Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Recomandari achizitii produse Apple & accesorii

- - - - -
  • Please log in to reply
311 replies to this topic

#307
adiroman

adiroman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 542
  • Înscris: 21.01.2006

View PostDecember, on 24 iulie 2019 - 18:29, said:


EXACT!
Poate fi de la emag (ca tot am vorbit despre cele doua huse-a mea si a lui Adi, desi poate a lui e originala) dar doar daca e vanduta de ei.

Nu știu cum să mă conving dacă e e fake sau nu. Dacă e fake, e bine făcut. O testez o lună, trag de ea prin concediu și vedem cât rezistă. Acum că aceeași husa vândută de același partener eMAG este 150lei. Eu când am pus-o la favorite avea preț normal, vreo 200 lei.

Edited by adiroman, 24 July 2019 - 21:38.


#308
dogsbody

dogsbody

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 15.11.2006

View Postalicadoba, on 24 iulie 2019 - 09:00, said:

Si cele fake au cod in acea zona. Cred ca ceea ce incerca colegul nepot sa spuna, este faptul ca nu este un cod care individualizeze fiecare husa in parte, probabil sunt coduri pentru model sau batch.

Ai naibii chinezi, nici California su stiu scrie corect. Ca sa nu mai zic de China scris cu "c" mic.

#309
alicadoba

alicadoba

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 237
  • Înscris: 04.07.2007
Corpdecaine, este vorba de o husa in valoare de 10 lei cu transport inclus. Ideea era alta.

#310
nepot

nepot

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,129
  • Înscris: 15.03.2005
Salut, nu stiu ce sa aleg intre Apple pencil 2 si Logitech crayon (https://istyle.ro/cr...ipad-gen-6.html).
Ambele merg cu ipad pro, ambele par ca fac acelasi lucru, logitech-ul este la jumatate de pret fata de apple pencil.
Le-a folosit cineva pe amandoua si poate spune daca este vreo diferenta in utilizare?
Merci

#311
nepot

nepot

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,129
  • Înscris: 15.03.2005
Haideti fratilor, mai tai din intrebare. :) ati folosit macar unul dintre ele si imi puteti spune din experienta utilizarii? Ca pe youtube gasesc 1000 de filme, dar eram curios in “real life” cum e.

#312
tudor_ionutz2000

tudor_ionutz2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,892
  • Înscris: 16.04.2007
De o săptămâna folosesc din nou Apple Pencil cu Pro-ul de 10,5.  Am dat mai puțin de 300 de lei pe el, l-am luat de la Orange.
Eu sunt mulțumit de el, și la browsing îl folosesc. Dar sa scriu mai mult nu cred ca as putea, mi mai ușor cu tastatura externa.
Nu știu dacă al meu e defect sau așa fac toate, dar capăcelul ce protejează mufa lightning se da jos f ușor, tre sa fii f stent sa nu îl pierzi.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate