Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Cine se baga la un fotbal?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
vladadrianpopescu

vladadrianpopescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 30.07.2011
Vrei sa joci fotbal si nu ai cu cine? Nici eu  :coolspeak:

Inscrieti-va aici care vrea sa se bage la ceva saptamanal si ne organizam noi cumva.

Ideea e sa facem ceva miscare - noi astia cu prieteni pensionari - care inafara de halbere - alt sport nu practica  :naughty:

Ca sa ne organizam mai usor ma gandeam sa ne inscriem aici care e disponibil si cu cati mai vine....

Cred ca cel mai bine ar fi seara in timpul saptamanii.

Nu trebuie sa fim profesionisti ci doar sa vrem sa ne misca burtile  :thumbup:  si bine inteles sa avem putin bun simt ( fara faulturi, injuraturi , crampoane si alte chestii de genu)

Astept doritorii sa se inscrie aici ....


Bafta,

Vlad

#2
Al3csutzul

Al3csutzul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,833
  • Înscris: 19.07.2006
ce oras?

#3
vladadrianpopescu

vladadrianpopescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 30.07.2011
Am uitat un mic mare amanunt - daca e sa ne adunam - jucam in Bucuresti pe teren mic ;  5-6 oameni per echipa; 2-4 echipe.


logic nu?


View Postvladadrianpopescu, on 31st July 2011, 18:58, said:

Vrei sa joci fotbal si nu ai cu cine? Nici eu  :coolspeak:

Inscrieti-va aici care vrea sa se bage la ceva saptamanal si ne organizam noi cumva.

Ideea e sa facem ceva miscare - noi astia cu prieteni pensionari - care inafara de halbere - alt sport nu practica  :naughty:

Ca sa ne organizam mai usor ma gandeam sa ne inscriem aici care e disponibil si cu cati mai vine....

Cred ca cel mai bine ar fi seara in timpul saptamanii.

Nu trebuie sa fim profesionisti ci doar sa vrem sa ne misca burtile  :thumbup:  si bine inteles sa avem putin bun simt ( fara faulturi, injuraturi , crampoane si alte chestii de genu)

Astept doritorii sa se inscrie aici ....


Bafta,

Vlad


View PostAl3csutzul, on 31st July 2011, 19:01, said:

ce oras?

Bucuresti - am adaugat msg acum :) - scze

#4
gabi_77_b

gabi_77_b

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.02.2012
Vreau si eu sa joc.

#5
Carpicus

Carpicus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 02.06.2013
Salut !

Caut şi eu să mă lipesc de o trupă să joc fotbal.  
Eu joc constant (şi gratuit) de multi ani la parcul Copiilor lângă Tineretului  dar de vreo câteva luni au început să se rărească băieţii pe acolo şi nu prea mai am cu cine juca !
Dacă aveţi nevoie de un om chemaţi-mă,  am programul flexibil, pot veni cam oricând !  
Joc pe orice post, stau în Dr.Taberei dar vin cu maşina (aproape) oriunde ;  prefer să joc pe lumină, nu noaptea !
Iulian  0752.30.20.80


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate