Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana
 

inselatorie sau adevar?

- - - - -
  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1
kata_tel

kata_tel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 07.01.2010
am trimis date personale , nume, data nasterii si ce vreau sa-mi spuna, si am primit un raspuns de la anne de bretagne dar emailul e trimis de o firma expres birou srl. am citi pe forumuri unii cred altii nu. acum ce sa va spun mie aici mi-a spus despre cum sunt eu in momentul de fata, ca se va intoarce la mine fosta prietena, etc. am atasat scrisoarea ce au trimiso. acum ei spun ca-mi trimit cheia aceea si date exacte despre viitorul meu si vor bani 60 lei . daca ar fi un clarvazator bun sa-mi spuna ceva exact sa cred in el.  :worthy:

Attached Files



#2
joker007

joker007

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 10.09.2009
Inselatorie. Acesti "clarvazatori" ar putea castiga un ban cinstit scriind povesti pentru copii.

#3
florinbad

florinbad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,267
  • Înscris: 14.11.2006
In spatele link-ului se afla esmeralda.ro.
Deci, este inselatorie. Nu mai puneti botul la asa ceva...

#4
vladutgm

vladutgm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,165
  • Înscris: 19.01.2008
Daca vei cumpara cheia se vor intoarce la tine toate prietenele tale si alte 10 in plus. Vei castiga la 6 din 49 de doua ori pe saptamana (desi are loc o singura extragere pe saptamana) si vei avea mult noroc in situatii pe care nu le mai amintesc acum.
Vei ajunge si pe Marte intr-o excursie bonus.

Credeam ca numai femeile slabe de inger dau crezare acestor "minuni".

#5
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,849
  • Înscris: 06.01.2008

 kata_tel, on 19th July 2011, 11:50, said:

...
Te minte. Trebuie sa le cauti pe mama homida, banana si annoying orange ca sa--ti faca dezlegarea la minte.

#6
omunegru_

omunegru_

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 217
  • Înscris: 20.03.2011
Mai bine dai cu banu, sau rupi petalele unei flori... ma iubeste, nu ma iubeste...

#7
kata_tel

kata_tel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 07.01.2010
poate nu credeti dar am fost cu un amic la cineva si ia ghicit in cafea si ia spus exact cu cine merge , ca are doi copii tipa, ca mai merge la ea un politist, el stia despre asta, ca are tir, de unde stia totusi... eu cred ca sunt unii ce pot vdea prezentul si viitorul apropiat, acum ca lucreaza cu duhuri rele cum se zice se poate si asta,  oricum nu arucam cu banii asa usor.  :P

Edited by kata_tel, 19 July 2011 - 20:45.


#8
joker007

joker007

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 10.09.2009

 kata_tel, on 19th July 2011, 20:45, said:

poate nu credeti dar am fost cu un amic la cineva si ia ghicit in cafea si ia spus exact cu cine merge , ca are doi copii tipa, ca mai merge la ea un politist, el stia despre asta, ca are tir, de unde stia totusi... eu cred ca sunt unii ce pot vdea prezentul si viitorul apropiat, acum ca lucreaza cu duhuri rele cum se zice se poate si asta,  oricum nu arucam cu banii asa usor.  :P
Sunt cate unii care au cunostinte de pshicologie si pot scoate anumite informatii de la tine fara ca tu sa i le transmiti in mod direct. E deajuns sa spuna un lucru sau doua adevarate ca dupa aceea sa inventeze si tu sa crezi tot. Stiu ca sunt multe persoane inocente si credule, dar crede-ma ca nu exista nimeni care sa iti poata ghici viitorul doar fac unele legaturi intre trecut si prezent cum fac de exemplu meteorologii urmaresc curentii de aer si anticipeaza vremea asta nu inseamna ca vad viitorul. Sfatul meu e sa nu mai contribuiti la constructia de castele si la achizitionarea de mertane a anumitei etnii din Romania.

#9
Cleopatra-

Cleopatra-

    Fleur-Noire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,592
  • Înscris: 12.04.2009
Nu mai ai scapare. Incepe sa vinzi tot din casa.

#10
kata_tel

kata_tel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 07.01.2010
vind masina de cusut  :lol:  nu dau bani in nici un caz pe asa ceva...

#11
georgefl

georgefl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 138
  • Înscris: 27.10.2011

 kata_tel, on 19th July 2011, 20:50, said:

am trimis date personale , nume, data nasterii si ce vreau sa-mi spuna, si am primit un raspuns de la anne de bretagne dar emailul e trimis de o firma expres birou srl. am citi pe forumuri unii cred altii nu. acum ce sa va spun mie aici mi-a spus despre cum sunt eu in momentul de fata, ca se va intoarce la mine fosta prietena, etc. am atasat scrisoarea ce au trimiso. acum ei spun ca-mi trimit cheia aceea si date exacte despre viitorul meu si vor bani 60 lei . daca ar fi un clarvazator bun sa-mi spuna ceva exact sa cred in el.  :worthy:

Edited by georgefl, 28 October 2011 - 00:18.


#12
geopsi

geopsi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 08.09.2006
Bre dar viitorul nu il putem sti, nu ai cum, depinde de noi. Noi facem una alta pentru ca asa consideram. Adica nah legat de kata_tel, daca te duci la o vrajitoare in fct de ce ii spui tu va zice daca vine sau nu prietena ta inapoi dar pana la urma asta depinde de tine. Ca sa te convingi fa un test, mergi la ea si daca zice ca va veni inapoi tu nu ii mai da ei nici un semn de viata si gasesteti pe alata, simplu, crezi ca va veni? Noi ne facem viitorul si din cauza asta nimeni nu il poate sti.

#13
aghapi

aghapi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.01.2012

Si mie mi-a trimis mesaj ca are nu stiu ce talisman special fabricat pentru mine ca sa am un castig foarte mare de bani si daca in 3 zile nu ii dau acordul sa mi-l trimita il va distruge si mi se duce norocul,apoi zice ca e gratuit dupa care spune sa-i platesc manopera..:))



#14
tom_1133

tom_1133

    utilizator Linux Mint

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,716
  • Înscris: 10.02.2011

 kata_tel, on 19th July 2011, 08:50, said:

am trimis date personale , nume, data nasterii si ce vreau sa-mi spuna, si am primit un raspuns de la anne de bretagne dar emailul e trimis de o firma expres birou srl. am citi pe forumuri unii cred altii nu. acum ce sa va spun mie aici mi-a spus despre cum sunt eu in momentul de fata, ca se va intoarce la mine fosta prietena, etc. am atasat scrisoarea ce au trimiso. acum ei spun ca-mi trimit cheia aceea si date exacte despre viitorul meu si vor bani 60 lei . daca ar fi un clarvazator bun sa-mi spuna ceva exact sa cred in el.  :worthy:
Cat de......neatent  :whistling: sa fi cand prima data iti zice ca-i GRATIS si apoi cand te-a prins in carlig iti zice SA PLATESTI :huh:  ?!
Nu crede o iota prietene, nu-i umfla buzanarul cu bani ! stai la locu' tau si rezolvati singur problemele  :peacefingers:


stima.

#15
barbu78

barbu78

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,590
  • Înscris: 03.11.2011
Catalin, realizez protectii diamagnetice, paramagnetice si feromagnetice gratuit! De care doresti? Pentru a alege mai usor, consulta proprietatile magnetice ale substantelor.

Dupa ce te lamuresti sper sa te tratezi de naivitate si sa nu mai apelezi la escroci!

#16
CentOS_Operator

CentOS_Operator

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 641
  • Înscris: 11.02.2015
da, e clar teapa

#17
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,392
  • Înscris: 16.03.2004

 CentOS_Operator, on 14 februarie 2015 - 01:06, said:

da, e clar teapa

O clarviziune adevarata nu poate costa doar...60 de lei, nu ?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate