Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

afisare nr ascuns

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
avonro

avonro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.07.2011
am si eu pe  cineva  care ma suna  continu  cu nr  ascuns  dar  culmea  ca  nu zice  nimic  decat suna  si  asteapta  sa  raspund  si  sta   am sunat la cei de la orange  si au spus  sa cer ajutor  aici ca iei nu au voie  sa  spuna

#2
Al3csutzul

Al3csutzul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,833
  • Înscris: 19.07.2006
poate te ajuta

#3
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,571
  • Înscris: 26.06.2010
Si  pe mine ma deranjeaza unul noaptea si chiar ziua cu numar ascuns.Zice doar Buna ce faci si inchide:))Dupa glas pare a fi un barbat de vreo 35-40 ani care se tine de glume proaste!

#4
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004

View Postavonro, on 16th July 2011, 01:33, said:

am si eu pe  cineva  care ma suna  continu  cu nr  ascuns  dar  culmea  ca  nu zice  nimic  decat suna  si  asteapta  sa  raspund  si  sta   am sunat la cei de la orange  si au spus  sa cer ajutor  aici ca iei nu au voie  sa  spuna

:eheyebrow:

Deci aia de la Orange te-au trimis pe Forumul Softpedia?

Nu stiu daca merge, dar redirectionare la refuzarea apelului (cand ii dai "ocupat") pe casuta vocala cu mesaj personalizat (ca sa nu isi dea seama ca intra casuta) nu merge? In asa fel incat sa iti zica dupa aia casuta "ai un mesaj de la numarul ...".

Edited by AlexIP, 18 July 2011 - 14:41.


#5
ghitapg2

ghitapg2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,511
  • Înscris: 07.04.2005
@avonro:
Ai reusit sa-ti faci cont? Eu am completat formularul de mai bine de jumatate de ora si pentru moment n-am primit mail-ul de confirmare nici in inbox, nici in spam

#6
crisstian

crisstian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 958
  • Înscris: 21.06.2004
Ieri 19.07.2011 am dat un reply pe-aici si vad ca a disparut ,,cu totul"

Daca a fost ceva in neregula, era bine sa fi editat moderatorul, postarea mea. Adica sa fi inlocuit textul meu cu un mesaj in care sa-mi fi specificat de ce anume a fost stearsa postarea mea.

Sau era secret de stat, ce-am scris?
Asadar redirectionati apelul catre un nr. VOIP si problema se rezolva.

Edited by crisstian, 19 July 2011 - 10:40.


#7
parintily

parintily

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,569
  • Înscris: 08.01.2007

View Postavonro, on 16th July 2011, 01:33, said:

am si eu pe  cineva  care ma suna  continu  cu nr  ascuns  dar  culmea  ca  nu zice  nimic  decat suna  si  asteapta  sa  raspund  si  sta   am sunat la cei de la orange  si au spus  sa cer ajutor  aici ca iei nu au voie  sa  spuna

Iti faci un cont AICI, redirectionezi apelurile la care nu raspunzi catre numarul pe care ti-l furnizeaza aplicatia si, dupa ce te suna cu numar ascuns, daca nu raspunzi, e redirectionat catre acel numar. O sa-i gasesti numarul afisat acolo.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate