Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Durere in Spatele capului

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
Sebastian_darius_90

Sebastian_darius_90

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 04.07.2011
[quote name='rox' post='10306398' date='17th August 2011, 19:10']"la spatele capului" poate sa insemne cervical sau occipital..... deci, unde te doare?
stiu ca "e multe posibile", da' ati sarit direct cu meningita? la o contractura nu v-ati fi gandit.... meningita doar la ras?

unii oameni lasa putin capul pe spate cand rad.... e si cazul tau?[/quote]

nu cand rad nu las capul pe spate :D uremeaza sa merg la medic dar nu tot timpul mi se intampla asa numa cateodata :D

[quote name='gniros' date='17th August 2011, 19:32' post='10306496']
"Tusea, stranutul, rasul sau "aplecarea inainte" poate produce acest tip de durere de cap, cel mai probabil prin cresterea presiunii in venele din cap. Durerea de obicei apare brusc si dureaza de la cateva secunde la cateva minute. Durerea este adesea descrisa ca o durere vie sau ca un junghi si este localizata tipic pe partile laterele ale capului sau in "spatele capului".

Da ai dreptate ma dor pe partile laterale ale capului si durerea e cum ai zis tu (junghi),

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate