Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

Cerere Servicii

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#19
m_ralu

m_ralu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 07.08.2012
caut persoana pentru montaj mobilier de bucatarie in Bucuresti : 2 dulapuri soldat, 3 corpuri de baza, 2 corpuri suspendate, 3 bucati de blat a cate max 2 m lungime, feronerie Blum.

#20
fifi007

fifi007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 27.06.2011
Am nevoie de un meserias care sa-mi faca doua rame din profile de poliuretan, mesaj privat, va rog.
multumesc

#21
strand

strand

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 29.07.2008
Caut Tamplar cu experienta pentru executie mobilier din pal melaminat la comanda in Bucuresti (Sector 6): living, balcon, spatiu tehnic, birou.
Detalii la 0723011905.

#22
klauss74k

klauss74k

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 16.07.2007
Pentru Bacau: caut echipa care sa-mi refaca izolatia termica la mansarda unei case. Inlocuirea vechii izolatii (vata de sticla) cu alta performanta. Echipa va trebui sa ofere o solutie completa:folie anticondens, vata minerala si scandura batuta ca dusumea. Mentionez ca lucrarea va trebui executata doar din pod, intrucat casa este finalizata si nu se poate lucra din camere. Astept mesaje pe PM. Multumesc.

#23
Maria0410

Maria0410

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 25.06.2014
Caut un zugrav pentru reparatia tencuielii unui perete. Am avut o problema cu o infiltratie din cauza careia a cazut tencuiala pe o portiune destul de mare a peretelui.
Locatia este in sectorul 3, Bucuresti. Va rog sa ma contactati pe PM, multumesc

#24
don_King

don_King

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,044
  • Înscris: 26.11.2001
Caut un tapiter in Bucuresti, pielea de pe un scaun s-a rupt. Rog recomandari prin mesaj privat,

#25
Rainwish

Rainwish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,141
  • Înscris: 18.06.2009
Caut tamplar pentru executia unui dulap conform pozelor atasate (210x175x60). Astept mesaje pe PM. Multumesc.

Attached Files



#26
annonymous

annonymous

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 17.04.2007
Salutare!

Caut zugrav cu experienta pentru finalizarea unor lucrari de renovare; lavabila, tapet+rame , montare plinta, chituire faianta, montare cornise si altele "marunte". Apartamentul e in Bucuresti. Contact prin PM. Multumesc.

#27
ender_blacker

ender_blacker

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 506
  • Înscris: 13.03.2006
Am nevoie de o  recomandare pentru un meserias (sau o echipa) in vederea unei lucrari de renovare partiala a unui apartament prin sector 4. Cine cunoaste persoane serioase si pricepute rog sa imi dea detalii de contact pe privat.

#28
FireSky

FireSky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 884
  • Înscris: 20.01.2005
Caut meserias care sa mi prinda in perete un pantofar,o biblioteca si un dulap

#29
mateitasian

mateitasian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 832
  • Înscris: 22.12.2014
0764458874 - nicu
suna la băiatul asta. Nu sunt eu  :)

#30
liviudami13

liviudami13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 639
  • Înscris: 02.02.2013
Am nevoie de niste recomandari pentru: montare usi de interior, tamplarie, refacere zid - iluminatoare usi, zugravit, tapiter. Astept informatiile in PM. Multumesc!

#31
billyboy

billyboy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,425
  • Înscris: 08.04.2005
Buna ziua,

Am nevoie de un zugrav care sa repare dupa demontarea tocurilor la 3 balamale, in vederea pregatirii pentru usi noi din pal. As vrea totodata sa schimb gresia pe hol, baie servici si debarale(15 mp). Multumesc! Locuiesc in Bucuresti, sector 4, Soseaua Oltenitei (fostul City Mall).

Edited by billyboy, 27 September 2015 - 23:09.


#32
claudiu2525

claudiu2525

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 06.01.2011
Buna ziua.
Am nevoie de un tamplar (sau o firma) care executa mobilier de baie. Locuiesc in Popesti Leordeni
Multumesc

#33
dulamaa9

dulamaa9

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 17.08.2007
Vreun meșter din Sibiu pe aici? Vreau sa renovez un apartament în Sibiu. Mulțumesc.

#34
capellone

capellone

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 17.01.2007
Am si eu nevoie de niste usi debara din MDF. Sunt din Bucuresti. Detalii in mesaj privat. Multumesc.

#35
Nicolla

Nicolla

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,124
  • Înscris: 24.05.2007
Salut!
O sa am nevoie de executie mobila comanda in Bucuresti pentru bucatarie, hol si living.
Detalii in privat.
Multumesc,
Nicoleta

#36
dd80

dd80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 338
  • Înscris: 28.07.2012
Caut pe cineva pentru realizare mobila, Bucuresti sectorul 6.
Astept PM si continuam discutiile.

Multumesc

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate