Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Htc wildfire stergere mesaje

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
ThirdReich

ThirdReich

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 05.07.2011
Salut,am si eu o mica problema la un htc wildfire.am strans pana acum vreo 3000 de mesaje trimise/primite cu o persoana si atunci cand incerc sa le sterg nu se intampla nimic,adica arata ca se ''incarca''.Daca stiti alt mod..va rog sa postati
PS;nu stiam unde sa pun topicul

#2
ThirdReich

ThirdReich

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 05.07.2011
Nu stie nimeni?

#3
ThirdReich

ThirdReich

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 05.07.2011
up..

#4
SebyD

SebyD

    Radio de la A la... Play!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,435
  • Înscris: 20.11.2010

View PostThirdReich, on 17th July 2011, 14:55, said:

up..
Te duci in mesaje si le lasi grupate. Apesi lung pe grupul de mesaje pe care vrei sa-l stergi si dai delete. Asa trebuie sa functioneze. Vezi ca ai si o optiune sa stearga automat la un numar de mesaje stocate. Du-te in mesaje, menu - settings si navigheaza pana la grupa Storage settings. Acolo bifezi Delete old messages apoi setezi Text message limit la cate mesaje vrei per conversatie. Eu l-am setat la 70. Poti seta tot acolo si pentru MMS.

Succes.

#5
ThirdReich

ThirdReich

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 05.07.2011

View PostSebyD, on 17th July 2011, 15:02, said:

Te duci in mesaje si le lasi grupate. Apesi lung pe grupul de mesaje pe care vrei sa-l stergi si dai delete. Asa trebuie sa functioneze. Vezi ca ai si o optiune sa stearga automat la un numar de mesaje stocate. Du-te in mesaje, menu - settings si navigheaza pana la grupa Storage settings. Acolo bifezi Delete old messages apoi setezi Text message limit la cate mesaje vrei per conversatie. Eu l-am setat la 70. Poti seta tot acolo si pentru MMS.

Succes.
Asa fac,apas lung,dau delete,dar imi tot arata ca se sterge fara sa se intample nimic.Mersi de post

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate