Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 

Galerii

- - - - -
  • Please log in to reply
121 replies to this topic

#37
Sany

Sany

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 20.01.2006
web_star, de cati ani sunt pozele alea !?  -_-

#38
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006
Cea mai tare galerie o are UTA, pentru ca desi echipa nu joaca stralucit, galeria sustine echipa indiferent de rezultat si la fiecare meci de acasa scot din buzunar 30 lei indiferent cu cine joaca.

#39
kaspersky

kaspersky

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 225
  • Înscris: 12.08.2004
Poli Timisoara

Attached Files



#40
Sany

Sany

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 20.01.2006

View Postiulian.dronca, on Oct 1 2006, 21:02, said:

Cea mai tare galerie o are UTA, pentru ca desi echipa nu joaca stralucit, galeria sustine echipa indiferent de rezultat si la fiecare meci de acasa scot din buzunar 30 lei indiferent cu cine joaca.
La capitolul asta cred ca nr. 1 este galeria Vasluiului. Anul trecut dupa 7-8 meciuri pierdute la rand stadionul tot plin era si galeria presta ca in prima etapa. ;)  :huh:
Cand toti ii vedeau in B, galeria inca spera. Sa nu uitam ca in tur echipa vasluiana a stabilit un record negativ (cele mai putine puncte dupa 15 etape din istorie) si cu toate astea......

Edited by Sany, 02 October 2006 - 10:31.


#41
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006

View PostSany, on Oct 2 2006, 11:26, said:

La capitolul asta cred ca nr. 1 este galeria Vasluiului. Anul trecut dupa 7-8 meciuri pierdute la rand stadionul tot plin era si galeria presta ca in prima etapa. ;)  :huh:
Cand toti ii vedeau in B, galeria inca spera. Sa nu uitam ca in tur echipa vasluiana a stabilit un record negativ (cele mai putine puncte dupa 15 etape din istorie) si cu toate astea......
La capitolul financiar te contrazic. Cei care se sacrifica cel mai mult pentru o echipa sunt aradenii. Dau intre 30 si 50 de lei sa vada meciul lor cu orice echipa din campionat. Sau 200-300 lei pentru un abonament ce include doar turul.
Voi platiti ceva sau aveti intrarea libera?

Cat despre echipa vasluiana, desi au obtinut un record negativ la punctele acumulate dupa 15 etape sa nu uitam ca au jucat bine, doar faptul ca au fost furati de arbitrii ca in codru meci de meci a facut sa acumuleze doar putine puncte. Iar faptul ca au jucat bine le-a dat speranta fanilor.

#42
Sany

Sany

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 20.01.2006
Pai media la pretul biletelor este :

8 ron peluze
15 ron tribune
30 ron tribuna 0
150 ron fotolii

Nu a fost la nici un meci intrarea gratuita. In deplasari nu se platea anul trecut bilet, anul asta se plateste.

In legatura cu furturile si cu jocul bun, ai dreptate. Exceptand jocurile cu CFR (ne-a desfiintat portarul in meciul ala, 3 goluri luate pe gafe greu de catalogat si suspecte) din tur, Sportul(ambele, no comment) si Steaua (joc cu cantec) din ultima etapa, echipa a jucat. Dovada: 95% din meciri s-au pierdut la un gol diferenta si am avut cele mai multe rezultate de egalitate. Asta spune ceva si despre corectitudinea celor din conducere, Vasluiul fiind (cred eu) una din echipele curate ale campionatului. Lipsa unui om la finalizare decent + arbitrii.....

#43
adryyan

adryyan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 17.03.2006
Dinamo

#44
baghiman

baghiman

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 116
  • Înscris: 27.06.2006

View Postadryyan, on Oct 11 2006, 17:58, said:

Dinamo
La fel cred si eu galeria lui Dinamo

#45
ForzaJuve

ForzaJuve

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 01.09.2006

View PostSany, on Oct 2 2006, 11:26, said:

Cand toti ii vedeau in B, galeria inca spera. Sa nu uitam ca in tur echipa vasluiana a stabilit un record negativ (cele mai putine puncte dupa 15 etape din istorie) si cu toate astea......

Nu are legatura una cu alta. Cand vorbesti despre o galerie te referi la coregrafii, cantece, atitudine, nu in ultimul rand MENTALITATE.
La vaslui sunt cateva brigazi care s`au ridicat si au aratat ca au mentalitate, au reusit si ceva coregrafii, sunt de apreciat dar sunt altii peste ei.

#46
ForzaJuve

ForzaJuve

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 01.09.2006
Vreau sa`mi zica moderatorii sau oricine altcineva daca este un topic referitor la cea mai buna brigada....multumesc anticipat

#47
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,662
  • Înscris: 13.10.2003

View PostForzaJuve, on Oct 17 2006, 16:47, said:

Vreau sa`mi zica moderatorii sau oricine altcineva daca este un topic referitor la cea mai buna brigada....multumesc anticipat

Nu cred...in afara de brigazile de arbitrii nu prea s-a discutat pe aici de brigazi.
Daca doresti, poti face tu topicul, sa aduci amanunte si lucruri noi, intr-un cuvant: sa-l faci interesant.  :)

#48
ForzaJuve

ForzaJuve

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 01.09.2006
Nu stiu ma mai gandesc poate nu o sa ma abtin si imi dai tu iara suspendare....poate mai bine nu`l fac :P

#49
The.1

The.1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 423
  • Înscris: 18.02.2006
Cand o sa aveti si voi 60 mii de oameni pe stadion, atunci sa vorbiti despre suprematie.
Pana atunci, delectati-va cu pozele de mai jos.



:console:

Attached Files



#50
ForzaJuve

ForzaJuve

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 01.09.2006
Ba prietene ce drecu vb acolo ba ce coregrafii is alea nu vezi k is toate la fel mai uita`te si pe alte site`uri sa vezi coregrafii tari nu ce fac stelistii.

Edited by radumiki, 19 November 2006 - 10:56.


#51
The.1

The.1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 423
  • Înscris: 18.02.2006

View PostForzaJuve, on Nov 19 2006, 10:48, said:

Ba prietene ce drecu vb acolo ba ce coregrafii is alea nu vezi k is toate la fel mai uita`te si pe alte site`uri sa vezi coregrafii tari nu ce fac stelistii.
Daca tie ti se par ca sunt la fel, atunci ai probleme cu vederea.
Iti recomand un consult de specialitate.
^_^

Edited by The.1, 19 November 2006 - 18:16.


#52
The.1

The.1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 423
  • Înscris: 18.02.2006

View PostForzaJuve, on Nov 19 2006, 18:19, said:

Ba tu cine drecu esti ma te trezesti si tu sa vb ba aurolacule
Esti chiar amuzant.
Dupa modul in care te exprimi, dovedesti clar, ca de fapt tu esti aurolacul de pe acest forum.
Probabil ca tu esti unul dintre spectatorii "civilizati" de la Timisoara sau unul dintre cei "fair-play" de pe Giulesti care isi spala adversarii cu saliva.
:D
Oricare din ele este valabila, nici nu mai conteaza pt ca se pare ca suferi de complexul "Steaua" ca toti cetatenii din Provincie de altfel.
Sper sa se autosesizeze un admin si sa iti dea un ban sau ceva de genul asta...
La revedere cetateni !

#53
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,662
  • Înscris: 13.10.2003

View PostThe.1, on Nov 19 2006, 18:28, said:

Esti chiar amuzant.
Dupa modul in care te exprimi, dovedesti clar, ca de fapt tu esti aurolacul de pe acest forum.
Probabil ca tu esti unul dintre spectatorii "civilizati" de la Timisoara sau unul dintre cei "fair-play" de pe Giulesti care isi spala adversarii cu saliva.
:D
Oricare din ele este valabila, nici nu mai conteaza pt ca se pare ca suferi de complexul "Steaua" ca toti cetatenii din Provincie de altfel.
Sper sa se autosesizeze un admin si sa iti dea un ban sau ceva de genul asta...
La revedere cetateni !

Nu toti cetatenii din provincie sufera de complexul Steaua. Steaua este cea mai iubita echipa din tara, asta e fara tagada.
ForzaJuve nu e reprezentativ, este un ratacit. Va rataci 30 de zile pana sa revina din nou pe forum, iar daca va mai jigni macar o data dupa aceea, va disparea definitiv de aici.  -_-
Nu ne plac golanii, indiferent de unde sunt ei!  :death:

Edited by radumiki, 20 November 2006 - 10:57.


#54
warriorboy

warriorboy

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 201
  • Înscris: 26.08.2007
Parerea mea ca cea mai tare galeria o are timisoara....Si putem spune ca si cei de la "U" cluj sunt destul de fanatici

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate