Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana
 

Clienti nemultumiti de Vodafone.

- - - - -
  • Please log in to reply
721 replies to this topic

#505
Pololica

Pololica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,806
  • Înscris: 04.01.2015
Poate e ceva care ne intereseaza si pe noi, ceilalti. Poate reusim sa-i oferim pasii de care are nevoie, dar... poate ai drepate.

#506
silviu21qw

silviu21qw

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 06.08.2017
Pololica  sa stii datoria si echipamentul is la teleson si mie dator la fratemio cu 500 lei,prima luna la ei nu lo platit cica era in probe lucra la ei la tv acum are cont sters uiteo sa iti dau nr lu fratemio da acum i in anglia munceste ai pm cu nr lui de abonament orange sunal dupa 10 30 noaptea ora romaniei

Edited by silviu21qw, 08 August 2017 - 15:50.


#507
Tehnicianul1970

Tehnicianul1970

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,509
  • Înscris: 09.11.2014

View Postsilviu21qw, on 08 august 2017 - 15:45, said:

Pololica  sa stii datoria si echipamentul is la teleson si mie dator la fratemio cu 500 lei,prima luna la ei nu lo platit cica era in probe lucra la ei la tv acum are cont sters uiteo sa iti dau nr lu fratemio da acum i in anglia munceste ai pm cu nr lui de abonament orange sunal dupa 10 30 noaptea ora romaniei
Ce... pana mea de limba romana mai este si asta?

#508
silviu21qw

silviu21qw

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 06.08.2017
Gata io pentru fratemio nu ma mai bag nu are decat sa futa el upc cand vine acasa de vrea si am dat pm cu nr lui fratemio de orange da asta de la upc crede ca glumesc

#509
Lorand2

Lorand2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 05.06.2007
Gata io mam prins fratesu acum are cont orange ca munceste in anglia sunal dupa zece djiemti de asta glumeste upc...

#510
Lorand2

Lorand2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 05.06.2007
silviu21qw, acest mare om al literelor, mi-a oferit drept cadou, prin pm, una din perlele sale:

Quote

ma pis pe tine gunoiule si pe tot neamul tau
Multumesc, o s-o pastrez vesnic in inboxul meu. Posted Image

Edited by Lorand2, 13 August 2017 - 17:53.


#511
hansoloro2

hansoloro2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,128
  • Înscris: 10.03.2012
Cap are minte ce ii mai trebuie.

#512
ab06deg

ab06deg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,671
  • Înscris: 13.04.2009
De când trebuie sa te abonezi la pachetul care include Replay ca sa folosesti Replay? Și care e ala? Ce au mai inventat ăștia?
Attached File  IMG_0046.JPG   563.62K   49 downloads

#513
Pololica

Pololica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,806
  • Înscris: 04.01.2015
Ai întrebat la relatii clienti? Esti primul pe care îl aud ca e nevoie de abonament pentru Replay.

#514
ab06deg

ab06deg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,671
  • Înscris: 13.04.2009
Nu, acum am văzut, sincer. De mult timp nu e, ca vedeam opțiunea "urmărește de la început". Am căutat pe aici, nu am văzut nimic, pe site nimic, in contul meu nimic. Sun mâine sa văd cât vor pentru aceasta minune a tehnologiei.
Attached File  IMG_0047.JPG   601.89K   34 downloads

#515
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,822
  • Înscris: 07.07.2009
Trebuie să ai un abonament tip nou (cel cu Play) cu un mediabox Horizon. Asta e prima și ultima condiție. Deci ar trebui să-ți meargă.

Edited by Kalman2007, 04 September 2017 - 20:50.


#516
ab06deg

ab06deg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,671
  • Înscris: 13.04.2009
Am play maxim de doi ani si horizonul din primavara si pana acum a mers. Nu stiu exact de cand merge...poate chiar de azi (ca vad ca au introdus ceva happy home si poate au facut cea modificari la abonamentele mai vechi). Numai mie imi apare asa? :)

#517
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,822
  • Înscris: 07.07.2009
Play Maxim sau abonamentele Connect & Play există doar de 1 an. Happy Home e doar o nouă denumire și atât. Nu se vor schimba abonamentele. Abia au trecut lumea pe configurația asta nouă. :D

#518
hansoloro2

hansoloro2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,128
  • Înscris: 10.03.2012
Scoate cablu de net din mediabox si bagal inapoi daca nici asa nu merge reseteaza mediabox-ul sau modemul

#519
ab06deg

ab06deg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,671
  • Înscris: 13.04.2009
Și-a revenit fără sa ii fac nimic. Ciudățenie...

#520
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,648
  • Înscris: 21.08.2008
Din februarie si pana acum nu au rezolvat problemele cu subtitrarea pe un canal tv iar pe Horizon Go (atat in browser cat si in aplicatie) incepand cu orele 19 pana in weekend si ceva mai devreme in weekend unele canale sunt imposibil de urmarit (din cauza calitatii infecte a imaginii, a bufferingului si a mesajelor de eroare dintre cele mai variate si idioate) este un motiv de reziliere sau nu? Mai nou nici routerul nu mai sta in banda de 40MHz... incep sa se adune nemultumirile.
Imi este imposibil sa cred ca nu au posibilitatea de rezolvare a acestor probleme, sunt obligat sa folosesc alte siteuri cu streamuri pentru a vedea corect (acolo cum se poate?) o imagine pe un canal tv.
Canale care se vad prost sau pe care nu pot intra:
-National Geographic si Wild
-History
-Animal Planet
-Viasat E si N (nu au subtitrare)
-Paprika si Food Channel se vad extrem de prost
-Film Cafe
-Romania TV- buffering la greu
-Travel.......

Practic nu stiu ce a mai ramas, e un chin.

Pe altele se vede foarte bine, cursiv dar sunt mult prea putine, as spune pana in zece.

Edited by danghetau, 13 October 2017 - 19:24.


#521
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,822
  • Înscris: 07.07.2009
Din cauza Horizon Go sigur nu poți rezilia. E un serviciu complementar și gratuit. Tu acasă îl folosești?

#522
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,648
  • Înscris: 21.08.2008
Si acasa, si pe masina, oriunde.
Acasa doar eu il folosesc deoarece nu am tv in camarea in care imi petrec timpul. Seara intre 19-23/24 e jale, caut streamuri alternative din timp (doar ca nu imi place interfata acelor siteuri).

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate