Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

Resort Turcia 2012

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
184 replies to this topic

#37
adi_ab

adi_ab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,075
  • Înscris: 19.11.2008
Si daca este mai mica tot reducere este

#38
softyty

softyty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 23.02.2008

View Postalex321, on 25th August 2011, 14:24, said:

Absolut de acord cu tine...Cred ca e o stiinta si cu Early..In sensul ca hotelurile bune cu adevarat pe care le caut eu (agua , piscine cu tobogane, mincare buna de tot si celelalte) nu vor fi la early booking sau reducerea lor va fi mai mica.
Gresesc ?

Aici gresesti putin. Sunt hoteluri bune sau f bune, care au pentru o perioada scurta reduceri destul de mari. Nu toate, dar o parte din ele au. La ce hoteluri te-ai gandit?

#39
alex321

alex321

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,968
  • Înscris: 25.12.2005
Unul din motive pentru care am deschis acest topic este sa aflu un hotel foarte bun , confortabil si care in perioada de early are un pret bun..
Deci astept o sugestie , doua... :peacefingers:

#40
mikydude

mikydude

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 287
  • Înscris: 03.01.2010

View Postalex321, on 25th August 2011, 20:13, said:

Unul din motive pentru care am deschis acest topic este sa aflu un hotel foarte bun , confortabil si care in perioada de early are un pret bun..
Deci astept o sugestie , doua... :peacefingers:

Desi nimeni nu recunoaste, toti cei de pe aici cu mici exceptii (rott&comp) cautam sau asteptam un asemenea hotel.
Sugestia mea ar fi in primul rand sa citesti ce scriu profesionistii in domeniu apoi sa cauti hoteluri care se inaugureaza in 2012 adica "ţiplă" cum spunea un cunoscator, acestea adica hotelurile cu miros de valabila sunt mai ieftine in anul inaugurararii din varii motive.  :deadtongue:

#41
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postalex321, on 25th August 2011, 14:24, said:

Absolut de acord cu tine...Cred ca e o stiinta si cu Early..In sensul ca hotelurile bune cu adevarat pe care le caut eu (agua , piscine cu tobogane, mincare buna de tot si celelalte) nu vor fi la early booking sau reducerea lor va fi mai mica.
Gresesc ?
pai toate astea la gramada le gasesti doar la rixos premium belek dar acolo cu 800 euro nu existi :naughty:

View Postalex321, on 25th August 2011, 20:13, said:

Unul din motive pentru care am deschis acest topic este sa aflu un hotel foarte bun , confortabil si care in perioada de early are un pret bun..
Deci astept o sugestie , doua... :peacefingers:
pai la bugetul de 800 euro e mai greu, poate doar  aquafantasy din kusadasi dar acolo mai bine renunta la avion ca nu renteaza deloc si vezi ca aquafantasy vsa avea o reducere de 30% daca achiti tot in decembrie, dar atentie, renunta la avion

hai sa.ti fac o simulare, de ex. la hotel aquafantasy din kusadasi, daca intrai in hotel pe 27.08.2011 si ai fi mers cu masina ta si ai fi achitat tot in decembrie 2010 te-ar fi costat 377 euro de caciula iar varianta 2 la hotel rixos premium belek, daca ai fi intrat in hotel pe 25.08.2011, cu avion cu tot te-ar fi costat 1108 euro de caciula cu conditia sa achiti cam 500 euro pina pe 28 februarie.

sfat - pe zona egee du-te cu masina ta iar pe zona antalya dacă sînteți 4, duceți-vă cu o mașină, per total iesiti mai ieftin decit cu avionul

View Postmikydude, on 25th August 2011, 23:56, said:

Desi nimeni nu recunoaste, toti cei de pe aici cu mici exceptii (rott&comp) cautam sau asteptam un asemenea hotel.
Sugestia mea ar fi in primul rand sa citesti ce scriu profesionistii in domeniu apoi sa cauti hoteluri care se inaugureaza in 2012 adica "ţiplă" cum spunea un cunoscator, acestea adica hotelurile cu miros de valabila sunt mai ieftine in anul inaugurararii din varii motive.  :deadtongue:
iar vrei hotel țiplă și cînd ajungi acolo să behăi că nu au aia si cealaltă? :naughty:
vezi că se deschide delphin imperium la anul, șo pe el, dar mai bine uiți de țiplă și sari pe aqf in decembrie care cred ca te va costa in iunie cind vrei tu, deci intre 15 si 24 iunie cam la 300 și un pic de euroi de căciula pe 7 nopti

Edited by rottweiler2007, 26 August 2011 - 06:11.


#42
alex321

alex321

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,968
  • Înscris: 25.12.2005
Multumesc Rhott...
Aleg Rixos sau Concorde de luxe cu plata in decembrie . Sunt curios de reducere. :thumbup:

Edited by alex321, 26 August 2011 - 09:26.


#43
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postalex321, on 26th August 2011, 10:25, said:

Multumesc Rhott...
Aleg Rixos sau Concorde de luxe cu plata in decembrie . Sunt curios de reducere. :thumbup:
decit concorde mai bine barut lara dar daca vrei tobogane alege rixos premium belek

iar daca nu vrei tobogane si nu vrei sa fii la tzarc pe cimp uita de antalya si du-te spre marmaris unde studiaza-l pe marti deluxe resort unde o camera standard cu masina ta si dupa 26 august 2011 a costat 586 euro, nu stiu ce va fi anul viitor, aflam prin octombrie

http://www.marti.com....asp?tesis_id=3

Edited by rottweiler2007, 26 August 2011 - 09:45.


#44
mikydude

mikydude

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 287
  • Înscris: 03.01.2010
iar vrei hotel țiplă și cînd ajungi acolo să behăi că nu au aia si cealaltă? :naughty:
[b]vezi că se deschide delphin imperium la anul, șo pe el, dar mai bine uiți de țiplă și sari pe aqf in decembrie care cred ca te va costa in iunie cind vrei tu, deci intre 15 si 24 iunie cam la 300 și un pic de euroi de căciula pe 7 nopti


Am spus tipla nu vechituri gen AF, este oferta tare la MAXX ROYAL 3000 cu tot cu aeroplan (sic!) eu despre hoteluri de 5* vorbeam nu de AF, DELPHIN IMPERIUM nu stiu cand este gata si nu ma risc. :naughty:

#45
adi_ab

adi_ab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,075
  • Înscris: 19.11.2008
Delphin o sa fie gata la anul , se munceste din greu la el . Ce intelegi prin oferta tare ?

#46
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postmikydude, on 26th August 2011, 12:21, said:

iar vrei hotel țiplă și cînd ajungi acolo să behăi că nu au aia si cealaltă? :naughty:
[b]vezi că se deschide delphin imperium la anul, șo pe el, dar mai bine uiți de țiplă și sari pe aqf in decembrie care cred ca te va costa in iunie cind vrei tu, deci intre 15 si 24 iunie cam la 300 și un pic de euroi de căciula pe 7 nopti


Am spus tipla nu vechituri gen AF, este oferta tare la MAXX ROYAL 3000 cu tot cu aeroplan (sic!) eu despre hoteluri de 5* vorbeam nu de AF, DELPHIN IMPERIUM nu stiu cand este gata si nu ma risc. :naughty:
pai da dar hotelurile mai vechi au servicii mai bune, iar la AQF au pus tobogane noi, o sa stau io in el peste 2 saptamini, iar dupa parerea mea MXR e prea scump si nu stiu daca merita, am stat acum de curind la belvil, a fost super misto

#47
giulieta

giulieta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 20.05.2011
Am si eu o intrebare:in Antalya sunt hoteluri cu 2 copii gratuit? pt. la anul (11 ani,5 ani)

Edited by giulieta, 26 August 2011 - 13:05.


#48
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postgiulieta, on 26th August 2011, 13:46, said:

Am si eu o intrebare:in Antalya sunt hoteluri cu 2 copii gratuit? pt. la anul (11 ani,5 ani)
vom trai si vom vedea, putintica rabdare, dar nu in antalya, poate prin alanya pe cimpurile alea

Edited by rottweiler2007, 26 August 2011 - 13:27.


#49
alex321

alex321

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,968
  • Înscris: 25.12.2005

View Postadi_ab, on 26th August 2011, 12:39, said:

Delphin o sa fie gata la anul , se munceste din greu la el . Ce intelegi prin oferta tare ?
Care Delphin ca am ametit deja sunt multi. Probabil cel nou inaugurat . Aveti idee de el , informatii , poze , e de tarc , are tobogane , super ultra all inclusive , fara cozi la plaje , piscine si gratare , fara multi estici ,
cu servicii faine , camere mari ..Plaja lata si fina , apa cu intrare lina ....?
Cu mincare si din carne de porc , vita , peste , prajituri , torturi , baclavale , bere si whisky , rahat 10 feluri  cu restaurante sapte a la carte , spaniol , mexican , turcesc ... :coolspeak:

Oferta tare am ridicat la 1000 euro de cacila... :thumbup:
Si sa nu uit..Peisaj frumos nu camp .

Edited by alex321, 26 August 2011 - 19:13.


#50
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postalex321, on 26th August 2011, 20:03, said:

Care Delphin ca am ametit deja sunt multi. Probabil cel nou inaugurat . Aveti idee de el , informatii , poze , e de tarc , are tobogane , super ultra all inclusive , fara cozi la plaje , piscine si gratare , fara multi estici ,
cu servicii faine , camere mari ..Plaja lata si fina , apa cu intrare lina ....?
Cu mincare si din carne de porc , vita , peste , prajituri , torturi , baclavale , bere si whisky , rahat 10 feluri  cu restaurante sapte a la carte , spaniol , mexican , turcesc ... :coolspeak:

Oferta tare am ridicat la 1000 euro de cacila... :thumbup:
Si sa nu uit..Peisaj frumos nu camp .
carne de porc????????? poate doar la rixos premium belek dar si acolo cred ca era de mistret, vezi ca ti am simulat mai sus in alt post cam cit ar costa rixos premium belekdar vezi ca peste tot e plin de estici, rusi, romani, țigani, singurele statiuni din turcia unde nu predomina esticii sint oludeniz si marmaris si tot pe acolo nu ai cimp
retine un amanunt, antalya e o rezervatie cu hoteluri sau resorturi cum vrei sa le zici, tip țarc, peisaj yok, doar prin kemer mai e ceva peisaj dar acolo uiti de plaja fina si alte pretentii

vezi ce greu e ? crezi ca vreo fatucă d-aia tută de prin agențiile astea colorate si moțate ți-ar fi spus vreodata ce îți spun io aici după ce m-ai mai și jignit

nu mai cauta perfectiunea ca nu exista mai ales ca bugetul tau e relativ mic comparat cu pretentiile, mai pune 100 sau 200 si mai taie oricum din pretentii pt ca sînt ridicole

Edited by rottweiler2007, 26 August 2011 - 19:24.


#51
alex321

alex321

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,968
  • Înscris: 25.12.2005

View Postrottweiler2007, on 26th August 2011, 20:14, said:

carne de porc????????? poate doar la rixos premium belek dar si acolo cred ca era de mistret, vezi ca ti am simulat mai sus in alt post cam cit ar costa rixos premium belekdar vezi ca peste tot e plin de estici, rusi, romani, țigani, singurele statiuni din turcia unde nu predomina esticii sint oludeniz si marmaris si tot pe acolo nu ai cimp
retine un amanunt, antalya e o rezervatie cu hoteluri sau resorturi cum vrei sa le zici, tip țarc, peisaj yok, doar prin kemer mai e ceva peisaj dar acolo uiti de plaja fina si alte pretentii

vezi ce greu e ? crezi ca vreo fatucă d-aia tută de prin agențiile astea colorate si moțate ți-ar fi spus vreodata ce îți spun io aici după ce m-ai mai și jignit

nu mai cauta perfectiunea ca nu exista mai ales ca bugetul tau e relativ mic comparat cu pretentiile, mai pune 100 sau 200 si mai taie oricum din pretentii pt ca sînt ridicole
Omule eu iti multumesc. Apreciez acest lucru . Calatoresc foarte mult cu agentii minat de fatuce e adevarat ...Acu trebuie sa recunosti si tu ca usor mai cazi in ispita uneori  :peacefingers:
Deci Marmaris , dar linkul care mi l-ai dat nu merge. Acolo e fain ? Papa bun , plaja ok , camere mari , 1o feluri de rahat , 20 de peste ?

#52
adi_ab

adi_ab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,075
  • Înscris: 19.11.2008
Da sigur o sa gasesti in Antalya hotel unde da numai carne de porc si nu pune picior de estic piciorul pe acolo . Daca zici ca ai ridicat la 1000 euro /persoana deja se schimba situatia si te poti baga la hoteluri ca lumea , mai ales daca iei si un EB

#53
alex321

alex321

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,968
  • Înscris: 25.12.2005

View Postadi_ab, on 26th August 2011, 20:37, said:

Da sigur o sa gasesti in Antalya hotel unde da numai carne de porc si nu pune picior de estic piciorul pe acolo . Daca zici ca ai ridicat la 1000 euro /persoana deja se schimba situatia si te poti baga la hoteluri ca lumea , mai ales daca iei si un EB
EB ce e aia... Mi-au cazut ochii pe Delphin Botanik World of Paradise . Am vazut High Class Ultra All Inclusive...Verdeata , natura , plus ca pe booking e fabulos la review...

#54
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postalex321, on 26th August 2011, 20:28, said:

Omule eu iti multumesc. Apreciez acest lucru . Calatoresc foarte mult cu agentii minat de fatuce e adevarat ...Acu trebuie sa recunosti si tu ca usor mai cazi in ispita uneori  :peacefingers:
Deci Marmaris , dar linkul care mi l-ai dat nu merge. Acolo e fain ? Papa bun , plaja ok , camere mari , 1o feluri de rahat , 20 de peste ?
renunta la pretentiile astea ridicole si totul va fi ok, plaja perfecta gasesti doar la patara dar acolo yok rahat si restul

View Postalex321, on 26th August 2011, 20:42, said:

EB ce e aia... Mi-au cazut ochii pe Delphin Botanik World of Paradise . Am vazut High Class Ultra All Inclusive...Verdeata , natura , plus ca pe booking e fabulos la review...
e pus pe marginea unei sosele, camere mici, mobila din anii 90, -plaja din bolovani si in  apa stinci, tarcul perfect, dar e ieftin

Edited by rottweiler2007, 26 August 2011 - 19:58.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate