Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Nelamurire instalare internet

Cheie licenta Windows11

Sfat plantare arbori pentru o mic...
 rachiu din gemuri si dulceturi

Bara de cautare sa o mut jos?

Accesorii multitool Black and Dec...

Suma maxima.
 Pilonul II - date de piata, tendi...

Geam la baie: va place sau nu va ...

izolație balcon exterior

Izolatie balcon inchis
 Device atasat instalatie PV

Greseala mp - 1/2 - in actul de v...

[CUM] SPV ANAF - Gestionare cont ...

Presiune gaz scazuta

Radio Fresh 105,6fm

- - - - -
  • Please log in to reply
70 replies to this topic

Alex_23

Alex_23

Guru Member

• Grup: Senior Members
A fost doar una singura

La Oltenita cam sufera infoor este mai slab fata de cum era Guerilla inainte

djreluk

djreluk

Member

• Grup: Members
NOU LA FRESH FM DE LUNI 15 MAI 2017 CRONICA CARCOTASILOR CU HUIDU DEZBRACATU SI ORLANDO DE LUNI PANA VINERI LA FRESH FM DE LA 8 LA 10.

pufonel

pufonel

Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

Ce urli asa, bre?

On: Huidu nu stie cand sa se lase de meserie. Dupa buseala de la ski trebuia sa treaca in planul 2, sa produca emisiuni si atat. La felul cum vorbeste numai prezentator de radio nu se poate numi. (Ca sa nu mai spun ca de cate ori il aud imi aduc aminte de bietii oameni pe care i-a facut terci cu gipanu' lui de neam prost.. :death: )

Zvartoshu

Zvartoshu

DXFMROMANIA helper

Cica daca freshu castiga cateva frecevnte face investitie grosoloana. Voi ati auzit de asa ceva?

Alex_23

Alex_23

Guru Member

Vor in special 94,3 de la Calarasi ca sa faca legatura mai usor Oltenia - Slobozia

Alex_23

Alex_23

Guru Member

Ce nu-mi place e ca au inaltele prea sus , se aude ssait la unele melodii
@SebyD poate vezi postarea si vorbesti cu cei e acolo sa mai faca mici reglaje

Alex_23

Alex_23

Guru Member

View Postmav33, on 24 iunie 2017 - 16:20, said:

alexandru, incarcator-descarcator la cora pantelimon (salahor adica) cu castile in gura zi de zi pe tren (a se citi navetist) adora si incurajeaza localul.
ba mai mult..ii critica..spre bine.
intr un oras unde sunt 3 blocuri...vrea performanta...
altii ca el culeg pepeni in italia...acum...dar el are unghiile facute na

uite..frigotehnistul s a carat la sters puntea la greci..
pe forum doar like poate da..de scris de o luna e pe stop..isi incurajeaza partizanii olteni ca s bravi
na..nu are net acolo..doar nu vrei nelimitata pe 4 g la un telefon secund hand
din tantar faci armasar prietene...din capsuna magiun
Hai ca ai fost amuzant
Dar n.ai nimerit decat faza cu navetiatul ( intr-adevar fac naveta L-V pentru ca sunt foarte aproape de gara si nu se pune momentan problema de a ma muta in Bucuresti ,in rest numai baliverne

Apropo lucrez pentru RCS-RDS

Edited by Alex_23, 24 June 2017 - 16:35.

galatiuser

galatiuser

Senior Member

Știe cineva ce emisiuni mai are postul ăsta în afară de Cârcotași și Hit Experience ? Am înțeles că încă mai au jingle-uri furate de la ProFM și că Marian Toma e un țepar care face muzică la el în studio pentru a nu plăti facturi la OGC-uri.

Alex_23

Alex_23

Guru Member

Ai auzit prost, cel putin la Oltenita au si program local
Iar de jingle uri furate nu cred

galatiuser

galatiuser

Senior Member

Iată ce zicea cineva într-un articol de pe paginademedia.ro legat de Fresh FM și concursul radio din vara trecută

Fresh Fm... cei mai mari tepari din toate timpurile. Ei nici macar nu au emisiuni pe frecventele actuale si inca se folosesc de jingleuri de la Pro Fm cu care au avut un partneriat acum ceva vreme. Echipamentele din studioul de la Slobozia nu fac nici 1000 de Euro cu indulgenta. Intr-o perioada emiteau numai muzica "creatie proprie", mai exact incercari esuate de muzica electronica ei stiu de unde adunate, pentru a nu plati drepturile de autor la UPFR, UCMR ...etc. Zici ca e radio pirat. Au zile intregi in difuzeaza muzica lautareasca, populara si alte alea dupa cum le vine.

Alex_23

Alex_23

Guru Member

Muzica aia lautareasca populara s a difuzat mereu doar intre 31 decembrie si 1 sau 2 ianuarie, iar emisiuni locale cel putin aici la Oltenita ti am spus ca sunt, iar playlist ul e mai bun ca la orice CHR national din tara, chiar daca au si muzica mai veche, cel putin nu se repeta ca la celelalte

Edited by Alex_23, 01 February 2018 - 21:14.

innesat

innesat

Senior Member

• Grup: Moderators
Necolae crede ca ce zboara, se mananca. La Targoviste nu am auzit lautareasca, si nici muzica "made in studio". Dar na, el pune botul la tot ce spun altii, ce sa ii facem.

Cam cate melodii poti crea dupa sample-uri? Si de cat timp e nevoie, sa le faci sa sune bine (masterizare)? Ca doar nu iei kick-ul, drum-ul, hi-ul, le pui pe portativ si gata. Plus ca multe melodii de la noi, sunt facute cu diverse sample pack. Cine stie, le recunoaste imediat (sample-urile Vengeance sunt cele mai folosite). Dar na, ce pretentii sa ai de la unii.

Edited by flobuc, 02 February 2018 - 02:29.

galatiuser

galatiuser

Senior Member

Da' asta ce-i ?

https://m.youtube.co...h?v=QcPSTsk38Q0

Oricum m-am convins ce post e, un CFM mediocru, plus că dă și el reclama aia cu "Dragi parlamentari". CFM e cu mult peste Fresh.

innesat

innesat

Senior Member

• Grup: Moderators
Wow, ai descoperit apa calda. Daca imi aduc aminte bine, era emisia de test. E lautareasca cumva? Sau o compari cu o populara de la mama ei? Gizas.

Nu stiu ce te freaca grija altor posturi, comentezi aiurea, fara sa ai habar. Ti-au spus-o multi si nu intelegi. Esti singurul care e in stare sa faca 15 postari consecutive, cu aberatii. D-aia ti-ai luat si ban de atatea ori, pentru tampeniile scrise, despre radio si fotbal.

Iar aduci in discutie CFM? Te freaca rau, iti provoaca insomnii? Ai ramas cu sechele?  Get a real fucking life, dude!

Edited by flobuc, 02 February 2018 - 12:19.

galatiuser

galatiuser

Senior Member

Bine, fie.

Edited by galatiuser, 02 February 2018 - 14:42.

Alex_23

Alex_23

Guru Member

Pai ce sa mai zici si tu cand cineva iti da peste nas. Nu te inveti niciodata

galatiuser

galatiuser

Senior Member

Am înțeles că voi sunteți cu localele...

Edited by galatiuser, 02 February 2018 - 21:07.

Alex_23

Alex_23

Guru Member

Nu, n ai inteles nimic

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate