e sa vezi intr-un ziar. Pai maine Becali da o declaratie si poimaine o neaga.

Pana una alta nu-mi spune-ti ca nu a interesat cazul de dopaj al lui Mutu. Pana la urma e viata lui personala, nu are nici o legatura cu fotbalul, de ce sa se prezinte asa ceva ?

#5
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,636
  • Înscris: 13.10.2003

ReKo, on Sep 27 2005, 18:17, said:

Ceva interesant... nimeni altul decat Florin Calinescu revine si prezinta Stirile TV Sport Special. Chiar acum ma uit la el...Parca mai bine ii sta in postura de invitat decat de moderator.

<{POST_SNAPBACK}>


Florin Calinescu mai bine ar ramane actor si , eventual director de teatru si sa ne mai lase ... Genul asta de om care le stie pe toate , care pune la punct pe toata lumea :puke:

#6
CGF

CGF

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,308
  • Înscris: 07.07.2005

ReKo, on Sep 29 2005, 19:42, said:

Pai una alta nu-mi spune-ti ca nu a interesat cazul de dopaj al lui Mutu. Pana la urma e viata lui personala, nu are nici o legatura cu fotbalul, de ce sa se prezinte asa ceva ?

<{POST_SNAPBACK}>

Asta poate influenta cariera lui, spre deosebire de cumpararea unui ceas nou.

#7
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
Nu stiu daca asta era locul, dar daca nu e un topic despre Dinamo...
Azi se implinesc  5 ani de cand unul dintre cei mai seriosi si buni fotbalisti pe care i-am avut, a murit pe terenul de fotbal. E vorba de CATALIN HALDAN. Cred ca e bine sa nu il uitam si sa ne aducem mereu aminte de devotamentul pe care l-a avut pentru fotbal si pentru clubul sau. Ce bine ar fi ca si cei de astazi sa aiba macar jumatate din acest decotament.
Dumnezeu sa il odihneasca.

#8
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Dumnezeu sa il odihneasca !
Sa vedem la stirile din sport cat se vad discuta despre Catalin, sau daca se va spune ceva...

#9
menelaos

menelaos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 28.12.2002

Goofy, on Oct 5 2005, 10:48, said:

Nu stiu daca asta era locul, dar daca nu e un topic despre Dinamo...
Azi se implinesc  5 ani de cand unul dintre cei mai seriosi si buni fotbalisti pe care i-am avut, a murit pe terenul de fotbal. E vorba de CATALIN HALDAN. Cred ca e bine sa nu il uitam si sa ne aducem mereu aminte de devotamentul pe care l-a avut pentru fotbal si pentru clubul sau. Ce bine ar fi ca si cei de astazi sa aiba macar jumatate din acest decotament.
Dumnezeu sa il odihneasca.

<{POST_SNAPBACK}>

Pacat ca nu mai e printre noi.
DUMNEZEU SA-L ODIHEASCA!

#10
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
Inca o stire sportiva, din lumea hocheiului: Steaua a castigat si cupa Romaniei, dupa campionat. I-a batut cu 4-3 pe bozgorii de la Miercurea Ciuc.

#11
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,636
  • Înscris: 13.10.2003

Goofy, on Oct 9 2005, 22:57, said:

Inca o stire sportiva, din lumea hocheiului: Steaua a castigat si cupa Romaniei, dupa campionat. I-a batut cu 4-3 pe bozgorii de la Miercurea Ciuc.

<{POST_SNAPBACK}>


Cum de nu tipi : ,, Afara cu bozgorii din tara ! '' .....rusine sa-ti fie ! :death:

#12
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

radumiki, on Oct 10 2005, 10:24, said:

Cum de nu tipi : ,, Afara cu bozgorii din tara ! '' .....rusine sa-ti fie ! :death:

<{POST_SNAPBACK}>

Tipa tu daca vrei, si pune-ti tie vorbe in gura, nu mai pune altora.

#13
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,636
  • Înscris: 13.10.2003

Goofy, on Oct 10 2005, 12:12, said:

Tipa tu daca vrei, si pune-ti tie vorbe in gura, nu mai pune altora.

<{POST_SNAPBACK}>


Mda...ma asteptam sa-ti recunosti greseala .

Cand baietii din Miecurea Ciuc joaca la nationala Romaniei , ce sunt ?     <_<

#14
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
De ce au stirile de la PRO TV cea mai mare audienta ? Pentru ca ei aloca acestui program cei mai multi bani din concurenta. Ei au cele mai multe reportaje, ei urmaresc jucatorii in alte tari, ei cauta senzationalul. Suna a reclama, nu ? Dar asta e adevarul...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate