Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

SENJ

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
anghelcj

anghelcj

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 30.08.2009
Salutare ,tuturor
Atrecut cineva prin SENJ?

#2
Buhani73

Buhani73

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 803
  • Înscris: 05.11.2008
da, am trecut in drum spre Rab. e o localitate ceva mai mare, are si o cetate, ceva plaja cu pietris. un prieten de-al meu a fost acolo acum 2 ani si i-a placut

#3
anghelcj

anghelcj

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 30.08.2009

 Buhani73, on 6th August 2011, 17:09, said:

da, am trecut in drum spre Rab. e o localitate ceva mai mare, are si o cetate, ceva plaja cu pietris. un prieten de-al meu a fost acolo acum 2 ani si i-a placut
ok,merci plec si eu in 1 septembrie,am sa revin cu impresii,foto

#4
Buhani73

Buhani73

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 803
  • Înscris: 05.11.2008
pe unde mergi?

#5
anghelcj

anghelcj

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 30.08.2009

 Buhani73, on 7th August 2011, 20:43, said:

pe unde mergi?
cluj napoca,gorican,senj

#6
anghelcj

anghelcj

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 30.08.2009

 anghelcj, on 11th August 2011, 12:57, said:

cluj napoca,gorican,senj
salutare tuturor
am fost in Senj ,o saptamana 01-08.09.2011.A fost super ,am gasit o cazare la o vila care avea vedere spre mare .
Localitatea este destul de cocheta ,in jur de 9000 locuitori .Pe langa plaja oficiala a orasului,am facut baie intr-o zona retrasa unde veneau putini oameni (8-10).
Destul de abrupt,trebuia sa coboram niste scari.Plaja cu pietris dar apa super.La vreo 15 km de Senj se afla un satuc Lukovo cu o plaja superba.Din soseaua nationala se coboara pe un drum cu serpentine (abia au loc doua masini una langa alta).Acolo plaja era putin populata; nemti ,italieni,rusi,sloveni si croati.
Despre cazare nota 10.

#7
Metallaru

Metallaru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 13.11.2008

 anghelcj, on 13th September 2011, 14:01, said:

salutare tuturor
am fost in Senj ,o saptamana 01-08.09.2011.A fost super ,am gasit o cazare la o vila care avea vedere spre mare .
Localitatea este destul de cocheta ,in jur de 9000 locuitori .Pe langa plaja oficiala a orasului,am facut baie intr-o zona retrasa unde veneau putini oameni (8-10).
Destul de abrupt,trebuia sa coboram niste scari.Plaja cu pietris dar apa super.La vreo 15 km de Senj se afla un satuc Lukovo cu o plaja superba.Din soseaua nationala se coboara pe un drum cu serpentine (abia au loc doua masini una langa alta).Acolo plaja era putin populata; nemti ,italieni,rusi,sloveni si croati.
Despre cazare nota 10.

Sunt curios cat de calda era apa in perioada aia.
Eu am fost o saptamana, acum vreo 4 ani si am incercat sa fac baie in prima zi, mi-au inghetat toate cele si ca urmare restul saptamanii l-am petrecut vizitand partea de nord a Croatiei, Postojna, Plitvice, penis, muntele Velebit ...
Frumoasa zona, cu multe atractii pt vizitat, dar in privinta statului la baie ... nu ne-a placut defel.
Mentionez ca de obicei snorkelim la greu pe unde mergem si pietrele de pe plaja sau stancile nu ne deranjeaza defel.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate