Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Galerii

- - - - -
  • Please log in to reply
121 replies to this topic

#19
menelaos

menelaos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 28.12.2002

 Phileas, on Nov 11 2005, 10:40, said:

scorul ala e de la meciul cu dinamo II sau de acum 20 ani ??

vezi sa te culci devreme ca maine aveti meci de dimineta.


Scorul cu Dinamo II ... Frumos :P

Dar de galerie, exceptie cand se iau la bataie, e superba. Pai no sa avem noi (Dinamo) in B 20000 de oameni pe nici un stadion din tara asta.

#20
hultan2003

hultan2003

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 93
  • Înscris: 14.11.2004
macar jucam meciurile corect nu ca altii....
Noi nu am castigat campionate pentru ca am fost echipa vreunui minister

#21
roguru

roguru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,964
  • Înscris: 29.05.2004

 menelaos, on Nov 11 2005, 19:05, said:

Pai no sa avem noi (Dinamo) in B 20000 de oameni pe nici un stadion din tara asta.

Prevezi ceva? :naughty:

#22
menelaos

menelaos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 28.12.2002

 roguru, on Nov 12 2005, 01:08, said:

Prevezi ceva? :naughty:

Esti un dulce, dar mai rpd ajungeti voi acolo. Ia faceti-ne sa ne fie dor de galeria voastra. Sa ne intalnim cat mai rar voi dimineata, noi seara...

#23
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Admirabil ce au facut fanii dinamovisti pentru suporterii (acum pentru singurul suporter ramas) bagati in inchisoare. Si la meci si in fata stadionului si pe strazi au afisat bannere si au pus libertatea lor pe primul loc si nu fotbalul.

#24
soulspirit

soulspirit

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 30.11.2005
Pacat ca dupa ce toate astea s-au terminat...o sa inceapa iar sa se omoare pe strazi stelistii cu rapidistii si cu dinamovistii

mi-am schimbat parerea despre peluza sud de la steaua respectiv dinamo RESPECTELE MELE BAIETI

pacat k nu exista galerii formate doar din astfel de suporteri...

va trebui sa suportam in continuare pe toti taranii care vin in peluza sa cante doar cand echipa joaca bine , sau e vreun derby....hmmmmm....am zis ,,sa cante''....ma rog .... sa sparga seminte

:peacefingers:

#25
be_rug_be

be_rug_be

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 05.12.2005
Farul are parte de cea mai fair play galerie...si nu puteti sa spune ti ca nu e asa !!!! ;)

#26
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
la ultimele 2 meciuri de Cupa Uefa, cu Hertha respectiv Herenveen...20.000 in giulesti (stadion full), 48.000 pe Lia Manoliu (nu aveai loc sa arunci un ac)..a fost senzational, pacat de prestatia stelei care si-a adus la sfarsit fluieraturile de rigoare.

coregrafia rapidistilor:

Attached Files



#27
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Gheorghe Mustaţă, şeful galeriei Stelei, a fost arestat.

#28
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
cine a mai vazut oaie fara mustata?? :D  :D  :D


acum lasand gluma,dupa strizu si mustata cine mai urmeaza?cumva sponte? cam multi infractori pe metru patrat la steaua!!!!! -_-

Edited by newrazvan, 22 March 2006 - 23:44.


#29
Kryssab

Kryssab

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 26.03.2006
Cea mai frumoasa galerie este cea a Universitatii...aici nu ma refer numai la galerie ci la toti oamenii care vin la meciurile Craiovei si care canta meci de meci. Ce ma deranjeaza la galeria Craiovei este fapul ca in ultimul timp prea se bat cu jandarmi peste tot. Dar eu tot cu ei tin  :P

#30
Sany

Sany

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 20.01.2006

 Kryssab, on Mar 26 2006, 22:45, said:

Cea mai frumoasa galerie este cea a Universitatii...aici nu ma refer numai la galerie ci la toti oamenii care vin la meciurile Craiovei si care canta meci de meci. Ce ma deranjeaza la galeria Craiovei este fapul ca in ultimul timp prea se bat cu jandarmi peste tot. Dar eu tot cu ei tin  :P
Or fi fost pe vremuri, acum.... vai mama lor. Nu vreau sa compar galeria Craiovei cu cea a Stelei, Rapidului sau a Timisoarei (pt ca astea sunt primele trei), am sa o compar cu galeria celor din Vaslui de la recentul meci direct dintre aceste doua echipe. Aia galerie adevarata, sa mergi tu atatea sute de kilomerti pe caldurile astea  :cursing: pentru echipa (intr-un numar destul de mare), e de apreciat, in timp ce comoditatea galeriei gazda(prezenta in numar f. mic la stadion) e de condamnat, mai ales ca echipa are nevoie mai mult ca oricand de sprijinul ei.  :) Craiovenii au fost dominati acasa in dese randuri de galeria venita de la Vaslui.

Edited by Sany, 29 July 2006 - 18:32.


#31
super-man23

super-man23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 06.08.2006
A Stelei, nu se pune problema

#32
adwiser

adwiser

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.09.2006
[size=4][font=Arial Black]
   Vorbiti mereu numai de galeriile din bucuresti si poate de cea din timisoara. Exista si alte echipe cu suporteri care isi sustin echipa in cel mai placut mod, fara a pata in nici un fel numele echipei preferate.
   Poli iasi e una dintre ele

Attached Files



#33
web_star

web_star

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 10.09.2006

 Sany, on Jul 29 2006, 19:30, said:

Or fi fost pe vremuri, acum.... vai mama lor. Nu vreau sa compar galeria Craiovei cu cea a Stelei, Rapidului sau a Timisoarei (pt ca astea sunt primele trei), am sa o compar cu galeria celor din Vaslui de la recentul meci direct dintre aceste doua echipe. Aia galerie adevarata, sa mergi tu atatea sute de kilomerti pe caldurile astea  :cursing: pentru echipa (intr-un numar destul de mare), e de apreciat, in timp ce comoditatea galeriei gazda(prezenta in numar f. mic la stadion) e de condamnat, mai ales ca echipa are nevoie mai mult ca oricand de sprijinul ei.  :) Craiovenii au fost dominati acasa in dese randuri de galeria venita de la Vaslui.
esti complet pe langa subiect, si imi pare rau sa ti-o spun! sper sa nu te superi! am mai auzit vorbe cum ca la meciul cu dinamo de acum 2 saptamani, ne-au dominat aia sonor! sa fim seriosi!
rapidul are galerie? nici nu stiam...canta si ei cand conduce echipa...cam atat...ce coregrafii au ei? sau mai bine zis, cate ?  :naughty:  si tot galeria rrapidului este probabil cea mai violenta cu oameni nevinovati: vezi cazul dupa meciul Rapid- U Craiova 1-1 !
Attached File  album_suporteri432.jpg   43.85K   45 downloads Attached File  album_suporteri652.jpg   70.46K   38 downloads Attached File  craiova_dinamo32.jpg   27K   39 downloads Attached File  album_suporteri120.jpg   16.51K   40 downloads
Attached File  album_suporteri443.jpg   49.46K   34 downloads Attached File  album_suporteri641.jpg   75.94K   46 downloads

#34
ForzaJuve

ForzaJuve

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 01.09.2006

 adwiser, on Sep 4 2006, 20:02, said:

[size=4][font=Arial Black]
   Vorbiti mereu numai de galeriile din bucuresti si poate de cea din timisoara. Exista si alte echipe cu suporteri care isi sustin echipa in cel mai placut mod, fara a pata in nici un fel numele echipei preferate.
   Poli iasi e una dintre ele

Poli Iasi? Sa fim seriosi, mai au mult de progresat o spun sincer. Vasluiul e peste ei ,atat la coregrafii cat si la materiale

 super-man23, on Aug 6 2006, 15:01, said:

A Stelei, nu se pune problema

Super-man, pe ce te bazezi? Spune concret is curios ce argumente poti sa aduci.

#35
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
Cea mai mare galerie o are Steaua asta fara doar si poate
Cea mai frumoasa cred ca o are Poli

#36
cossy

cossy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 01.10.2006
din punct de vedere al coregrafie, galeria lui Dinamo este cea mai tare  :coolspeak:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate