Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

League Of Legends

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
qda

qda

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 267
  • Înscris: 26.10.2013
Mobafire...

Acolo gasesti si champion spotlighturi si poti vedea anilitatile oricarui campion. Apropo...cine joaca lol si e jucator serios sa ma adauge pe lol : TheStrangeGuy.

Cei care vreti va pot invata bazele jocului.

#20
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,157
  • Înscris: 18.04.2008
M-am apucat și eu de acest joc.
Pot să spun că u este chiar așa se simplu cum pare.
Am level 9 :)

#21
DanielChitaristul

DanielChitaristul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 16.04.2014
Eu m-am lasat de 4 luni.. Eram nivel 30 :)) L-am dat la un prieten. Pacat ca nu mai e ce-a fost odata.. :-j

#22
AwesomeGoals

AwesomeGoals

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 06.03.2012
Nu mai e ce a fost odata? In ce sens? Eu sunt diamond 1 80 LP si ma joc de 1 an, cam 3-4 meciuri pe zi. Depinde fiecare ce vrea de la joc si cat de bine il intelege.

#23
qda

qda

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 267
  • Înscris: 26.10.2013
Cei de la Riot (producatorii LoL) au ieftinit un campion si un skin pe acel campion,iar banii castigati,adica toti banii castigati de pe campion si de pe acel skin,au fost donati lui Joe,un baiat de 17 ani care suferea de cancer,jocul lui favorit fiind League of Legends. Pe 6 iunie,pustiul a murit,dar in memoria lui,cei de la Riot au adaugat un quote la acel campion. Adica,atunci cand selectezi campionul,mai exact Jax,el spune " Here's to you,kid ! ". Asta a fost un lucru la care nu m-am asteptat din partea lor si care chiar m-a atins. Asta s-a intamplat mai demult,dar se pare ca l-am descoperit doar acum.

Cateva imagini cand a vizitat sediul Riot:
http://www.skgcl.com..._JoeVisit_1.jpg
http://riot-web-stat..._18_MAW_2/1.jpg

Edited by qda, 26 May 2014 - 20:02.


#24
energymonsta

energymonsta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 24.10.2012
As vrea sa boostez si eu niste conturi contra-cost. Are cineva idee unde pot gasi oferte?

#25
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,726
  • Înscris: 10.12.2006
Mi-am zis sa incerc si eu jocul asta de care vorbeste toata lumea.

Eu ma asteptam la ceva gen Diablo 3 si dau de un Tower Defense ceva mai complex.
Tragi de sfoara dintr-o parte-n alta intr-un mod repetitiv si obositor.

Sunt level 8 deci am jucat ceva meciuri.
Comunitatea a fost destul de de treaba, pe la inceput chiar ma incuraja un tip. Dar am dat si peste unul care ma tot facea n00b desi eram doar doi pe o harta de trei si eu jucam cu un mage. Daca esti level 30 nu mai juca la Beginner.

#26
Deenman

Deenman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,570
  • Înscris: 22.09.2013
Salut, dupa niste discutii aprinse cu niste prieteni mi-am luat ban pe contul principal dupa mai bine de 2 ani de joc. Din cauza ca nu am nici rabdarea si nici timpul necesar sa mai lvlez inca odata pana la lvl 30, rog pe cineva care nu mai foloseste contul (nu trebuie sa aiba eroi pe el) daca poate sa mi-l imprumute/doneze?

Ms, anticipat.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate